'آنها بزهکار:' تهمت می گوید آلمان را مجبور به پرداخت بیشتر برای جلوگیری از آمریکا خروج نیروهای نظامی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که نیروهای آمریکایی در حال خروج از آلمان برای "ساده" به همین دلیل

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 مرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که نیروهای آمریکایی در حال خروج از آلمان برای "ساده" به همین دلیل است که آلمان ها موفق به پرداخت صورتحساب خود را نه بیش استراتژیک نگرانی های ذکر شده توسط وزیر دفاع علامت Esper.

"این بسیار ساده است. آنها متخلف" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید قبل از ترک در یک کمپین سفر به تگزاس.

جزئیات بعدی: سناتور تقاضا "اقدام فوری" پس از انفجاری در گزارش نیروی دریایی قاچاق جنسی رسوایی

آلمان موفق به ملاقات با تعهد آن به صرف حداقل 2 درصد از تولید ناخالص داخلی در دفاع از او گفت: "بنابراین ما در حال کاهش نیروی چرا که آنها نمی پرداخت صورتحساب خود را."

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ممکن است تجدید نظر در خروج او دستور داد در ماه ژوئن "اگر آنها شروع به پرداخت صورتحساب خود را."

رئيس جمهور در سخنان به نظر می رسد برای فروختن Esper که در اوایل پنتاگون جلسه مطرح خروج از 11,900 نیروهای ایالات متحده از آلمان به عنوان بخشی از یک طرح طولانی در جریان اجرای ملی, استراتژی دفاع با ایجاد لاغر و چالاک تر اجرا در اروپا بهتر قادر به جلوگیری از روسیه است.

پاسخ های اولیه در آلمان بود محتاط و پیشنهاد یک انتظار است که این سیاست ممکن است بسته به تغییر در نتیجه انتخابات نوامبر در آمریکا

"متاسفانه این نهاد یک بار در آلمان و آمریکا رابطه" وزیر رئیس جمهور از بایرن Markus Söder گفت دویچه وله آلمان سرویس پخش.

"ما در حال حاضر در انتظار برای دیدن اگر تصمیم خواهد داشت" Soder گفت: در یک مرجع اشاره به این احتمال که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است از دست دادن در ماه نوامبر.

در توییتر پست ولفگانگ Ischinger سابق سفیر ایالات متحده به نام خروج "خبر بد" برای ناتو داد که "آن را می فرستد سیگنال اشتباه از ایالات متحده متارکه به مسکو است."

واکنش به خروج خراب همراه معمول خطوط مغلوب ساختن پیشی جستن در میان حامیان و مخالفان در کاپیتول هیل و در صفوف نظامی بازنشسته عضو دارد.

بازنشسته ارتش سرهنگ ژنرال علامت Hertling سابق فرمانده ارتش آمریکا در اروپا گفت: در توییتر "این یک حرکت استراتژیک برای ما است. کشیدن نیروهای نظامی از آلمان لطمه می زند و ما بسیار بیشتر از آن لطمه می زند و متحدان ما."

اما بازنشسته ارتش ستوان سرهنگ دانیل دیویس یک عضو ارشد در دفاع از اولویت های اتاق فکر به نام خروج "خوش آمدید اولین گام لازم و گذشته کاهش نیروهای آمریکایی در این قاره."

سناتور. جیم Inhofe R-Okla., رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا و سرسخت تهمت حامی در بیانیه ای گفت: هفته گذشته که او تا به حال شده است در جریان اصول برداشت و حمایت از این پیشنهاد. اما او اشاره کرد که "این مفهوم را ماه طرح ها و سال ها را اجرا کند."

اما از سوی دیگر ، جک رید, D -, رود آیلند, رتبه بندی عضو کمیته به نام طرح "یک زخم خود تحمیل رئیس جمهور تهمت علیه منافع آمریکا باشد."

در بیانیه ای نی گفت: این طرح از نوع که سابق وزیر دفاع جیم Mattis "قادر به ایستادن در گذشته اما این دولت به نظر می رسد ریشه تحت فشار از این بیماری همه گیر."

در خانه, سمت, Rep. مک Thornberry R-تگزاس, عضو ارشد کمیته نیروهای مسلح مجلس صادر شده محتاط بیانیه ای گفت: "برخی از پیشنهاد حرکت به وضوح شایستگی داشته باشند. ... ضروری است که ما مشورت نزدیک با متحدین ناتو در هر گونه تغییر."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط: نزدیک به 12000 ما نیروهای خود را بیرون از آلمان در, هزینه میلیارد SecDef می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب