گارد ساحلی فوتبال کاپیتان جان باربرا: 'بزرگترین افتخار من دریافت کرده اند'

از همه گارد ساحلی آکادمی فوتبال کاپیتان در تمام فصول این امکان وجود دارد که هیچ کس دیگری با یک داستان شبیه به

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 تیر 1399

از همه گارد ساحلی آکادمی فوتبال کاپیتان در تمام فصول این امکان وجود دارد که هیچ کس دیگری با یک داستان شبیه به جان باربرا است.

باربرا تا کنون پشتیبان و کارفرمایی در گارد ساحلی هرگز شروع یک بازی قبل از زمانی که او رای دادند به عنوان یکی از خرس های co-کاپیتان در سال گذشته پایان فصل ضیافت. با وجود عدم تجربه بازی خود را به هم تیمی های خود را به ارزش سهم خیلی آنها را در انتخاب او برای آنها منجر شود.

در حال حاضر باربرا, آینده, ارشد, فصل, یکی, که در آن او در نهایت این فرصت را به شروع کارفرمایی است در معرض خطر با توجه به COVID-19 بحران است.

"به طور کلی آن را کسی ... من می توانید ببینید (باربرا را همکار co-کاپیتان یوجین Bizer) انجام آن" گارد ساحلی مربی C. C. گرانت گفت: تا حدودی تعجب انتخاب باربرا به عنوان کاپیتان. "ما تا به حال برخی از فروتن ترین بچه ها در جهان (به عنوان کاپیتان); وجود دارد چیزی در مورد آنها راه آنها در تعقیب سالن (گارد ساحلی خوابگاه). من می بینم که در جان.

"این چیزی است که احتمالا من را شگفت زده ترین است در اینجا یک بچه که هرگز تمام وقت بازیکن. می شود هنوز هم به عنوان کاپیتان است که می گوید: حجم مورد جان."

باربرا که از گلن میلز Pa. در حال حاضر سرویس گرا هنگامی که او وارد گارد ساحلی آکادمی.

مدرسه خود را بالا تیم فوتبال در خیابان یوسف دبستان در یک مدرسه کاتولیک خصوصی در فیلادلفیا است که چندین نسل از باربرا خانواده حضور داشتند قبل از اینکه او را همیشه انجام یک هفته ماموریت سفر قبل از فصل به ایجاد روابط میان بازیکنان و همچنین برای خدمت به جامعه.

باربرا صحبت از تعمیر یک کلیسا در دیترویت کار برای آتن (Ga.) جامعه شورای پیری و داوطلبانه در YMCA اردوگاه جوانان در دولت کالج, Pa. نقاشی چهره کودکان, داوری بسکتبال, بازی و مانند.

"شما احتمالا به دنبال در برخی از عمیق ترین تجربه های من بود," باربرا گفت: در یک تماس تلفنی این هفته است. "واقعا خاص تجربه برای من است."

علاوه بر این پدر و مادر خورش و لیندا در خدمت به عنوان مدل نقش.

"آنها یک تاثیر شگفت انگیز بر روی برادر من (مت) و من" باربرا گفت. "پدر من است که توسط تجارت یک روانشناس یک مرد که می پوشد کلاه های بسیاری. او یک مشاور راهنمایی در 'آمادگی' او شده است وجود دارد برای بیش از 20 سال است. در شب او خود را روانشناسی تمرین. ... من به همه بگویید این نوع مانند سوپرمن. او همیشه یک راه به اطراف است.

"من مادر او شده است کار را برای ما county دفتر تعلیقی و آزادی مشروط برای بخشی بهتر از 30 سال ... 100% هر دو پدر و مادر من کاملا متعهد به خدمات است."

در گارد باربرا حمایت کرده است تا به تازگی فارغ التحصیل کارفرمایی شروع Ryan Jones برای آخرین سه فصل است. رسما او در پنج بازی. در آن زمان باربرا 6-پا-1, 205-کوبنده است 2-برای-10 عبور برای 10 متری.

اما سهم او در خارج از زمین بزرگتر هستند بخشی از تاریخ خود را.

"من به شما بگویم یک داستان گفت:" گرانت بود که قبلا این تیم همکاری دفاعی هماهنگ کننده قبل از مصرف به عنوان سر مربی در ماه مارس پس از بازنشستگی مربی دیرین لایحه جورج.

"ستاره طلا خانواده (که عزیزانشان را از دست داده در حالی که در وظیفه فعال) آمد تا یک بار در سال به بازی. من فکر می کنم آن را در سال گذشته من در صحبت کردن به linebackers قبل از بازی و یک زن می آید تا به من و دریاسالار (بیل) کلی" گرانت گفت.

"او گفت:," من می خواهم برای تشکر از شما برای انجام این کار است. سال گذشته پسر من خواست شماره 11 (باربرا), 'هی شما می خواهید به گرفتن؟' و او تا به حال گرفتن با بچه های سال قبل. او می خواست برای رفتن به بازی (در سال آینده) ... تنها چیزی که بچه ها در مورد صحبت کردیم. من بیش از آن روز و مطمئن شوید که به اندازه کافی او را از داشتن یک گرفتن.

"بچه از او پرسید و او گفت:" آره بیا دوستان.' بچه ها احتمالا تا به حال چنین یک زمان خوب راه جان ساخته شده بچه ها احساس می کنم. بچه احتمالا 11 یا 12 سال شاید 13. (باربرا) است بنابراین دادن از خود."

باربرا در حال حاضر در مشترک دریایی مرکز آموزش در Camp Lejeune N. C. او در اصل گزارش به Camp Lejeune در ماه مه برای pre-deployment آموزش قبل از حمل و نقل به یک واحد در بحرین اما این ماموریت لغو شد با توجه به COVID-19.

او در آنجا ماند قرار داده و یکپارچه سازی خود را به دوره های آموزشی و روش آموزش در Camp Lejeune. باربرا است که دولت عمده علاقه مند به مطالعات امنیتی.

او خواستار احساس بودن نام کاپیتان "حقیقی."

"این چیزی بود ... من قطعا نمی باید انتظار گرفتن که عنوان" باربرا گفت. "به نظر من که بزرگترین افتخار من دریافت کرده اند, به نام کاپیتان افرادی که معنای بسیاری برای من در آکادمی. که واقعا یک لحظه خاص است.

"زمانی که من فکر می کنم در مورد آن فکر می کنم دیوانه به این افراد این است که من بسیار فکر می کنم که من تحسین تا حد زیادی هم تیمی های من را که در سر خود برای من است."

باربرا گفت که او و جونز استارت در کارفرمایی به حال یک رابطه خوب است. او گفت که جونز انداخت و همچنین مصرف کردن در حال اجرا در صورت لزوم -- تلاش برای کاسه بیش از چند linebackers در طول راه -- یکی از سخت ترین.

"من بیشترین احترام در جهان" باربرا گفت. "بچه که همیشه می شود. من فکر نمی کنم در یک زمان وجود دارد او نمی توانید."

باربرا در نقش مربی جوان quarterbacks در این تیم حتی اگر یک احتمال وجود دارد که می تواند آنها پیشی گیرد او. او دارای یک لیست طولانی از بازیکنان که به او کمک کرد زمانی که او دانشجوی سال اول از جمله سابق کارفرمایی اتان Goldcamp که آسیب چهار بازی به او junior فصل باقی ماند اما به عنوان یک بازیکن/مربی به مربی و هم تیمی های خود.

در اوایل باربرا زد طلایه دار تیم است. او همچنین متوجه شدند از حمله هماهنگ ری LaForte و دیگر مربیان تماس با یک بازی -- "من از نوع کمی بیشتر از تصویر بزرگتر یک مربی نمایش," او گفت:.

"وجود دارد احتمالا سه یا چهار (quarterbacks) شده اند که در دست من است" باربرا گفت. "بزرگترین چیزی که من سعی به انجام این کار برای آنها این است که پشتیبانی آنها را به عنوان بچه های جوان در تیم ما حمایت از آنها و سختی ها و. بازی فوتبال و انجام آن را در یک محل مانند گارد ساحلی آکادمی خواسته های بسیاری از یک فرد است. من سعی می کنم برای حمایت از آنها به عنوان انسان و رهبران مشتاق در خدمات ما.

"این چیزی است که در چنین بخشی جدایی ناپذیر از تیم ما. بهترین نسخه از خود را اول و سپس تبدیل شدن به بهترین بازیکن فوتبال. ... ما خواهد بود هیچ چیز بدون آن دسته از بچه ها که به کمک ما آمده است. ما در حال تلاش برای نگه داشتن که چرخه رفتن."

باربرا هنگامی که او نمیفهمد که او علاقه مند به حضور در یک سرویس آکادمی اولین نگاه به ارتش و نیروی دریایی. او صرف مقدار زیادی از زمان پر کردن یک برنامه کاربردی برای نیروی دریایی را هفته تابستان سمینار و کار بر روی آن, او گفت: از لحظه ای روند درخواست افتتاح شد. او پذیرفته شده است.

"من کمی نا امید," او گفت:. "من فکر کردم من بهترین پا جلو."

او رفت و برگشت به کامپیوتر, مشت خود را در زمینه های مورد علاقه.

"گارد ساحلی آکادمی ظهور" او گفت:. "من هیجان زده بیشتر به من بگو.' من در بازدید از این محل. من برای ملاقات با مربی (دانا) Fleischmann و سروان. (رابرت) McKenna بود که مدیر پذیرش در آن زمان است. من دوست داشتم این ماموریت از گارد پس از رفتن بچه های بد, اما کمک به بچه های خوب بیش از حد. به سرعت از آن من شد شماره 1 گزینه است."

فوتبال به معنی یک معامله بزرگ به باربرا. او به این ورزش از آنجا که درجه سوم از جمله روی لئامت دادن خود را در سنت جو دبستان به تازگی نام پنسیلوانیا تیم از دهه توسط MaxPreps پس از پیروزی پنج مسابقات قهرمانی کشور از 2010-19.

او باید یک فصل ارشد در گارد باربرا می داند که او هنوز هم یک کار را به نفع خود. به عنوان یک چهار سال عضو تیم که اعطای توصیف به عنوان یک آواز رهبر -- "او به پت شما در پشت و بگو که ما می توانید دریافت این انجام می شود' گفت: - گرانت گفت: وجود یک احتمال قوی است که می تواند اتفاق می افتد.

یک سوال وجود دارد که آیا این می تواند در سن coronavirus با بیشتر و بیشتر دانشکده ها و کنفرانس ها انتخاب به لغو این فصل به عنوان سقوط تساوی نزدیک تر است. خرس در حال برنامه ریزی برای باز کردن شب پنجشنبه, سپتامبر. 3 با یک بازی خانگی در برابر دانشگاه جدید انگلستان است.

باربرا متعهد به کاپیتان تیم بدون توجه به آنچه.

"ما در حال آماده شدن اگر ما به عنوان یک کامل فصل فوتبال شروع زمان" باربرا گفت. "من می خواهم به بهترین استفاده را از هر آنچه به ما داده می شود.

"من خوشبین هستم به سعی کنید به ماندن در تماس با ما بچه ها و نگه دارید که خوشبینی رفتن به جلو. من به این امید وجود دارد که در هر ظرفیت. تا آنجا که ما می توانیم, ما سعی می کنید به ماندن در تماس بحث در مورد آنچه که همه را به دیدن اگر کسی نیاز به چیزی. همکلاسی های من و بچه های قدیمی تر ما به آنها بگویید که برای رسیدن به آنها نیاز به هر چیزی در همه به بحث فوتبال به بحث در مدرسه اگر شما مطمئن نیستید در مورد بودن در گارد ساحلی آکادمی.

"دوباره همه همیشه می خواهد در این زمینه و کمک در راه مستقیم. شما باید برای در آغوش نقش شما در انجام آنچه شما می توانید برای این تیم بهتر است."

این مقاله نوشته شده توسط Vickie Fulkerson از روز لندن خرده. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 روز لندن خرده.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب