شما ترسیده بودند با چشم انداز ارتقاء کارت گرافیک برای دسکتاپ کامپیوتر? این قابل درک است پس از این مولفه ها می تواند هزینه های زیادی از پول, اما آن را در واقع بسیار آسان و ساده روند – اما در ابتدا شما نیاز به دانستن چگونه به ارتقا کارت گرافیک.

در این راهنما ما به شما بگویم که چگونه برای نصب کارت گرافیک به مادربرد شما و همچنین چگونه آن را به روز رسانی با آخرین درایور پس از سخت افزار خود را در حال اجرا است در عملکرد مطلوب.

این روند همان است که برای هر دو کارت گرافیک Nvidia و AMD کارت گرافیک و تنها با تغییرات جزئی برای زمانی که به روز رسانی درایور, اما ما به آن نقطه بعد از آن. بدون ado بیشتر, اجازه دهید آن را دریافت کنید.

چگونه به ارتقا کارت گرافیک

مراحل اصلی برای ارتقاء کارت گرافیک شما به شرح زیر است:

  1. اطمینان از کارت گرافیک جدید متناسب در داخل کامپیوتر خود را
  2. عزل قدیمی رانندگان
  3. نصب کارت گرافیک جدید
  4. دانلود درایور جدید

این خلاصه سریع باید اثبات مفید checklist زمانی که یکپارچه سازی یک کارت گرافیک جدید را به کامپیوتر خود را, اما اگر شما نیاز به راهنمایی بیشتر و سپس ما نیز به جزئیات بیشتر برای هر مرحله زیر است.

گام اول: اطمینان از خود کارت گرافیک جدید متناسب در داخل کامپیوتر خود را

اولا, شما می خواهید به امن و مطمئن خود را جدید کارت گرافیک های سازگار با کامپیوتر شما خواهد شد و در واقع جا به کامپیوتر خود را مورد.

مدرن کارت گرافیک وصل به PCI-E حافظه است که می تواند دیده می شود در زیر تصویر. تقریبا هر مادربرد در حال حاضر در دسترس باید از ویژگی های این, پس از آن باید واقعا مشکل خواهد بود.

مرتبط: بهترین کارت گرافیک 2020

تنها چیزی که شما واقعا باید نگران اندازه کارت گرافیک. نامعقول مدل های قوی مانند Nvidia RTX 2080 Ti بسیار دلپذیری و غیره را تا مقدار زیادی از اتاق.

اگر شما با استفاده از یک مینی ATX و یک جور مورد کامپیوتر شما ممکن است قادر به جا به برخی از این بزرگتر gpu ها. اگر شما با استفاده از یک اندازه کامل مادربرد و کامپیوتر مورد هر چند پس از آن به اندازه کارت گرافیک نباید یک موضوع است. هنوز هم آن چیزی است که ارزش چک کردن قبل از پیشبرد به مرحله بعدی.

شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که خود را PSU قادر به تأمین انرژی خود کارت گرافیک جدید. به یاد داشته باشید که شما نیاز به در نظر گرفتن مجموع مصرف برق رایانه (CPU, RAM, مادربرد, و غیره.) نه فقط خود GPU زمانی که تعادل آن با وات قدرت خود را عرضه.

گام دوم: حذف پیر رانندگان

قبل از اینکه شما شروع به وارد کردن در کارت گرافیک جدید ارزش آن را حذف درایور فعلی خود GPU. آن را از لحاظ فنی ممکن است به جست و خیز این مرحله اما گاهی اوقات می تواند منجر به مسائل هنگام نصب کارت جدید. حذف پیر رانندگان بسیار آسان است که شما نیز ممکن است انجام آن را به امن.

جستجو برای “Device Manager” را در ویندوز 10 نوار جستجو. انتخاب این باز خواهد شد تا یک پنجره جدید است که ویژگی های یک شکست از سیستم شما. شما می خواهید برای پیدا کردن و باز کردن “display adapters”. در حال حاضر کارت گرافیک شما باید به نظر می رسد به طور بالقوه همراه خود را با پردازنده گرافیکی مجتمع.

راست کلیک بر روی خود کارت گرافیک گسسته (احتمال زیاد به عنوان برچسب Nvidia GeForce یا AMD Radeon) و سپس انتخاب “حذف دستگاه”. هنگامی که انجام شده است قدرت آهسته کردن سرعت کامپیوتر شما و جدا از تمام کابل.

مرتبط: Nvidia آمپر

گام سوم: نصب کارت گرافیک جدید

هنگامی که کامپیوتر شما طراحی شده است و کابل بوده است جدا شده, شما می توانید شروع به باز کردن کامپیوتر خود را. این فرایند را برای این متفاوت خواهد بود با توجه به آنچه در مورد کامپیوتر شما خود را, بنابراین بهتر است برای بررسی خود را به صورت دستی است. که گفت: مهمترین ویژگی یک جابجایی جانبی پنل است که شما می توانید با چرخاندن و یا unscrewing یک پیچ.

هنگامی که شما حذف پوشش شما باید به نوبه خود از کامپیوتر در کنار آن پس مادربرد رو به سمت بالا. کارت گرافیک باید آسان به نقطه که یکی از بزرگترین اجزای داخل.

اولا, شما می خواهید به قطع کابل های قدرت که در زیر دیده می شود. آن را اساسا به نظر می رسد مانند یک سیاه بلوک های پلاستیکی پین. ممکن است کارت گرافیک شما نیست که یکی متصل به پایین-مجهز به کارت گرافیک می تواند بدون.

مرتبط با: AMD ناوی 2X

6-پین PCI-E اتصال

در حال حاضر نگاه دور برگشت از کامپیوتر شما (که در آن شما معمولا خود را وصل HDMI / DisplayPort) و شما به احتمال زیاد کارت گرافیک شده است پیچ به صورت. حذف این پیچ و مطمئن شوید که شما آنها را در جایی امن.

در نهایت به حذف خود کارت گرافیک های قدیمی شما پیدا کردن یک پلاستیک تب در کنار PCI-E اسلات. این گاهی اوقات می تواند سخت برای رسیدن بسته به اینکه چقدر شلوغ روی مادربرد است. اعمال فشار به آن و شما باید شنیدن یک ضعف کلیک کنید که بعد از انتشار کارت گرافیک بنابراین شما به راحتی می توانید آن را بکشید رایگان. فروشگاه کارت گرافیک شما در جایی امن به عنوان آن را نسبتا آسان به آسیب این چیزها.

در حال حاضر خارج خود کارت گرافیک جدید و مطمئن شوید که به حذف تمام بسته بندی از جمله ورق پلاستیکی است که ممکن است گیر به بدنه اصلی. سپس شما قادر خواهید بود به حافظه خود کارت گرافیک جدید را به اشغال PCI-E اسلات. شما باید شنیدن دیگر کلیک کنید هنگامی که آن را چاک دار در, اگر چه ممکن است شما را مجبور به اعمال یک کمی (استرس کمی!) فشار به مطمئن شوید که آن را ایمن نصب شده است.

در حال حاضر اصلاح آن پیچ و اتصال کارت گرافیک به پشت کامپیوتر مورد. این کارت گرافیک بنادر باید خط به سادگی با عقب پرونده خود را برای دسترسی آسان.

در نهایت شما می توانید پلاگین در کابل های قدرت به کارت گرافیک. کارت گرافیک ممکن است نیاز به یک 6 پین یا 8 پین کانکتور و یا حتی چند قدرت اتصالات – آن را واقعا فقط بستگی دارد که چگونه تشنه قدرت کارت گرافیک شما است. فقط مطمئن شوید که هر قدرت پورت اشغال شده است و متصل به خود را PSU.

اگر شما اعتماد به نفس همه چیز متصل به کارت گرافیک شما ایمن و سپس شما قادر خواهید بود به reattach مورد را در کنار پنل و سپس موقعیت خود را در کامپیوتر نشسته دوباره. برق وصل کردن اتصالات برق به کامپیوتر شما و سپس شما می توانید کامپیوتر خود را به نوبه خود در.

گام چهارم: نصب درایور جدید

اگر شما به دنبال هر مرحله به درستی و تمام اجزای عملکرد پس از آن کامپیوتر شما باید به نوبه خود در. اگر شما در مواجهه با یک صفحه خالی و سپس تکرار مرحله سه تا اطمینان حاصل شود کارت گرافیک شما به برق وصل است به درستی.

اگر کامپیوتر خود را بوت می کند تا کارت گرافیک شما به احتمال زیاد خواهد شد در حال اجرا بر روی پایه رانندگان ارائه شده توسط ویندوز. شما می خواهید برای دانلود آخرین درایور از کارت های گرافیکی خود را تولید کننده (Nvidia یا AMD) برای اطمینان از عملکرد مطلوب.

توضیح داد: آنچه که در ray tracing?

این بسیار آسان برای انجام این کار هر چند به عنوان شما به سادگی بازدید از Nvidia یا AMD درایور وب سایت (بسته به هر کدام از شرکت های تولید کارت گرافیک) جستجو برای کارت گرافیک شما و سپس دانلود آخرین درایور.

این را نیز باید به طور خودکار دانلود Nvidia GeForce Experience /AMD Radeon نرم افزار آدرنالین 2020 نسخه بیش از حد است که بسیار مفید برای حصول اطمینان از که شما باید آخرین درایور که جدیدتر تکرار منتشر شد.

یک بار درایور را دانلود کرده و شما به راه اندازی مجدد کامپیوتر شما, شما باید خوب به آن بروید. لذت بردن از بازی و ایجاد خود را با کارت گرافیک جدید!

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im