کویت را حاکم 91 تحت یک ‘موفق’ عمل جراحی

دبی, امارات متحده عربی (AP) — کویت 91 ساله حاکم قرار گرفتند “موفق” عمل جراحی یکشنبه که مورد نیاز این کشور غنی از نفت را ولیعهد به طور موقت قدرت را به خدمت در آن دولت اجرا خبر داد.

کویت هنوز به استادانه درست شده آنچه مورد نیاز شیخ صباح آل احمد آل صباح به دنبال قبلا اعلام نشده درمان های پزشکی آغاز روز شنبه. اما شیخ صباح ناگهانی عمل جراحی می تواند الهام بخش یک تجدید جنگ قدرت در کویت حکم ،

دولت-اجرای KUNA خبرگزاری توصیف کرده بود شیخ صباح بستری شنبه به عنوان “پزشکی چک” با استناد به بیانیه ای از این کشور سلطنتی دادگاه. چند ساعت بعد KUNA چاپ دوم گزارش گفت که 83 ساله تاج شاهزاده نواف آل احمد آل صباح را بر عهده داشتند و برخی از شیخ صباح قدرت را به طور موقت و بدون توضیح چرا که لازم بود.

اما یک کپی از حکم اجرایی ارسال شده توسط کویت رسمی روزنامه, کویت, Al-Youm و دیده شدن توسط آسوشیتد پرس روز یکشنبه گفت: ولیعهد خواهد بود قدرت برای “مدت زمان عمل جراحی تا زمانی که سلامت رویداد است.”

فرمان نداد. کویت اطلاعات وزارت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر هر چند دقیقه بعد دولت-اجرای KUNA گزارش خبرگزاری شیخ صباح قرار گرفتند “موفق” عمل جراحی بدون توضیح.

“ممکن است خدا او را برکت دهد و ميهن و اعطای او بهبود سریع” این KUNA گزارش گفت: با استناد به دربار بیانیه.

شیخ صباح به طور گسترده ای محبوب حاکم در این اوپک-عضو ملت در زمان قدرت در سال 2006 فقط نه روز به حکومت بیمار شیخ سعد آل عبدالله آل صباح. نگرانی های نصب شده در طول شیخ سعد کوتاه سلطنت او به عنوان دیده می شود در عمومی فقط در یک صندلی چرخدار و صحبت نمی کنم.

اما شیخ صباح معراج ناراحت رسمی قدرت های ترتیب بین شاخه های از کویت حاکم ، در حالی که کویت از باقی مانده ثبات سیاسی با بیشترین قدرت مجلس از هر ملت عرب خلیج فارس وجود داشته است داخلی مبارزات قدرت در پشت صحنه از خود قانون است.

کویت یک ملت خانه به 4.1 میلیون نفر است که کمی کوچکتر از ایالت نیوجرسی جهان ششم-بزرگترین و شناخته شده ذخایر نفت.

آن شده است یک سرسخت آمریکا متحد پس از سال 1991 در جنگ خلیج فارس اخراج اشغالگر عراق از صدام حسین. امروز کویت میزبان برخی 13,500 سربازان آمریکایی بسیاری در اردوگاه Arifjan در جنوب شهر کویت را نیز به جلو فرماندهی مرکزی ارتش ایالات متحده.

این مقاله در نوشته شده بود توسط جان GAMBRELL از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>