آمریکا تقاضا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پایان محدودیت نما سربازی

واشنگتن — آمریکا روز چهارشنبه در خواست بخش دفاع و عدالت برای از بین بردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت تغییر جنسیت خدمت در ارتش است.

تشکر. سوزان DelBene D-بشویید. با ارسال نامه ای به وزیر دفاع علامت Esper و دادستان کل ویلیام بر دعوت از سازمان به لغو قانون رد صلاحیت نما سربازی. این حرکت به دنبال یک تصمیم در ماه ژوئن توسط دادگاه عالی حفاظت از همجنسگرا و تراجنسیتی کارکنان از اخراج منظم و یا تبدیل کردن برای شغل خود را بر اساس گرایش جنسی. نامه ای به امضا رسید 116 آمریکا.

“در دیوان عالی ایالات متحده حکم … ما مصرانه از وزارت دفاع به بلافاصله به روز رسانی سیاست های خود برای از بین بردن ممنوعیت باز نما سربازی” نمایندگان مجلس نوشت و در این نامه است. “علاوه بر این برای جلوگیری از آسیب بیشتر به نما خدمات اعضای ما مصرانه از وزارت دفاع به دستور وزارت دادگستری به مذاکره برای پایان دادن به فرآیندهای باغبانی به چالش کشیدن ممنوعیت.”

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر در این نامه است.

دموکرات ها باید لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن برای کشف قوانین در جای خود قرار داده و در طول جمهور سابق دولت باراک اوباما که به طور کلی مجاز افراد مبتلا به جنس بیقراری به خدمت در نیروهای مسلح و به عنوان جنس است. در مارس 2019 در مجلس تصویب nonbinding قطعنامه مخالفت با محدودیت های سفت و سخت در فراجنسیتی خدمات. رای 238-185.

“چه این سیاست در درجه اول مبتنی بر جهل است و تعصب در برابر جامعه فراجنسیتی” گفت: تشکر. آدام اسمیت D-بشویید. رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس. “این تبعیض ناعادلانه و آن نیز مضر به امنیت ملی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد فراجنسیتی بان در ماه جولای 2017 از طریق توییت نوشتن نظامی مورد نیاز به تمرکز بر روی “قاطع و قریب به اتفاق پیروزی” بدون اینکه بر دوش “فوق العاده ای در هزینه های پزشکی و اختلال در” داشتن فراجنسیتی پرسنل. او ناگهانی سیاست برگشت تعجب بالا رهبران نظامی.

“سیاست موذی در عمل اما طراحی شده به عنوان جامع ممنوعیت که ممکن است” با توجه به یک گزارش از کف مرکز که مطالعات LGBTQ مسائل نظامی. “در این معنا آن است که مناسب به موازات شکست خورده “نمی بپرسید همین را بگویم که’ سیاست نیز به فروش می رسد به عنوان یک ممنوعیت اگرچه طراحی شده برای فشار سیستمیک گی مردم از خدمت سربازی — یا حداقل نگه داشتن آنها را خاموش و نامرئی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست است نه یک پتو ممنوعیت نما خدمات; اما طرفداران ادعا آن است که به طور موثر یک ممنوعیت جدید فراجنسیتی استخدام. قوانین جدید که رفت به اثر در سال گذشته نیاز به نیروهای با تشخيص جنسيت بیقراری خدمت در بیولوژیکی خود را ، آن را نیز بارها افراد با سابقه از جنس بیقراری از پیوستن به ارتش, مگر اینکه آنها شده اند “پزشکی پایدار” در خود بیولوژیکی جنسی برای 36 ماه و نه انتقال.

یک 2018 پنتاگون نقد و بررسی در این موضوع اظهار داشت: محدود کردن نما خدمات مورد نیاز است میان سلامت روانی نگرانی های منحصر به فرد به جنس بیقراری ترکیب با تنش خدمات اعضای صورت.

جوان, تغییر جنسیت افراد در معرض خطر بسیار بالاتر از خودکشی رفتارهای پرخطر جنسی و استفاده از مواد مخدر با توجه به مرکز ملی کنترل و پیشگیری از بیماری. یک 2019 CDC مطالعه نشان داد 34.6 درصد از دبیرستان فراجنسیتی دانش آموزان اقدام به خودکشی.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de