بهترین کوکتل Muddlers خود را در نوار

فشار بهترین بیت از عطر و طعم از میوه ها و گیاهان برای خوشمزه نوشیدنی مخلوط با این ساده ، BobVila.com و شرکای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 مرداد 1399

فشار بهترین بیت از عطر و طعم از میوه ها و گیاهان برای خوشمزه نوشیدنی مخلوط با این ساده ،

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Cocktail Muddler Options

عکس: depositphotos.com

مخلوط کردن نوشیدنی های خود را—که آیا متزلزل و یا هم زده است که همه به خوبی و خوب است اما اگر شما فقط پرتاب گیاهان و میوه ها به شاکر یا شیشه شما از دست رفته یکی از اجزای آن را مخلوط نوشیدنی واقعا زنده است. کوکتل muddlers طولانی-ابزار به کار گرفته و با گرد که به آرامی فشار دهید و له جامد مواد از طریق شکستن دیواره سلولی به انتشار بهترین طعم و آب میوه به نوشیدن. هنگامی که مواد جامد هستند و سپس تیره و تار کردن عطر و طعم باقی می ماند بسیار قوی تر از ظرفیت اگر متصدی بار تا به حال به سادگی مخلوط نوشیدنی.

Muddlers آمده در چندین مواد مختلف که رایج ترین آنها استنلس استیل و چوب و پلاستیک سخت و گاهی با یک نایلون, سر مهربان برای خرد کردن. طول همچنین می توانید یک نظر در هنگام انتخاب بهترین کوکتل muddler برای نیازهای شما: دیگر mudder ایده آل است اگر شما در حال مخلوط کردن دسته ای بزرگتر از mojitos در بلند شاکر نسبت به یک برای یک خدمت در یک سنگ کوچک شیشه ای. در نهایت muddlers یا صاف سر برای خرد کردن گیاهان و یا دندانه دار برای خرد کردن و استخراج آب از میوه ها. این گزینه شما انتخاب می کنید بستگی به نوشیدنی شما طرح اختلاط است.

ما تراکم بالا

انتخاب کوکتل muddler مناسب برای مخلوط کردن خود را نیاز دارد از کیفیت ما توصیه.

The Best Cocktail Muddler Option: Cresimo 10" Stainless Steel Cocktail Muddler

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Cresimo 10" فولاد ضد زنگ کوکتل گشاد, نوجوانی

Cresimo 10" فولاد ضد زنگ کوکتل Muddler براق و لوازم جانبی است که لذت بخش است به نگه دارید. هموار پیازی پایان متناسب با محکم به دست در حالی که grooved, نایلون, سر باعث می شود کار سریع از میوه در پایین شیشه ای. در حالی که سر قوی است و لبه برای میوه آن را نه بیش از حد سخت برای گیاهان—پس این muddler بزرگ همه منظوره گزینه برای bartenders که بسیاری از انواع مختلف نوشیدنی. فولاد ضد زنگ پایان را می توان به عنوان یک دسته هاون یا سنگ شکن و همچنین. این Cresimo می آید بسته بندی شده با یک طراحی دو به پایان رسید muddler قاشق: پایان یکی از طولانی ظروف تکان دهنده قاشق و دیگر دو جانبه چنگال اسپیرینگ و تغییر قطعه از میوه های عمیق در داخل لیوان یا پارچ. هر دو قطعات ماشین ظرفشویی امن برای پاکسازی آسان.

The Best Cocktail Muddler Option: Barvivo Professional Drink Muddler

عکس: amazon.com

بهترین جراحی: Barvivo حرفه ای نوشیدنی گشاد, نوجوانی

Barvivo حرفه ای نوشیدنی Muddler جامد است multitasker: با کیفیت بالا فولاد ضد زنگ دسته گسترده است و ارگونومیک حمایت از دندانه دار, نایلون, سر تقریبا 1.5 اینچ در قطر. کوتاه 8 اینچ طول به معنی بار من را بهتر کنترل چگونه سخت آنها را فشار دهید در حالی که muddling ظریف گیاهان اما واقعا می تواند قرار دادن بازوی خود را به خرد کردن میوه ها برای استخراج هر تاریخ و زمان آخرین بیت از آب. متناوبا, جراحی رسیدگی می تواند به عنوان یک دسته هاون برای خرد همه چیز از قرص به آوکادو. حق بیمه مواد را شستشو با دست سریع و آسان به ماشین ظرفشویی نیست و توصیه می شود برای استفاده از این ابزار. مناسب برای صفحه اصلی و یا حرفه ای استفاده Barvivo مقاوم در برابر زنگ زدگی و برای سال گذشته خواهد شد.

The Best Cocktail Muddler Option: HQY 8" Long Stainless Steel Cocktail Muddler

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن: HQY 8" زمانی فولاد ضد زنگ کوکتل گشاد, نوجوانی

کوتاه-ظهر ابزار در 8 اینچ, HQY کوکتل Muddler جامد فولاد ضد زنگ رسیدگی به نوک با یک nubbed, نایلون, سر. ضد زنگ دسته راحت نگه دارید در حالی که nubs در, نایلون, سر اعتصاب تعادل بین بیش از حد تیز-برای-گیاهان و دندان بیش از حد کسل کننده-برای-میوه سر تخت—بنابراین آن را سخت به اندازه کافی برای میوه و سبک تر بر روی گیاهان است. فوق العاده سبک وزن اما هنوز هم آسان برای مدیریت این HQY کوکتل Muddler ارائه شده است در یک قیمت مناسب و برای سال گذشته خواهد شد.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن