The Last Of Us 2 نشت: سونی می داند whodunnit اما نبود کار در داخل

سونی می گوید این می داند که چه کسی مسئول نشت گسترده فیلم The Last of US 2 اما نمی ریختن لوبیا. در اوایل این هف

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 اردیبهشت 1399

سونی می گوید این می داند که چه کسی مسئول نشت گسترده فیلم The Last of US 2 اما نمی ریختن لوبیا.

در اوایل این هفته نشت حاوی متعال فضل فیلم گیم پلی و صحنه های کات شده بودند حاضر حاوی فضل اخلال گران برای نزدیک نگهبانی طرح به شدت مورد پیش بینی PS4 منحصر به فرد.

تاسف (و غیر قانونی) اطلاعات کمپرسی چپ بازی مدیر شیطان سگ را Neil Druckmann, 'دل' در حالی که طرفداران این سری هنوز به شدت در تلاش برای جلوگیری از نشت پیش از انتشار بازی در تاریخ 19 ژوئن.

شرکت سونی می گوید آن را می داند whodunnit و نیست کسی که وابسته به شرکت و یا توسعه. بنابراین شایعات ناراضی Naughty Dog کارمند ارسال نشت احتمالا گسترده ای از علامت.

مرتبط با: آینده بازی PS4

سونی گفته GamesIndustry.<url> است که آن را "شناسایی و اولویت افراد مسئول نشت" (سایت کلمه) و تایید این نبود کار در داخل.

پلی استیشن-ساز گفت: آن را نمی خواهد اظهار نظر بیشتر به دلیل جاری طبیعت بررسی است. بنابراین whodunnit? توسط این هک? آن است که یک شخص ثالث با دسترسی به بازی ؟ ما ممکن است هرگز پیدا کردن مگر اینکه سونی تصمیم می گیرد به اتهامات مطبوعاتی در برابر این افراد در سوال.

پیش از آن در هفته Naughty Dog گفته طرفداران: "ما می دانیم که چند روز گذشته شده اند فوق العاده دشوار است برای شما. ما احساس همان. آن را ناامید کننده برای دیدن نسخه و به اشتراک گذاری قبل از انتشار فیلم از توسعه است. آیا بهترین خود را برای جلوگیری از اخلال گران و ما می پرسند که شما لازم نیست به از بین بردن آن برای دیگران است."

سونی خود افزود: "ما در حال نا امید است که هر کسی که انتشار غیر مجاز قبل از راه اندازی فیلم The Last of Us قسمت دوم, مختل سال از Naughty Dog در کار سخت و خراب کردن تجربه برای طرفداران در سراسر جهان. "ما می خواهیم همه به این فرصت را به بازی The Last of Us, قسمت دوم, در همان زمان, و بخواهید که مشاهده و یا به اشتراک گذاری غیر مجاز فیلم اجتناب شود."

The Last Of Us 2 در نهایت راه اندازی در ژوئن 19.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب