ایران گارد می گوید آن را راه اندازی ماهواره در میان ما تنش

تهران — ایران پاسداران گفت: آن را قرار داده و جمهوری اسلامی اولین نظامی ماهواره به مدار به طور چشمگیری رونمای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 اردیبهشت 1399

تهران — ایران پاسداران گفت: آن را قرار داده و جمهوری اسلامی اولین نظامی ماهواره به مدار به طور چشمگیری رونمایی آنچه کارشناسان به عنوان یک فضای مخفی برنامه با راه اندازی تعجب که آمد در میان گسترده تر تنش با ایالات متحده است.

هیچ فوری مستقل تایید پرتاب ماهواره, که گارد به نام "نور" و یا نور. وزارت امور خارجه ایالات متحده و پنتاگون که ادعا می کنند که چنین راه پیشرفت ایران موشک بالستیک برنامه بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

چنین راه اندازی بلافاصله افزایش نگرانی در میان کارشناسان در مورد اینکه آیا این فن آوری استفاده می شود می تواند کمک به ایران در توسعه موشک بالستیک قاره پیما.

در حال حاضر ایران را رها کرده است تمام محدودیت از آن پاره هسته ای ایران با قدرت های جهان که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه عقب نشینی آمریکا در سال 2018 است. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم تنظیم کردن یک monthslong سری از افزایش حملات به اوج خود رسید که در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در ماه ژانویه که به کشته شدن یک ژنرال ايراني در عراق توسط تهران راه اندازی موشک های بالستیک در سربازان آمریکایی در عراق است.

به عنوان جهان چنگ زدن با بیماری همه گیر کوروناویروس و تاریخی قیمت نفت پایین به پرتاب موشک ممکن است سیگنال جدید تمایل به ریسک ایران.

مرتبط با: ایران پاسداران می گوید این محدوده بالاتر ضد کشتی موشک

"این افزایش بسیاری از پرچم قرمز" گفت: Fabian Hinz یک محقق در جیمز مارتین مرکز مطالعات منع گسترش در Middlebury موسسه مطالعات بین المللی در مونتری کالیفرنیا. "در حال حاضر که شما باید حداکثر فشار کمپین ایران را ندارد که چقدر برای از دست دادن ندارد."

در وب سایت رسمی خود نگهبان گفت: این ماهواره با موفقیت به مدار 425 کیلومتر (264 مایل) بالاتر از سطح زمین است. نگهبان آن را به نام اولین ماهواره نظامی تا کنون راه اندازی شده توسط تهران است.

سه مرحله پرتاب ماهواره در زمان خاموش از مرکزی ایران و کویر نگهبان گفت: بدون توضیح و یا گفت که دقیقا راه اندازی صورت گرفت.

Hinz گفت: بر اساس رسانه های دولتی تصاویر راه اندازی به نظر می رسد که اتفاق افتاده در یک قبلا unnamed گارد پایگاه در نزدیکی شهرستان شاهرود و برخی از 330 کیلومتر (205 مایل) در شمال شرقی تهران. این پایگاه در استان سمنان که میزبان امام خمينی (ره) از پایگاه فضایی که در ایران غیر نظامی برنامه فضایی عمل می کند.

این نیروی شبه نظامی گفت: آن را با استفاده از یک قاصد یا "رسول" حامل ماهواره قرار دادن دستگاه به فضای گذشته بی سابقه-از سیستم. آن را توصیف سیستم که با استفاده از هر دو سوخت مایع و جامد.

"جمهوری اسلامی ایران اولین ماهواره توسط سپاه پاسداران بود که با موفقیت به مدار راه اندازی شد" یک گوینده تلویزیون دولتی گفت. "این بزرگوار راه اندازی این اتفاق صبح."

چهارشنبه علامت 41 سالگرد تاسیس سپاه پاسداران ایران در اواخر رهبر آیت الله خمینی. یک تصویر از موشک است که انجام ماهواره ای نشان داد و آن را با مته سوراخ یک آیه در غلبه بر دشمنان.

گارد که در عمل خود را نظامی زیرساخت های موازی به ایران را به طور منظم نیروهای مسلح یک خط سخت نیروی جوابگو تنها به آیت الله علی خامنه ای ، آن را بلافاصله روشن اگر ایران دولت غیر نظامی می دانستند راه اندازی شد. حسن روحانی رئیس جمهور به نزدیک به 40 دقیقه سخنرانی روز شنبه قبل از کابینه خود را که شامل هیچ اشاره ای به راه اندازی.

ایران دچار چند شکست خورده ماهواره ای راه اندازی در ماه های اخیر. آخرین آمد در ماه فوریه زمانی که ایران موفق به قرار دادن آن ظفر 1 ارتباطات ماهواره به مدار است.

که شکست پس از دو شکست در راه اندازی این پیام و Doosti ماهواره در سال گذشته و همچنین به عنوان یک گفتوگو انفجار موشک در ماه اوت است. جداگانه, آتش سوزی در امام خمینی مرکز فضایی در ماه فوریه 2019 نیز سه نفر کشته محققان مقامات در آن زمان گفت.

موشک انفجار در ماه اوت به خود جلب کرد و حتی توجه مغلوب ساختن پیشی جستن که بعد توییتی آنچه به نظر می رسد طبقه بندی نظارت تصویر از راه اندازی شکست. پی در پی شکست های مطرح شده به ظن دخالت خارجی در ایران را در برنامه کاری خود را مغلوب ساختن پیشی جستن در اشاره با به tweeting در آن زمان که آمریکا "بود و نه درگیر در حادثه فاجعه بار."

آمریکا مدعی چنین ماهواره ای راه اندازی سرپیچی ملل قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل دعوت از ایران برای انجام فعالیت های مربوط به موشک های بالستیک قادر به حمل سلاح های هسته ای. مقامات آمریکایی و همچنین کشورهای اروپایی نگران هستند که این راه می تواند کمک به ایران در توسعه موشک بالستیک قاره پیما با قابلیت حمل سلاح های هسته ای.

ایران که طولانی شده است گفت: آن را نمی کند به دنبال سلاح های هسته ای که قبلا خود را حفظ ماهواره ای راه اندازی و موشک آزمایش لازم نیست که یک نظامی جزء. گارد راه اندازی خود را در ماهواره در حال حاضر تماس های که به سوال.

تهران همچنین می گوید آن را ندارد نقض U. N. قطعنامه در آن موشک های بالستیک برنامه آن را به عنوان تنها "بر نام" ایران نه انجام. غربی موشک های کارشناسان نیز در مورد ایالات متحده آمریکا, مجادله, که ایران در برنامه می تواند دوگانه با استفاده از سلاح های هسته ای.

اما روز شنبه راه اندازی مطرح شده سوالات جدید. در حالی که در ایران شناخته شده نیست به دانستن-چگونه به miniaturize سلاح هسته ای بر روی موشک های بالستیک, هر گونه پیشرفت به سمت یک موشک بالستیک بین قاره ای را از اروپا و به طور بالقوه ایالات متحده آمریکا در محدوده.

بیش از دهه گذشته ایران فرستاده است چند کوتاه مدت ماهواره به مدار و در سال 2013 راه اندازی یک میمون به فضا است.

تنش ها افزایش یافته و در جاهای دیگر نیز هست. یک نیروی دریایی ایالات متحده انتشار تصویری از حادثه در هفته گذشته نشان می دهد کوچک ایران سریع قایق در آینده نزدیک به جنگی آمریکا به عنوان آنها در عمل در شمال خلیج فارس و در نزدیکی کویت با ارتش ایالات متحده آپاچی هلیکوپتر. روز یکشنبه گارد اذعان کرد آن را به حال یک زمان برخورد با کشتی های جنگی ایالات متحده در خلیج فارس اما ادعا بدون ارائه شواهدی وجود دارد که نیروهای آمریکایی موجب این حادثه شد.

سپس در دوشنبه نگهبان گفت: آن را به طور قابل توجهی ارتقا محدوده خود را ضد کشتی و موشک است که آن را در حال حاضر دارای سطح به سطح و زیر سطحی ضد کشتی موشک های با برد به عنوان بالا که 700 کیلومتر (430 مایل).

حتی به عنوان هر دو صورت همان نامرئی دشمن در این بیماری همه گیر کوروناویروس ایران و ایالات متحده باقی می ماند قفل شده است و در تلافی جویانه فشار مبارزات که در حال حاضر مشاهده شیوع فقط به عنوان آخرین میدان نبرد.

در ابتدا تحت الشعاع تهران در حال حاضر به دنبال نوسان بین المللی نظر در تحریم های ایالات متحده با برجسته آن مبارزات با COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. در ایران منطقه ای کانون شیوع این ویروس به کشته شدن بیش از 5,290 مردم از میان بیش از 84,800 موارد گزارش شده.

___

Gambrell گزارش از دبی, امارات متحده عربی. آسوشیتد پرس روزنامه نگاران ناصر کریمی و مهدی فتاحی در تهران, ایران کمک به این گزارش.

اين مقاله از کانادا مطبوعات بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: رو به عدد کارهای عقب افتاده ارتش می خواهد به افزایش انگیزه برای سربازان به حرکت خود

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 کانادا را فشار دهید. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب