خانه بیل Earmarks $1M به تغییر نام پایگاه ارتش تجلیل مؤتلفه رهبران

قانونگذاران در مجلس تخصیص بودجه به تازگی منتشر شده پیش نویس مالی 2021 دفاع گذراندن لایحه ای را که کنار گذاشته

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 تیر 1399

قانونگذاران در مجلس تخصیص بودجه به تازگی منتشر شده پیش نویس مالی 2021 دفاع گذراندن لایحه ای را که کنار گذاشته 1 میلیون دلار برای ارتش به صندوق تغییر نام از عمده تاسیسات به نام بعد از مؤتلفه رهبران.

خواستار تغییر نام ارتش پست مانند فورت براگ در کارولینای شمالی; فورت هود تگزاس; و Fort Benning, گرجستان حرکت به دست آورده اند پس از موجی از اعتراضات علیه نژادپرستی شکست در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از به زندان گرفته شده توسط مینیاپولیس پلیس در اواخر ماه مه.

جزئیات بعدی: سابق دریایی جلب 3 سال کاهش یافته و از ساختمان در حال سوختن

وزیر رایان مک کارتی گفت: در اوایل ماه ژوئن بود که او باز به در نظر گرفتن تغییر نام این تاسیسات اما حمایت کردن تلاش روز بعد زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت نمی خواهد در نظر گرفتن چنین حرکت می کند.

مک کارتی گفت: خبرنگاران در پنتاگون در اواخر ماه ژوئن که وزیر دفاع علامت Esper به کارگردانی خدمات به نگاه مؤتلفه نمادها و دیگر به چالش کشیدن مسائل مربوط به نژاد و "را عمدی مکالمات بنابراین ما می توانید بهترین توصیه ممکن است."

قانونگذاران در هر دو مجلس نمایندگان و سنا, اما, باید اقدامات برای حمایت از بین بردن نمادهای نژادپرستی سیستماتیک در پایگاه های نظامی.

خانه تخصیص بودجه کمیته نسخه مالی 2021 هزینه های دفاعی لایحه ارائه 1 میلیون دلار به ارتش برای "تغییر نام از تاسیسات و امکانات جاده ها و خیابان ها که خرس به نام مؤتلفه رهبران و افسران از ارتش فراوانی از این اشخاص را تغییر دهید."

نسخه مجلس سنا از دفاع ملی مجوز عمل برای 2021 شامل یک ارائه که نیاز به وزیر دفاع به "ایجاد یک کمیسیون مربوط به اختصاص اصلاح و یا حذف, نام, نماد, نمایش, آثار و متعلقات به دارایی های وزارت دفاع که بزرگداشت Confederate States of America."

هشت-عضو کمیسیون شامل خدمات اعضا به عنوان اعضای هر دو مجلس نمایندگان و سنا کمیته خدمات مسلح.

ارائه اجازه $2 میلیون نفر به اختصاص برای تلاش. اگر مورد تایید این کمیته را تا اکتبر سال 2022 به مختصر در کنگره یک طرح شامل "جمع آوری و ترکیب محلی حساسیت در ارتباط با نامگذاری و یا تغییر نام از دارایی های وزارت دفاع" با توجه به زبان است.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: ارتش نمی ممنوعیت مؤتلفه پرچم نمایش بدون پنتاگون تایید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب