پزشکان نظامی در حال تطبیق ابزار طراحی شده برای مناطق جنگی به مبارزه COVID-19

یک سیستم ردیابی توسعه یافته برای نظارت و درمان زخمی نیروهای نظامی در عراق و افغانستان ثابت کرده است ارزشمند د

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 مرداد 1399

یک سیستم ردیابی توسعه یافته برای نظارت و درمان زخمی نیروهای نظامی در عراق و افغانستان ثابت کرده است ارزشمند در ارتش آمریکا را در مبارزه با COVID-19 pandemic, دفاع, مقامات بهداشت روز دوشنبه گفت:.

وزارت دفاع مشترک تروما سیستم ایجاد شده و در سال 2004 به جمع آوری اطلاعات در مورد تلفات درمان و نتایج برای تعیین چه کار می کرد -- و یا نمی -- در صرفه جویی در زندگی در جنگ است که در طول همه گیر برای جمع آوری اطلاعات در زمان واقعی در COVID-19 بیماران مبتلا به گفته دکتر پل Cordts, افسر ارشد پزشکی در دفاع از سلامت سازمان است.

جزئیات بعدی: نظامی Stolen Valor موارد در حال افزایش است محققان می گویند

اطلاعات است که منجر به استفاده گسترده تر از موثر درمان Cordts گفت.

همانطور که از روز دوشنبه DoD تا به حال 36,659 کل موارد COVID-19 از جمله 960 بستری شدن در بیمارستان و 56 مرگ و میر پس از اولین نظامی بیمار با بیماری تشخیص داده شد Feb. 24 در جمهوری کره.

با نیاز به مراقبت بهتر نظامی پزشکان شده اند و آپلود اطلاعات بیمار رویکردها و نتایج فقط به عنوان آنها را با عملیات و آموزش صدمات.

"ما قوی تر درس های آموخته شده از عملیات/عملیات آزادی پایدار در ایجاد درد مفاصل یا ثبت تروما مشترک تروما سیستم به اطلاع ما COVID-19 رجیستری. بخشی از قدرت که رجیستری اطلاعات در زمان واقعی و اطلاعات" Cordts گفت: در تماس با خبرنگاران دوشنبه.

در سال 2004 وزارت دفاع به کارگردانی خدمات منحصر به فرد برای ایجاد یک ثبت تروما. جمع آوری داده ها و گزارش در درمان منجر به صرفه جویی در زندگی تغییرات در پروتکل از جمله افزایش استفاده از گیتس تغییرات به اداره انتقال خون, استفاده از یخ خشک پلاسما و پاسخ در "ساعت طلایی" -- 60 دقیقه اول پس از سانحه آسیب است.

ده سال بعد آن نظارت مشترک تروما سیستم داده شد و این سازمان برای ایجاد تروما دستورالعمل مراقبت و توصیه به خدمات فرماندهان مبارز و دفاع سلامت سازمان در بهترین شیوه.

توانایی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات تقریبا بلافاصله در هر DoD بیمار با COVID-19 کمک کرده است تا با درمان در حال حاضر بیماری علاج ناپذیر. با استفاده از بازخورد از پزشکان در سراسر سیستم که در حال درمان بیماران DoD ارائه دهندگان شده اند با استفاده از remdesivir تجربی مواد مخدر برای اولین بار توسعه یافته برای مبارزه با ابولا به عنوان به خوبی به عنوان نقاهت پلاسما و دگزامتازون ضد التهابی نشان داده است که وعده در درمان بیماران هواکش برای درمان در بیمارستان بستری قربانیان Cordts گفت.

"ما می توانیم ارزیابی ما درمان را در زمان واقعی و تنظیم بالینی ما راهنمای عمل اگر لازم بود نسبت به کسانی که از روش های درمانی که به نظر می رسد بیشتر موثر است. من فکر می کنم که یک آموزش بزرگ قطعه برای ما اعمال نفوذ ما درس های آموخته شده در طول عملیات/عملیات آزادی پایدار" او گفت:.

"با سنتی اجرای نوآوری ما به احتمال زیاد باید کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده برخی از دقیق چند سال مطالعه ثابت می کند که اثر داده می شود درمان," اضافه شده نیروی هوایی سرهنگ تاد راسموسن دانشیار دین پژوهش در سالن دانشگاه علوم سلامت (USUHS). "در برخی از موقعیت های بالینی که فقط امکان پذیر نیست. ما هم ندارد. ... این یک نوع جایگزین سریع-چرخه نوآوری در نزدیکی زمان واقعی است."

علاوه بر استفاده مشترک ثبت تروما در یک راه خلاق, DoD پرسنل پزشکی را توسعه داده اند منابع برای پزشکان و تجهیزات پزشکی برای بیماران به بهبود رفاه و کاهش انتقال بیماری مسری.

به گفته دکتر سیمون Pincus, مدیر متصل سلامت شعبه در DHA وزارت دفاع ایجاد شده آنلاین "ارائه دهنده انعطاف پذیری مجموعه" که شامل برنامه های کاربردی برای مدیتیشن و تمرکز حواس, و همچنین به عنوان راهنمایی برای شناسایی فرسودگی شغلی و ارائه مراقبت از خود.

"هنگامی که شما یک ارائه دهنده در مبارزه با شما نیز نمی خواهید از تروما -- شما به طور بالقوه در معرض خطر به عنوان یک قربانی است. این نوع شبیه به آنچه که ارائه دهندگان خدمات در حال انجام در خط مقدم [از COVID-19]. ... آنها در معرض خطر هستند به همین نتیجه بنابراین یکی از نوآوری های ما توسعه یافته بود که این مجموعه برای مراقبت از خود," Pincus گفت.

بیشتر مفید در حفاظت از ارائه دهندگان و سایر بیماران از قطرات موجود در هوا از SARS-CoV-2 ویروس ساطع شده که COVID-19 بيمار بازدم بحث سرفه یا عطسه است "COVID-19 هوایی مدیریت اتاق انزوا" یا CAMIC یک $15 جعبه ساخته شده از لوله های پی وی سی و پوشش های پلاستیکی است که می تواند قرار داده شده بر روی سر بیمار قبل از او و یا او باید به انتوبه و یا نیاز به دیگر مداخلات پزشكي مربوط به گردن یا سر.

جعبه اجازه می دهد تا پزشکان و دیگر پرسنل پزشکی برای انجام مراحل بر روی یک بیمار در حالی که آنها دریافت هوای تازه و مکش.

این CAMIC توسعه یافته توسط یک تیم نظامی و پرسنل پزشکی به رهبری ارتش مسلح ، استیون هنگ,

استادیار جراحی در USUHS دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا در ماه ژوئن.

در اوج خود CAMIC استفاده شد حدود 25 بار در روز پس از آن دریافت اضطراری تصویب با توجه به هنگ. وجود دارد در حال حاضر 60 دستگاه در سراسر نظامی نظام سلامت: 15 در والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی, Bethesda, Maryland; پنج در فورت بلویر ارتش بیمارستان جامعه در ویرجینیا; 30 در ویلیام Beaumont در مرکز پزشکی ارتش, El Paso, تگزاس; و 10 در Madigan مرکز پزشکی ارتش در واشنگتن است.

هنگ گفت: چشم انداز کمبود تجهیزات حفاظت شخصی راند او را به ساخت یک دستگاه برای محافظت از همکار خود کارکنان مراقبت های بهداشتی.

"اگر هر چیزی جای تعجب بود در طی این فرایند ایجاد و نوآوری در سطح رهبری و حمایتهای اینجا در والتر رید و دفاع سلامت آژانس برای آنچه که واقعا بود و تلاش های مردمی," او گفت:.

Cordts افزود که وزارت دفاع را 5.5 میلیارد پرونده سلامت الکترونیک سیستم مفید بوده است در مکان های که در آن در حال حاضر در حال استفاده است. با توجه به Cordts بیماران شده اند قادر به ها پاسخ به پرسشنامه برای تعیین اینکه آیا آنها نیاز به یک مرکز پزشکی و یا می تواند در خانه درمان می شود.

"ما می توانیم نگه داشتن کم خطر مردم در خانه و شناسایی بیماران است که مناسب برای تست و یا شناسایی کسانی که نیاز به مراقبت بیشتر," او گفت:.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: نیروی هوایی می بیند بزرگترین پرش در نظامی گسترده Coronavirus سنبله

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن