2 مجروح به عنوان مبارزه برای قرار دادن Bonhomme ریچارد آتش می رسد روز 4

دو ملوانان زخمی شده است که از صبح روز چهارشنبه به عنوان نیروی دریایی مبارزه برای نجات یک کشتی جنگی است که آتش

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 تیر 1399

دو ملوانان زخمی شده است که از صبح روز چهارشنبه به عنوان نیروی دریایی مبارزه برای نجات یک کشتی جنگی است که آتش بیش از آخر هفته خود رسیده روز چهارم.

چهل و ملوانان و 23 غیرنظامیان صدمه شده اند مبارزه با فروغ در amphibious assault ship Bonhomme ریچارد در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو. آتش سوزی در کشتی "V" پایین نگه باری در روز یکشنبه. تیم مبارزه شده است برای خاموش کردن آن پس با آتش سوزی در یک نقطه و رسیدن به 1000 درجه است.

هیچ یک از 63 نفر دچار صدمات جدی شدند. بیشتر شده اند خستگی گرما و دود استنشاق با توجه به سطح نیروی دریایی نیروی اقیانوس آرام.

جزئیات بعدی: Esper ممنوعیت استفاده از ارتقاء تخته عکس, دستور بررسی و نظافت استانداردهای

در یک نقطه, پنج نفر در بیمارستان بستری شده بود; آنها آزاد شده اند.

روز چهارشنبه اولین روز نیروی دریایی رهبران نشده در کنفرانس مطبوعاتی در مورد وضعیت اما عقب Adm. فیلیپ Sobeck, اعزامی اعتصاب گروه 3 فرمانده در روز سه شنبه اشاره کرد پیشرفت در گرفتن آتش موجود به دو لکه بر روی کشتی: یکی به جلو و یکی عقبی.

اما Sobeck اضافه شده است که او دیگر برخی از کشتی نجات بعد از گفتن با خبرنگاران گفت: "ما کاملا به مطمئن شوید که آن را بادبان دوباره."

به عنوان آتش نشان در آتش سوزی از داخل کشتی هلیکوپتر مبارزه دریا اسکادران سه کاهش یافته است و بیش از 1500 بار از آب خود را از هوا.

بازنشسته و آسیب Controlman Chief Petty Officer رابرت کامینز که تدریس خدمه چگونه به مبارزه و خاموش کردن آتش سوزی در کشتی نیروی دریایی گفت که کشتی آتش نشانی خیلی متفاوت تر از مبارزه یک در زمین. او ارائه بینش به چه کسانی مبارزه با Bonhomme ریچارد آتش هستند تا در برابر.

"[این] هدف اصلی این است که البته خاموش کردن منبع از آتش اما [آتش] همچنین هر دو اولیه و ثانویه آتش مرزهای" کامینز گفت. "یک کشتی محفظه شش طرف. آتش حرارت بالا در مرز اول و آتش هر گونه مواد قابل اشتعال و سپس گسترش افقی با همان نتیجه است."

آتش سوختن ادامه خواهد داد وی افزود: تا زمانی که یا خاموش توسط آتش نشانان و یا تمام مواد قابل اشتعال در راه آن مصرف می شود.

این کشتی تحت تعمیر و نگهداری هنگامی که آتش آغاز شده و یکشنبه. حدود 160 نفر از مردم پردازنده و Sobeck گفت: Bonhomme ریچارد آتش سیستم سرکوب شد و نه در زمان.

کشتی هنوز هم که حدود 1 میلیون گالن سوخت اما Sobeck گفت: آتش بود را در خطر از رسیدن به آن است. سوخت و آتش حدود دو عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از هم جدا قرار دادن حداقل 20 فوت بین منبع حرارت و سوخت کامینز گفت.

نیروی دریایی را به بررسی علت آتش سوزی و کشتی آسیب.

به عنوان خدمه در ادامه مبارزه با شعله های نیروی دریایی است که هشدار در مورد امکان scammers به دنبال بهره مندی از این وضعیت است. این Naval Criminal Investigative Service هشدار داد مردم به تجدید نظر در کمک به سایت های اهدا ادعا به جمع آوری پول در پی Bonhomme ریچارد آتش.

"در این زمان نیروی دریایی کمک Bonhomme ریچارد ملوانان تحت تاثیر آتش با تمام موارد ضروری" نیروی دریایی در منطقه جنوب غرب گفت: در پست های رسانه های اجتماعی. "اگر شما با توجه به ساخت اهدای لطفا آگاه باشید از کلاهبرداری ها و سایت های غیر رسمی."

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:خیلی زود به بگویید اگر Bonhomme ریچارد را می توان نجات داد پس از آتش نیروی دریایی می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن