اپل دیده بان 6: آخرین اخبار و شایعات

این است که تا زمانی که اپل اعلام خواهد شد با نام تجاری جدید ساعت هوشمند – به طوری که ویژگی های جدید ما دیدن در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 اردیبهشت 1399

این است که تا زمانی که اپل اعلام خواهد شد با نام تجاری جدید ساعت هوشمند – به طوری که ویژگی های جدید ما دیدن در سازمان دیده بان اپل 6?

دیده بان اپل 5 دریافت 4.5 ستاره از 5 در بررسی ما و ما آن را به نام ما بالا-انتخاب ساعت هوشمند از سال است. پس چگونه می تواند اپل اطمینان حاصل شود که آن بعدی پوشیدنی است که یک جانشین شایسته? این صفحه تساوی هم تمام اخبار و گمانه زنی در مورد این جذاب آینده دستگاه از طراحی جدید و سخت افزار و نرم افزار ویژگی های است که شما می توانید انتظار.

تاریخ انتشار – هنگامی که سازمان دیده بان اپل 6 منتشر می شود?

ما کاملا مطمئن است که سازمان دیده بان اپل 6 راه اندازی خواهد شد در ماه سپتامبر سال 2020 احتمالا برای اولین بار ظاهر می شود در کنار آیفون 12. شواهد برای این است که به سادگی به خوبی تاسیس و راه اندازی الگوی طی سال های اخیر به عنوان زیر نشان داده شده است:

اما به یاد داشته باشید که هر یک از محصولات مجموعه برای انتشار در این سال می تواند خود را راه اندازی روم مختل coronavirus بیماری همه گیر.

قیمت – چقدر به دیده بان اپل 6 هزینه ؟

دیده بان اپل 5 شروع می شود در یک قیمت از £399 و بنابراین ما پیش بینی سازمان دیده بان اپل 6 به هزینه یک مقدار مشابه بر راه اندازی. البته قیمت نهایی در واقع به طور قابل توجهی متفاوت است که بسته به نوع بند شما انتخاب می کنید برای تکمیل فن آوری; برخی از طراح گزینه های محترم از مارک های مانند هرمس برای فروش به عنوان بسیاری به عنوان £1,399.

دیده بان اپل را شیب دار قیمت باعث می شود آن را دست نیافتنی لوکس برای بسیاری از مصرف کنندگان; اما خوشبختانه اپل دیده بان 3 است که هنوز هم در فروش برای تنها £199 ساخت آن را بیشتر مقرون به صرفه پیشنهاد برای طرفداران تناسب اندام که به دنبال یک پوشیدنی است که با این وجود یکپارچه به اپل تکنولوژی اکوسیستم.

اپل دیده بان 6 – طراحی

ساعت اپل دارای یک طراحی منحصر به فرد است که آن را آسان به نقطه از یک مایل دور. گرد مربع همراه با تاج در کنار بی تردید است.

و با توجه به قابل اعتماد leaker جان Prosser, آن را در اینجا به ماندن بگیرید. Prosser بود در داخل پیگیری همه اطلاعات خودی جلوتر از آی فون SE, راه اندازی, بنابراین ما روی چیزی حساب کردن شما می توانید اعتماد او را زمانی که او می گوید که این طراحی را نمی توان تغییر داد از سری 4. اما حتی اگر این طراحی ممکن است باقی بماند و همان است که به این معنا نیست که قابلیت دریافت نمی برخی از ارتقاء قابل توجهی.

اپل دیده بان 6 – ویژگی های جدید ایمنی

با تشکر از بازرسی دقیق از یک قطعه از کد را در iOS 14 9to5 Mac کشف چند جذاب جدید سلامت قلب ویژگی های است که ظاهرا پیوستن به سازمان دیده بان اپل 6 است. برای اولین بار از این است که یک ردیاب برای اشباع اکسیژن خون که شامل یک خودکار هشدار از طریق زمانی که سطوح به طور بالقوه خطرناکی پایین (احتمالا با توجه به شرایط تهدید کننده حیات).

دوم ارتقاء امر به موجود ECG از ویژگی های که در حال حاضر فعال کردن دقیق تر خوانش در ضربان قلب بین 100 و 120bpm. هر دو از این ویژگی های جدید می تواند به اثبات می شود واقعی اثر ورزش پس از آن غیر ممکن است به دست کم گرفتن اهمیت خود را.

یکی دیگر از پتانسیل نجات دهنده می تواند در راه خود را به ساعت هوشمند هم با توجه به AppleInsider. این ویژگی است که ثبت نام برای ثبت اختراع قادر خواهد بود به ارسال به هنگامی که کاربر به طور تصادفی سقوط به آب است و می تواند پس از آن به اطلاع دوستان و یا حتی خدمات اورژانس از خطر است.

اپل دیده بان 6 – ویژگی های سخت افزاری جدید

با توجه به رسمی تشکیل پرونده های کشف شده توسط آشکارا اپل, ساعت اپل 6 می تواند حمل و نقل کردن یک حسگر اثر انگشت TouchID برای شناسایی بیومتریک. گزارش های اولیه نشان می دهد که این ویژگی ساخته خواهد شد به تاج دیده بان, به جای صفحه نمایش است که به نظر می رسد کمی گیج کننده است.

در بالای این 9to5 Mac پیشنهاد کرده است که بعد از اپل دیده بان خواهد شد که یک میکرو LED به جای صفحه نمایش OLED که می تواند صرفه جویی در مقدار قابل توجهی از قدرت و جلوگیری از خطر سوختگی در می آید که بخشی از دیگر انواع صفحه نمایش. آن را هنوز هم به نظر می رسد کمی زود برای این مقدار پیش بینی تکنولوژی آن را به جریان اصلی بازار اما این امر نشان دهنده یک جهش بزرگ رو به جلو در صورتی درست است.

اپل دیده بان 6 – ویژگی های نرم افزار جدید

در به روز رسانی بیشتر 9to5 Mac همچنین نشان داد بیشتر شیوه زندگی, ویژگی های مجموعه ای به نظر می رسد در سازمان دیده بان اپل 6 است. اولا وجود خواهد داشت برخی از تغییرات ساخته شده به تماشای چهره از جمله توانایی برای به اشتراک گذاشتن خود را سفارشی تماشای چهره با دوستان جدید tachymeter ویژگی و همچنین گزینه ای برای اضافه کردن عکس به اشتراک گذاشته شده از آلبوم های خود را شخصی دیده بان مواجه است.

علاوه بر این پدر و مادر را کمی کنترل بیشتر فرزندان خود را smartwatches به لطف توانایی راه اندازی یک اپل واچ از طریق پدر و مادر تلفن. به علاوه یک ابزار مدیریت زمان به نام Schooltime محدود است که استفاده از برنامه های خاص در یک بازه زمانی (به عنوان مثال در طول روز در مدرسه).

در نهایت ما بسیار رها کنید که یک بومی خواب ویژگی های ردیابی در آخرین مجموعه خود را در اولین ساعت اپل سال پس از حتی برخی از بسیار ارزان ترین جایگزین wearables در بازار اتخاذ کرده اند از ویژگی های. ما بی صبرانه منتظر برای سازمان دیده بان اپل را انتخاب کنید تا این قابلیت در نهایت – اما در اواخر بهتر از هرگز.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن