چگونه می توان یک دانه کاسه با هر چه در یخچال خود را

من متوجه است که من ممکن است به تنهایی در اینجا وقتی که من می گویند که کاسه قطعه های مورد علاقه من از لوازم آشپ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 مرداد 1399

من متوجه است که من ممکن است به تنهایی در اینجا وقتی که من می گویند که کاسه قطعه های مورد علاقه من از لوازم آشپزی. (چه شما لازم نیست که در مورد علاقه خوردن کشتی؟)

من گوش کردن: بر خلاف صفحات که زباله سس و دلسرد کردن شما از مخلوط کردن یک وعده غذایی متفاوت قطعات کاسه عروق است که قدرت شما را به لایه های متعدد طعم و بالا همه چیز را با grand finale پانسمان. که من به ارمغان می آورد به دانه کاسه.

فروشگاه داستان

شانس هستند که شما سهوا یک دانه کاسه از باقی مانده قبل از. اما این کاسه های ساخته شده از دانه ها و سبزیجات و پروتئین و پانسمان—دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به خود را رفتن به weeknight اصلی. بهترین بخش ؟ زمانی که شما به دنبال قانون طلایی که خوب مواد را خوب در وعده های غذایی آنها سخت به ظروف سرباز یا مسافر.

چگونه می توان یک دانه کاسه

1. انتخاب دانه خود را.

رفتن مسیر روشن با یک لایه از برنج قهوه ای و یا این فرصت را به کار باستان غنی از پروتئین سبوس دار به رژیم غذایی خود را. فکر می کنم: freekeh کوینولا farro و کوسکوس. هنگامی که در شک, فقط باز کردن یخچال و دامنه خود باقی است. سوپ زرت بلغور گندم و انواع توت ها که جعبه برنج از خود lefover takeout همه گزینه های بسیار عالی. در نظر پخت و پز خود را دانه در مرغ یا آبگوشت گیاهی برای اضافه کردن عطر و طعم فوق العاده.

Farro for Grain Bowl

2. به برخی از سبزیجات را به مخلوط.

شما باید برخی از گزینه های در اینجا: اضافه کردن یک تعداد انگشت شماری از خام سبزی برگ یا پخته شده و سبزیجات فصلی یا به همه و از هر دو استفاده کنید. اگر شما انتخاب کردن برای نپخته سبزی گرفتن یک مشت از خود را مورد علاقه سالاد پایه (اسفناج سالاد کلم و radicchio همه گزینه های بزرگ) و محل آن را در یک طرف خود را از کاسه—مراقب باشید به اضافه کردن بیش از حد بسیاری از اینجا برگ مبادا شما را تا پایان با یک سالاد.

بخار پز برگ چغندر بو چغندر یا سرخ کرده قارچ, همه گزینه های زیادی برای سبزیجات پخته شده اما واقعا آسمان را محدود است. در طول ماه های سرد من معمولا با سبزیجات بوداده مانند گل کلم, کلم بروکلی, rabe و کلم بروکسل. اضافه کردن فقط به اندازه کافی سبزیجات به کاسه خود را به پوشش حدود نیم تا سه چهارم از غلات به طوری که وجود دارد اتاق را برای پروتئین است.

 Vegetables for Grain Bowl

3. انتخاب یک پروتئین (یا دو!).

در حالی که شما می توانید خود را انتخاب کنید دانه ها و سبزیجات مستقل از یکدیگر و سعی کنید به در نظر بگیرید که پروتئین خواهد شد طعم و مزه بهترین با سبزیجات شما انتخاب کرده اید. ماهی قزل آلا به عنوان مثال جفت خوبی با لمونی سرخ کرده و اسفناج و کلم و بیکن در یک مسابقه ساخته شده در بهشت است. به دنبال یک گیاه خوار گزینه است ؟ با صدای تلپ در خامه مانند پنیر ریکوتا و شادی آن را به عنوان نشت بیش از سبزی خود را و یا سرخ کردن برخی از توفو یا tempeh. هنگامی که در شک یک تخم مرغ آب پز است که همیشه یک ایده خوب—فقط مطمئن شوید که زرده تخم مرغ به اندازه کافی نرم است که آن پتو بقیه مواد را با آن آبریزش خوبی زمانی که آن را می شکند.

Grain Bowl with Vegetables and Egg

4. نم نم باران های مورد علاقه خود را پانسمان یا سس.

در اینجا بخشی که در آن شما می توانید تصمیم گیری "شخصیت" خود دانه کاسه. آن است که رفتن به ترش و دارای مزه تند, خامه, و, رویایی, یا super-duper تند? من پیشنهاد می کنم شما به دنبال الهام از این چاشنی را در درب یخچال و فریزر. پستو حریصا Sriracha و سس بادام زمینی را می توان با یک دست سنگین. و یا اضافه کردن یک سوپ پایه مانند سوپ مرغ و یا شیر نارگیل را پانسمان به ارائه عطر و طعم عمیق تر بدون گسسته و طعم طبیعی از سبزیجات است. من اغلب برای انتخاب کردن چیزی در میان, مانند سرکه بریزید ساخته شده از سرکه شراب قرمز و عسل.

Dressing for Grain Bowl 

5. لمس اتمام: اضافه کردن برخی از garnishes.

Garnishes هستند که اغلب نادیده گرفته جزء دانه کاسه, اما آنها می تواند تنها چیزی که شما نیاز به نوبه خود به طور متوسط weeknight غذا را به یک pièce de résistance. در نظر اضافه کردن mandolined خیار, ترشی تربچه, تست seasweed یا آووکادو برش. ایده دیگر: برخی از بحران با تست panko خرده تست آجیل (مانند کاشو و بادام زمینی) و دانه ها. شما همچنین می توانید به نوبه خود از گیاهان مانند گشنیز و شوید به صورت یک تصویر کامل به پایان برسد.

Garnishes for Grain Bowl

برای یک بیت از الهام...

تربچه & گردو دانه سالاد

دیدار با روشن و دلچسب سالاد—بازیگران ترکیبی از مورد علاقه خود را دانه از جو به وحشی برنج—ما با خوشحالی می تواند غذا خوردن هر روز برای ناهار.

شیلی-بوداده مرغ و سیب زمینی شیرین با برنج و گشنیز

این دستور غذا را طول می کشد چند طعم-بسته بندی مواد غذایی (فکر می کنم: مرغ و سبزیجات بوداده در یک دودی مخلوط ادویه) و باعث می شود دانه کاسه سحر و جادو.

Farro با, سبزی, سس بخارا & آجیل کاج تست

این سقوط-آماده دانه کاسه است همه چیز در مورد سبزی—ما در حال صحبت کردن منداب, Swiss chard کلم و بیشتر.

کوینولا با بو چغندر و گلابی

این کوینولا ظرف است به عنوان خوشمزه به عنوان آن خیره کننده است با تشکر از هم پاشیده فتا بالزامیک شیرین مکعب از گلابی و البته مقدار زیادی و تعداد زیادی از چغندر.

Kale & بلغور سالاد با قهوه ای, کره, سیب, سرکه بریزید

شما تا به حال با ما در "قهوه ای, کره, سیب, سرکه بریزید."

تماشا کنید: Deb پرلمن زمستان سالاد کلم با Farro

چه مواد تشکیل دهنده استفاده می کنید به نوبه خود دانه کاسه به چیزی خاص ؟ به اشتراک گذاری با ما در نظرات زیر!

این مقاله به روز شد توسط Food52 ویراستاران در ماه جولای سال 2020 به بیش شامل دانه کاسه ایده ها و راهنمایی. عکس های جیمز باج.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب