در داخل ارتش تصمیم به حذف عکس ها از افسر ارتقاء تخته

ارتش اعلام کرد که این امر از بین بردن عکس های رسمی از افسر ارتقاء تخته آمد و تنها چند روز پس از وزیر دفاع علامت Esper پیشنهادی اندازه گیری به عنوان راهی برای کاهش ناخودآگاه تمایل در پیشرفت شغلی روند. اما مقامات سرویس گفت: این پیشنهاد تا به حال واقع شده و تحت بررسی برای یک سال و نیم قبل از تصمیم گیری اعلام شد.

تعلیق از عکس ها آغاز خواهد شد در ماه آگوست به یک ارتش یادداشت منتشر شده چهارشنبه. مقامات همچنین گفت: آنها آغاز خواهد شد یک ارزیابی در ماه اوت از اینکه به حذف عکس ها از داوطلب خدمت سربازی و استوار ارتقاء تخته.

این سرویس شروع به مطالعه این موضوع در حدود 18 ماه پیش زمانی که آن را راه اندازی یک مطالعه به درک بهتر نقش این بخش از ارتش (دا) عکس درون آن ارتقاء سیستم گفت: سرهنگ کارل Wojtaszek, U. s. Army Office of اقتصادی و نیروی انسانی تجزیه و تحلیل در طول یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران.

مطالعه زد یک آزمایش است که شامل دو ارتقاء تخته — یکی با عکس های رسمی و یکی بدون آنها.

“از مصرف با دقت در داده های ما جمع آوری شده از این آزمایش مطالعه ما نشان می دهد که زمانی که شما حذف DA عکس … رای دهندگان کمتر زمان به بازیگران آرا در هر یک از فایل های فردی و سپس نتایج برای اقلیت ها و زنان بهبود یافته” Wojtaszek گفت.

این مطالعه نشان داد که با استفاده از عکس های رسمی منجر به تصمیم گیری از اعضای هیئت مدیره به نظر می رسد که به فاش کردن ناخودآگاه تعصب مقامات ارتش می گویند.

“این درست است که مردم حتی اگر آنها نمی, فکر می کنم در مورد آن, آنها تمایل به می خواهید به اطراف مردم که نگاه و فکر و عمل آنها را دوست دارم” گفت: رئیس ستاد ارتش ژنرال جیمز McConville. “هنگامی که شما به یک سطح بالاتر شما شروع به تحقق بخشیدن به شما می خواهید تنوع زیرا شما می خواهید دیدگاه های مختلف. شما می خواهید مردم را از تمام جنبه های زندگی مختلف از اقوام مختلف نژاد های مختلف جنس شاخه های مختلف — همه به گرد هم می آیند و به شما یک عکس از چیزهایی که شما ممکن است ببینید که در آن ما در حال رفتن با کل این پروژه شمول است.”

بسیاری از دفاع برای پایان دادن به ارتقاء عکس نیز به نام روز ارتش به حذف شاخص های دیگر از نژاد و جنسیت و مانند قابل مشاهده نام و یک جعبه در فرم که در آن سربازان باید دولت خود را به مسابقه.

رهبران ارتش اذعان کرد که یک مسابقه جعبه هنوز هم وجود دارد در فرم به صورت داوطلب خدمت سربازی پیشرفت حرفه ای برنامه های مانند انتخابی احتباس برنامه جایزه. مسابقه جعبه redacted برای افسران و حکم افسران و مقامات گفت.

رهبران گفت: آنها به دنبال این موضوع اما گروهبان یکم ارتش مایکل Grinston با اشاره به این که مطالعه کوک در عکس رسمی نیست “کلمات در یک صفحه” به دلیل آن بود مشکوک بودن ویژوال تفکیک کننده.

“هنگامی که من نگاهی به سوابق … ناخودآگاه تعصب است تصویر لزوما عبارت” Grinston گفت.

پروژه ورود ارتش ابتکار برای ترویج تنوع نژادی نیز ایجاد جدید آموزشی با هدف بالا بردن آگاهی از ناخودآگاه تعصب در صفوف آغاز ورود به سطح آموزش در تمام راه تا یکی از رهبران ارشد آموزش.

“من همیشه تهاجمی طرفدار تنوع” McConville گفت. “اما آن را واقعا بیشتر [درباره] شمول است. … این نه فقط در مورد درصد آن را در مورد اعداد. این واقعا در مورد مردم احساس که آنها یک ارزش از اعضای تیم و شما را تشخیص اهمیت داشتن دیدگاه های مختلف.”

“بسیاری باید انجام شود به آدرس نمادین چالش هایی که ما با آن مواجه است که می تواند ایجاد تفرقه در صفوف ما … به اطمینان حاصل شود که هر مرد و زن این فرصت را برای رسیدن به حداکثر پتانسیل خود را,” ارتش, منشی, رایان مک کارتی گفت: دفاع از خبرنگاران به عنوان او پرده برداری از پروژه شمول است.

به عنوان بخشی از برنامه مک کارتی به کارگردانی ارتش بازرس کل دفتر برای انجام یک معاینه ممکن است اختلاف نژادی در این سرویس را کد عدالت نظامی (UCMJ) مجموعه مقالات و گزارش در مدت 60 روز با یافته های اولیه.

ارتش خواهد شد “در ادامه به نگاه کنید که آیا وجود دارد یا نه UCMJ تفاوت, پیدا کردن کسانی که علل ریشه ای و آدرس آنها را بر این اساس” مک کارتی گفت.

رهبران ارتش نیز بازدید از پایگاه های خود در سراسر جهان به صحبت با سربازان و غیرنظامیان در مورد موضوعاتی مانند نژاد تنوع سهام و ورود.

“ما می دانیم که ما باید بیشتر به عنوان یک رهبری تیم” مک کارتی گفت. “ما همه در حال رفتن به سفر به ما تاسیسات برای دیدار با گروه از سربازان در سلولهای کوچک و بسیار سخت و ناراحت کننده مکالمات.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط: این رسمی: ارتش است خلاص شدن از افسر, ارتقاء, تصاویر به کمک به از بین بردن تعصب

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>