ویروس نیروهای نظامی آمریکا پلیس برای باز کردن و باز گشت به کره ای, رستوران, آرایشگاه,

اردوگاه HUMPHREYS, کره جنوبی -- روال نظامی ایالات متحده گشت های پلیس به منطقه تفریحی در خارج از اردوگاه Humph

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 اردیبهشت 1399

اردوگاه HUMPHREYS, کره جنوبی -- روال نظامی ایالات متحده گشت های پلیس به منطقه تفریحی در خارج از اردوگاه Humphreys زمان در معنای جدید که coronavirus موارد به ظاهر پیشتر در کره جنوبی مطرح با شل شدن اجتماعی-فاصله گرفته است.

فقط یک هفته پیش در موارد جدید بودند که در گزارش های تک رقمی. در حال حاضر این تعداد رشد کرده است تقریبا هشت برابر شده پس از شیوع در سئول را محبوب منطقه زندگی شبانه در Itaewon. هر کسی که بازدید از باشگاه ها و میله در منطقه بین 30 آوریل و مه 6 به احتمال زیاد شده اند در معرض این ویروس با توجه به کره ای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت.

حسن نیت ارائه میدهد توسط گشت پلیس نظامی شده اند عمل استاندارد برای سال. پلیس به طور معمول بازدید آشامیدنی موسسات خارج از دروازه تقریبا هر نظامی ایالات متحده نصب و راه اندازی در کشور برای اطمینان از خدمات اعضای رفتار هستند.

در حال حاضر به دلیل اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری توسط نیروهای آمریکایی و کره جنوبی فرمانده ژنرال رابرت آبرامز, پلیس نظامی نیز مشابه در داخل رستوران و آرایشگاه برای اطمینان از ایالات متحده پرسنل مطابق با حفاظت از سلامت وضعیت محدودیت.

USFK پرسنل باید برای جلوگیری از تجمع بیش از 15 نفر. خاموش-پایگاه فعالیت هایی مانند ناهار خوری در رستوران و بازدید از آرایشگاه, کافه سینما و پارک های تفریحی ممنوع باقی می ماند.

"ما باید برای جلوگیری از این ویروس گفت:" گروهبان. 1st Class الکس ریس شهردار گروهبان برای منطقه سوم که شامل اردوگاه Humphreys. "راه ما می توانید آن را به عنوان قانون اجرای حرفه ای است و در واقع بازدید از نقاط مهم و مطمئن شوید که هر کس مطابق با [محدودیت]."

اردوگاه Humphreys نیروی کار متشکل از یک افسر درجه دار و سه سرباز و سه کره جنوبی سربازان کره ای به عنوان تقویت برای ارتش ایالات متحده و یا KATUSAs.

"هدف این است که به یک قابل مشاهده حضور در شهر چک کردن میله, رستوران ها و باشگاه های مطمئن شوید که مردم و سربازان ما نقض نیست [حفاظت از سلامت وضعیت] محدودیت و یا ارتکاب هر گونه جنایت" ریس گفت.

سربازان چرخش شیفت مصرف حدود یک ساعت به پیاده روی منطقه تفریحی و مطمئن شوید که ایالات متحده پرسنل تمرین های اجتماعی فاصله و ثابت باقی مانده برای بیش از حد طولانی است.

اما گشت تیم باید اساسا صفر صلاحیت فراتر از نصب و راه اندازی. آنها نمی تواند بازداشت و یا تقاضای هر کسی که آنها باور دارند که یک وابستگی با پادگان به ارائه کارت شناسایی است.

به عنوان مثال این تیم با نزدیک شدن یک جوان مرد آمریکایی با یک نظامی به سبک مدل موی خروج خاموش-پایگاه سلمانی در مارس 1. سوال او رد هر گونه وابستگی به اردوگاه Humphreys یا USFK و اجازه داده شد برای رفتن در راه خود را.

به همین دلیل ریس گفت: این گشت ها معمولا همراه با افسران پلیس محلی.

"ما باید پشتیبان" ریس گفت. "هنگامی که ما در شهر گشت ما دیدار ما با کره پولیس ملی همتایان. آنها اولیه صلاحیت کردن پست."

هر کسی که حاضر به شناسایی خود را به کره جنوبی مقامات ممکن است به زندان گرفته شده و تبدیل شده به مقامات نظامی ریس توضیح داد.

متخلفان در حال همراهی پشت در پست خود زنجیره ای از فرمان و یا سرپرستان اطلاع از نقض.

چندین سرویس عضو شده اند کاهش می یابد و در رتبه و وزارت دفاع شهروندان محروم از همه ایالات متحده تاسیسات در کره جنوبی برای عبور سلامت عمومی قوانین و مقررات.

شیوع ویروس ثابت شده است به طور غیر منتظره دشمن برای تاریخ اجرای قانون است.

"این چیزی نیست که من انتظار داشتم وقتی که من برای اولین بار پیوست" گفت: Spc. یعقوب Kincer یک محقق با 557th پلیس نظامی شرکت می باشد. "این همه در مورد تغییر با جزر و مد است که شما در حال پرتاب به و بدانند چه جریان شما نیاز به رفتن به قادر به حفاظت از پایه بدون توجه به آنچه تهدید ممکن است در خارج وجود دارد."

بیشتر بخوانید: ارتش می خواهد یکنواخت و لوازم جانبی است که می تواند ID دوستانه اما ماندن نامرئی به دشمن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب