ما قضاوت را رد USS فیتزجرالد برخورد دعاوی برای عدم صلاحیت

دادگاه های ایالات متحده هیچ صلاحیت بیش از دو مورد مربوط به شرکت حمل و نقل که کانتینر برخورد با یک کشتی جنگی آ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 خرداد 1399

دادگاه های ایالات متحده هیچ صلاحیت بیش از دو مورد مربوط به شرکت حمل و نقل که کانتینر برخورد با یک کشتی جنگی آمریکا سه سال پیش به قتل هفت ملوانان یک قاضی فدرال حکم داد هفته گذشته در رد دعاوی مطرح شده توسط نیروی دریایی بازماندگان و ملوانان' خانواده.

دو پرونده های حقوقی ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه شرق Louisiana به دنبال بیش از $287 میلیون دلار از ژاپن بر اساس NYK خط که خبره این ACX کریستال کشتی است که برخورد با هدایت موشکی ناوشکن USS فیتزجرالد در سواحل ژاپن در 17 ژوئن 2017.

ایالات متحده منطقه قاضی لنس Africk در نیواورلئان اعطا NYK خط حرکت به اخراج در ماه مارس است. شرکت "نمی توان تلقی 'در صفحه اصلی در هر کشور که در آن عمل" با توجه به Africk حاکم. NYK خط حفظ کمتر از 6percent از کارکنان آن و تولید کمتر از 10 درصد از درآمد خود را در آمریکا نوشت.

NYK خط یک شبکه جهانی پوشا 60 مناطق و کشورها از جمله ایالات متحده است. آن را در مورد استخدام 35,000 مردم دارای یک ناوگان از 710 کشتی و تثبیت درآمد از حدود 17.1 میلیارد, با توجه به وب سایت خود را.

NYK خط وکلا در حرکات استدلال کرد که توکیو این شرکت است محل اصلی کسب و کار است. "ایالات متحده هرگز به عنوان قائم مقام خانه برای NYK خط" آنها نوشت.

وکیل شاکیان' دیوید Schloss استدلال کرده بود که ایالات متحده دادگاه محل مناسب به دلیل NYK "قابل توجهی سیستماتیک و مداوم در تماس با ایالات متحده به عنوان یک کل" با توجه به اسناد دادگاه.

هفت ملوانان کشته شدند و ده ها تن زخمی شدند, در سقوط حدود 60 مایل دریایی از جنوب غربی یوکوسوکا که در آن هدایت موشکی ناوشکن استوار بود در آن زمان. گزارش های رسمی باید اختصاص داده است مسئولیت برای سقوط به یکی از دو کشتی.

پرونده های حقوقی ادعا ملوانان نیز تحمل روانی غم و اندوه از دست مزد درد و رنج و "قبل از مرگ وحشت."

Schloss برنامه ای برای تجدید نظر در این تصمیم و گفت: مشتریان او بودند "نا امید از تصمیم قاضی" در یک ایمیل به ستاره و راه راه در هفته گذشته.

"آن را به سادگی نمی توان در این مورد که ایالات متحده هیچ علاقه ای به ارائه یک فروم برای هفت خانواده هایی که از دست عزیزان خود و بیش از 40 فیتزجرالد ملوانان که ناتوان کننده رنج می برند جسمی و روانی صدمات به نام خدمت به کشور خود" اشلوس گفت.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن