چگونه تابستان خود را اجاره بیشتر احساس راحت واسوده

من و خانواده ام می دانم که چگونه فوق العاده خوش شانس ما در بر داشت تابستانی اجاره است که ما بیش از اندازه کافی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 تیر 1399

من و خانواده ام می دانم که چگونه فوق العاده خوش شانس ما در بر داشت تابستانی اجاره است که ما بیش از اندازه کافی هوای تازه و یک مهلت کوتاه از زندگی روزانه در طی چه شده است inarguably سخت ترین تابستان تا کنون.

اما کوتاه مدت اجاره این که آیا آن یک کابین کلبه یا خانه کوچک نیست قرار بود دقیقا مانند خانه خود و این چیزی است که ما به سرعت متوجه شدند که ما نقل مکان به یک خانه در مرتع پرورش احشام در نزدیکی ساحل.

ما هشدار داده بودند نه به پابرهنه راه رفتن بر روی عرشه با توجه به تراشه و به خصوص یکی از jaggedy تخته اما دیگر وجود دارد خصلت ما به عنوان به زودی کشف کرد. برای مثال طبقه بود ناآشنا شکوه و ادویه جات ترشی جات در یک کابینه شد و بیش از یک دهه ما عملا تا به حال به هاپ در یک پا به دریافت مداوم وای فای و بوی پس از باز کردن درب جلو با مته سوراخ در یک کپک زدگی هتل-مانند حمله به حواس.

گرفتن یک دوش آمد و با خود شگفتی ها—یک حمام-سر باران آب را مانند یک آتش نشان شلنگ—و بر تخمگذار پایین در یک بستر آن را احساس مثل ما فرود آمد و در یک شکاف عمیق تنها به تحقق بخشیدن به آن را سخت تر از ما متوجه به افراشتن خودمان را تا زمانی که پرندگان شروع غوغای در 4:30 صبح

با وجود آن همه ما در عشق با سقوط کرد ، و پس از صرف چند هفته اقامت در, ما در واقع در بر داشت برخی از بسیار ایمن راه آن را احساس بیشتر شبیه ما دور خانه. به دنبال این راهنمایی و من قول می دهم که شما هم می توانید هر طور موقت اقامت احساس راحت واسوده—حتی اگر آن را در زیرزمین خود را در خانه پدر و مادر است که شما به عقب نشینی به در حالی که برای.

بسته تا چند fave چاشنی

به یاد داشته باشید: با توجه به در پخت و پز دلاوری از صاحب خانه شما اجاره از شما ممکن است پیدا کردن پایه ادویه جات ترشی جات در کابینت آشپزخانه. در مورد ما وجود دارد ادویه جات ترشی جات (تعداد زیادی از اونا) اما اکثر مدتها منقضی شده است. حتی نمک بود clumpy و به سرعت تلقی توانایی جهش به طور مداوم. به جای تعجب آنچه که شما در حال رفتن به پیدا کردن—فقط پهلو اصول اولیه خود را در جیب سمت خود کیسه به مدت یک شب.

BYO coffeemaker

شاید من وسواس با من coffeemaker—من حتی در مورد نوشت: عشق من با این لوازم خانگی—اما من مؤمن بزرگ در قدرت آشنایی وقتی که می آید به خود را صبح و جو. فقط فکر می کنم چقدر خوب آن را به برق وصل و قدرت آن را تا قبل از باز کردن یک کیسه. عطر قهوه تازه دم به تنهایی harken شما صفحه اصلی—فقط فراموش نکنید که فیلتر چرخ و مورد علاقه خود را در لوبیا.

از فروشگاه ما

شستن همه چیز را

به زودی پس از شما بستهای شما می خواهید را به تسخیر ، این به این معنی شستشو کردن همه چیز شما در حال برنامه ریزی در استفاده از ظروف به گلدان و تابه, لیوان و ظروف شیشه ای. استفاده از خود را وسیلهای برای, دوباره, های مورد علاقه خود را بوی در و مالش دادن هر گونه گرفتاری طولانی ماوس مدفوع (eek!), یا گرد و خاکی شین قبل از اینکه شما حتی در نظر گرفتن وعده شام در آنها.

نور یک شمع معطر.

به یاد داشته باشید که غیر معمول خانه بوی من در مورد نوشت: قبل از آن ؟ شما تضمین شده است به یک احشایی در واکنش به بوی خود را اجاره. چرا که ممکن است خانه بسته شده اند تا تنگ می شود و یا شاید هیچ انسان است و زندگی در فضا را برای سال. مهم نیست. اول منظور از کسب و کار: پرتاب باز کردن پنجره ها به نوبه خود در هر یک طرفداران و دادن تمام خانه خوب پخش. سپس باز کردن شمع شما به همراه آورده (مورد علاقه من هستند و این 100 درصد موم سویا آنهایی که از دلتنگ) نور از آن برای گرم و نرم کردن محل و سپس به عقب نشستن به عنوان یک آشنا عطر جایگزین mildewy یکی.

از فروشگاه ما

دور قرار داده شخصی

بسته به صاحب خانه اجاره خود را ممکن است به عنوان 'اجاره-آماده' به عنوان شما ممکن است باید امیدوار بود. این ممکن است به معنای اتاق است که باید تبدیل به زیارتگاه به دست یکی از بستگان یا بی قاب فلسفی سخنان. اگر یک خزنده مجموعه عروسک یا پشته از اب اشباع کتابهای در حال bumming شما را به آرامی بسته همه چیز را در یک گنجه یا قفسه کتاب و یا در هر نقطه که شما لازم نیست که به در خیره آن را در طول اقامت خود را. فقط فراموش نکنید که برای قرار دادن همه چیز را به قبل از پرداخت.

پیکربندی مجدد مبلمان

ساده ترین راه برای ساخت خانه کس دیگری کار برای شما این است که مجموعه آن را برای نیازهای خانواده خود را. به این منظور حرکت همه چیز در اطراف به هر میزان ممکن است. کشف یک آفتابی گوشه در اتاق نشیمن است که مناسب برای خواندن است ؟ حرکت یک صندلی در. یک جدول به یک شادی بخش پاسیو برای ناهار بیرون. حرکت عسلی جلوی مبل. اما به یاد داشته باشید: بالابر کشیدن نیست—و مطمئن شوید که برای قرار دادن همه چیز در جای خود قبل از اینکه شما را ترک.

آماده شدن برای تخت به ناصاف

این چیزی که در مورد کسی خانه: شما نمی توانید دقیقا تقاضا به دانستن چه نوع از تشک روی تخت و نه هیچ تضمینی وجود دارد که بستر را به میل خود. علاوه بر پذیرش این واقعیت است که شما ممکن است به خواب بر روی نیمکت با این حال زمانی شما اجاره دریافت خلاق است. چیزی که ما را به لایه هر تسلی دهنده ما می تواند در پیدا اجاره پستو و پد آنها را زیر ورق نصب شده است. بهتر است خود را به ارمغان بیاورد ورق و حوله و یک دسته مورد علاقه خود را پایین comforters که حداکثر صفحه اصلی-دور-از-خانه احساس.

سرمایه گذاری در حمام کیفیت محصولات

شما می دانید کسانی که دوست داشتنی با رایحه ای ملایم و صابون است که قرار گرفتن در اکثر هتل غرق? آن را کمی غیر منطقی به این باور شما دسترسی به همان سطح از لوکس کف هنگامی که شما اجاره خانه شخص دیگری. شما می توانید درمان خود را به یک کمی اضافی-فانتزی پمپ صابون (من جزئی به ساحلی نسیم صابون دست از استون وال در آشپزخانه) و یا یک مجلل شامپو است که شما را همراه با شما. فکر می کنم از آن را به عنوان به خوبی سزاوار برای درمان زحمتکش خود دست و بدن است.

در پایان در حالی که شما ممکن است قادر به صاف کردن creaky طبقه و یا نصب یک بیشتر تسکین دهنده حمام اسپری شما می توانید پیدا کردن راه هایی برای راحت تر احساس خود را در خانه دور از خانه. سپس شما می توانید انجام این کار شروع به از حالت فشرده خارج کنید. و نیست که چه شما به دنبال زمانی که شما امضا شده است که قرارداد اجاره در وهله اول ؟

چه چیزی شما را به اجاره کوتاه مدت احساس بیشتر شبیه خانه است ؟ در نظرات به ما بگویید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن