ارتش تکذیب نقض 1st متمم در Esports, استخدام, حمایت جعلی جالب

ارتش ایالات متحده استخدام فرماندهی هل دادن در برابر اتهامات که آن esports تیم نقض متمم اول قانون اساسی حقوق ک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 مرداد 1399

ارتش ایالات متحده استخدام فرماندهی هل دادن در برابر اتهامات که آن esports تیم نقض متمم اول قانون اساسی حقوق کشش کاربران و حمایت جعلی سادگی ارائه می دهد برای بازی جایزه محبوب کانال رسانه های اجتماعی در طول سال های اخیر, استخدام درایو.

ارتش, است, اما, به طور موقت خود را متوقف esports تیم از جریان در حرکت یا کشش ناگهانی در حالی که آن را بررسی سیاست های خود در پی اتهامات که آن را ممنوع نظر برای پرسیدن در مورد جنایات جنگی است.

ارتش راه اندازی esports تیم در سال 2019 انتخاب خدمات برتر پارسه به رقابت در مسابقات به عنوان راهی برای ارتباط با امریکا را جوانان است. این تیم است که بخش قابل توجهی از خدمات مجازی در جذب, حضور, که ramped تا در ماه مارس زمانی که رمان coronavirus همه گیر را به طور موقت خود را استخدام ایستگاه.

جزئیات بعدی: سرباز ونسا Guillen قتل در حال حاضر یک وحدت گریه برای نمایندگان مجلس

اما ماه بعد ارتش در تلاش برای حرکت را از طریق میدان مین از قوانین و هنجارهای عامل در جهان آنلاین.

Vice.com به تازگی گزارش داد که اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) views دیدگاه bannings به عنوان نقض متمم اول قانون اساسی آزادی بیان حمایت و معتقد است که دولت نمی تواند تصمیم بگیرد که نظرات این اجازه می دهد تا در یک انجمن عمومی.

Military.com رسیده به آیتالله سیستانی برای اظهار نظر در این داستان اما دریافت یک پاسخ فوری.

"فراخواندن دولت جنایت جنگی نیست آزار و اذیت این صحبت حقیقت به قدرت" آیتالله سیستانی توییتی در مورد این موضوع. "و ممنوعیت کاربرانی که درخواست پرسش مهم نیست 'خم' آن را خلاف قانون اساسی است."

مترقی و فعال سازمان اردن Uhl گفته معاون که او شروع به "چرخش" ارتش کانال Twitch در مورد جنایات جنگی پس از دیدن ویدئوها از مردم ممنوع بودن از اختلاف پلت فرم پیام برای "پرسیدن پرسش های ناراحت کننده," سایت گزارش شده است.

"مطمئن در یک سطح پایه آن چرخش" Uhl گفت: معاون. "اما آن را نیز جالب بود که [ارتش] تهاجمی با از بین بردن هر گونه بروز [ایالات متحده] جنایات جنگی در آنچه که در اصل یک ابزار استخدام برای ارتش."

استخدام در ارتش دستور مقامات آن را متفاوت ببینند.

"ارتش ایالات متحده eSports تیم صفحات رسانه های اجتماعی بودند که هرزنامهای با 'مورد علاقه خود را چه جنایت جنگی' memes و سوالات" لیزا فرگوسن USAREC سخنگوی گفت: Military.com در بیانیه ای. "این eSports تیم مسدود عبارت 'جنایت جنگی' در آن حرکت یا کشش ناگهانی کانال پس از کشف این روند به معنای ترول و آزار و اذیت این تیم است."

حرکت یا کشش ناگهانی اعضای سپس با استفاده خلاق املا جایگزینی حروف با اعداد برای دور زدن کنترل ها در جای فرگوسن گفت.

"دیگر موهن سوالات شامل نژادی و قومی تهمت و لعن کلمات و جرائم خاص و کسانی که همه چیز قبلا مسدود شده از طریق فیلتر این تیم تصویب در صفحات خود," او گفت:.

ارتش esports تیم گفت: به دنبال دستورالعمل ها و سیاست های تعیین شده توسط حرکت یا کشش ناگهانی و ممنوع کاربران از آن حساب "با توجه به نگرانی بیش از ارسال مطالب و لینک های وب سایت که در نظر گرفته شد اذیت و آزار و اهانت آمیز در طبیعت است."

از اوایل ماه ژوئیه ، esports تیم را ممنوع کرده است حدود 300 کاربران در حرکت یا کشش ناگهانی, فرگوسن گفت. این تیم نیز ممنوع حدود 350 کاربران در اختلاف از اوایل ماه جولای و پس از آن اختلاف کانال "آب گرفتگی شد با هزاران نفر از کاربران ساخت یک مسابقه چگونه سریع آنها می تواند ممنوع," او اضافه شده است.

"این تیم تا به حال به مقابله با همه چیز را از کاربران درخواست در مورد جنایات جنگی به بحث در مورد پورنوگرافی به تهدید مستقیم برای اعضای تیم در چت و پیام های مستقیم" فرگوسن گفت.

Uhl گفته معاون که "این جوش پایین به یک موضوع از گفتار."

"اگر ارتش می خواهد به استخدام با این ابزار مدرن و مدرن این سیستم عامل است که به طور گسترده ای استفاده می شود توسط جوان مستعد کودکان و نوجوانان -- جوان تاثیرپذیر کودکان و نوجوانان -- بچه ها باید حداقل یک راست به دانستن چه نظامی می کند و انجام," او گفت: معاون.

ارتش esports سایت های رسانه های اجتماعی در حال غیرسیاسی مرجع تخصصی برای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد پیوستن به این سرویس فرگوسن گفت.

"سربازان ایجاد محتوا در این انجمن هستند نه منتخب یا منصوب مقامات و مشخص نیست ارتش, سیاست," او گفت:. "ارتش ارائه می دهد و دیگر کانال های ارتباطی است که می تواند مناسب تر برای گفت و گو با رهبران که مطلع هستند و مجاز به صحبت در مورد موضوعات خارج از حوزه استخدام."

ارتش همچنین فرار به مشکل به تازگی هنگامی که Mashable.com گزارش شده است که آن esports تیم بود و گفته ترویج جعلی جالب به عنوان بخشی از خود را استخدام تلاش و گفته شد توسط Twitch را به یکی از پایین.

ارتش ایالات متحده استخدام فرماندهی تایید کرد که "حرکت یا کشش ناگهانی پرسید: این تیم به حذف سادگی به دلیل عدم شفافیت و تیم پیروی" فرگوسن گفت و توضیح داد که ارتش این روش برای استفاده از goarmy.com برای آموزش سیستم عامل ها ممکن است گیج کننده است.

شرکت کنندگان که از طریق کلیک کنید به goarmy.com صفحه فرود و پر کردن مجازی اطلاعات کارت وارد شده برای یک شانس برای برنده, او گفت:.

صفحه فرود "به نظر می رسد ژنریک" و هر سادگی است "خود را در URL و فعالیت بازاریابی کد" که به طور مستقیم متصل می شود, ثبت خاص, سادگی, فرگوسن توضیح داد.

این تیم با توجه به دور 10 بازی کنترل بازی ایستگاه ها و صندلی ها در سال گذشته, او اضافه شده است.

"تیم در حال بررسی راه هایی برای سفارشی کردن آن فرم های ثبت و ارائه وضوح بیشتر برای هر یک از آن جالب" فرگوسن گفت.

به عنوان یک نتیجه از این اتهامات ارتش esports تیم "مکث جریان در حالی که آنها در نقد و بررسی سیاست های داخلی و روش و همچنین تمام پلت فرم-سیاست های خاص," او گفت:.

"با توجه به رسانه های اجتماعی ارتش آمریکا استخدام فرماندهی و ارتش ایالات متحده به طور منظم به یاد سربازان خود را به انجام خود را حرفه ای در تمام زمان ها حتی در نور موهن و التهاب روند با هدف گرفتن ممنوع از ارتش کانال" فرگوسن گفت.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: ارتش ارائه می دهد پاداش های بزرگ نژادها به ثبت نام 10,000 استخدام جدید در 3 روز

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب