آن را تایید کرد! Wi-Fi سرعت در حال رسمی شدن سریعتر

کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) تایید کرده است که فوق العاده سریع 6GHz Wi-Fi گروه باز شده است تا به صورت بدون مجو

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 6 اردیبهشت 1399

کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) تایید کرده است که فوق العاده سریع 6GHz Wi-Fi گروه باز شده است تا به صورت بدون مجوز استفاده از, افزایش عملکرد سقف برای خانه های آینده روتر.

این 6GHz Wi-Fi گروه بود که قبلا محدود به مجوز استفاده از حصول اطمینان از ثبات برای امثال ایستگاه های رادیویی. اما در حال حاضر FCC با اعتماد به نفس است که Wi-Fi گروه آماده است برای استفاده عمومی آن رای دادند و در حمایت از باز کردن آن را بدون مجوز به کاربران.

Relaated: چه 6GHz Wi-Fi?

پس 6GHz Wi-Fi قادر است 160MHz سرعت انتقال آن به نظر می رسد به ارائه دو عملکرد باند 5GHz است که محدود به یک 80MHz عملکرد.

جدید Wi-Fi گروه نیز reportedely دیدن کاهش زمان تاخیر و در نتیجه ثبات بیشتر اتصال بنابراین شما کمتر احتمال دارد به صورت تصادفی اتفاق می افته زمانی که ویدئو چت یا بازی آنلاین.

وجود یک نقطه ضعف جدید 6GHz Wi-Fi گروه هر چند آن را به عنوان محدوده کاهش در مقایسه با زمان 5GHz و 2GHz جایگزین. این به این معنی شما به طور بالقوه نیاز به چندین ماهواره های متصل به روتر خود را به منظور حصول اطمینان از اتصال Wi-Fi در تمام گوشه و کنار خانه خود را.

6GHz wifi

مرتبط با: آنچه که Wi-Fi 6?

به منظور شروع به استفاده از جدید 6Ghz Wi-Fi band, شما نیاز به مطمئن شوید که شما باید یک روتر با "Wi-Fi 6e' support – این است که به اشتباه با Wi-Fi 6 است که محدود به 5GHz است.

دستگاه های اتصال به روتر نیز نیاز به حمایت W-Fi 6e که یک مانع بزرگ از زمان دستگاه های مصرف کننده سازگار نیست. گوشی های هوشمند احتمال اتخاذ پشتیبانی در آینده نزدیک به دنبال لپ تاپ اما امثال کنسول های بازی احتمالا عقب به ویژه هنگامی که شما در نظر آنها هنوز حتی پرش به Wi-Fi 6.

بنابراین در حالی که آن را ممکن است ناامید کننده ما نمی خواهد بود قادر به استفاده از جدید Wi-Fi از حق دور آن هنوز هم هیجان انگیز است که تکنولوژی برندها در حال حاضر چراغ سبز شروع به تولید محصولات با Wi-Fi 6e پشتیبانی می کند.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب