در اینجا صف از پایگاه های بعدی به ارتش سبز, یونیفرم

ارتش, یونیفرم مقامات منتشر شد به روز رسانی برنامه به میدان جدید جنگ جهانی دوم-سبک ارتش سبز, سرویس مدرسه (AGSU) در انتخاب پایگاه آغاز و بعد از این سال.

سربازان جدید در پایه آموزش مبارزه و یک ایستگاه واحد آموزش باید دریافت AGSU ابتدا در سه ماهه اول سال مالی 2021, سرهنگ سرهنگ نعیم لی, محصول, مدیر, سرباز, پوشاک و تجهیزات فردی در برنامه اجرایی دفتر سرباز گفت: در یک ارتش به انتشار اخبار.

جزئیات بعدی: آتش سوزی خسارت به USS Bonhomme ریچارد گسترده نیروی دریایی بالا Admiral می گوید:

ارتش تا به حال در اصل برنامه ریزی شده برای شروع صدور این لباس در ورود به سطح آموزش مکان قبل از اکتبر. 1 اما موانع در طول تولید مربوط به COVID-19 مجبور تاخیر در اجرای روند لی گفت.

فورت طوفان یا گرداب شدید, اوکلاهما خواهد بود که برای اولین بار آموزش محل به موضوع یونیفرم, مدت کوتاهی پس از فورت لئونارد وود, میسوری; Fort Benning, Georgia; و فورت جکسون, کارولینای جنوبی, لی گفت.

در علاوه بر این به سربازان جدید ارتش “اولویت استخدام و مته sergeants چرا که آنها در خدمت به عنوان چهره ارتش” لی گفت.

سربازان حضور در ارتش را جذب و احتباس کالج در Fort Knox, Kentucky, شروع به خود را دریافت خواهید کرد, ارتش سبز, در اوایل این ماه در تلاش برای اطمینان حاصل شود همه استخدام صادر یکنواخت شروع در ماه های نوامبر تا مارس سال 2021 با توجه به انتشار.

ارتش رهبران ارشد تصویب شده جدید, لباس برای پوشیدن روزمره در اواخر سال 2018 به عنوان جایگزینی برای ارتش آبی سرویس مدرسه (ASU) پس از تصمیم گیری است که آبی ASU است که اغلب بیش از حد رسمی برای کسب و کار روزمره استفاده کنید.

“سال گذشته من شده است با پوشیدن [ارتش سبز]; هر جا که من رفتن مردم به من بگویید که آنها را دوست دارم یونیفرم,” ارتش, معاون رئیس ستاد ژنرال جوزف مارتین گفت: در انتشار.

“همانطور که ما در حال گذار به مرحله بعدی اجرای من بسیار هیجان زده هستم برای سربازان که در مورد دریافت ، من فکر می کنم که زمانی که آنها خود را در آینه آنها احساس متصل به سربازان از گذشته و درک کنند که آنها در حال نوشتن فصل بعدی از آنچه مردم احساس می کنند در مورد ارتش ما.”

ارتش تصمیم به نیاز سربازان به این لباس جدید تا اکتبر. 1, 2027 طولانی فاز-در دوره در نظر گرفته شده به سربازان داوطلب خدمت سربازی زمان بیشتری به صرفه جویی سالانه خود را در لباس کمک هزینه برای خرید لباس جدید.

اما ارتش و نیروی هوایی خدمات ارز در حال حرکت پیش رو با برنامه ای برای عرضه این لباس جدید از طریق یک موج-بر اساس اجرای رویکرد لی گفت که اضافه شده که AGSU در حال حاضر برای خرید در دسترس در فورت ناکس AAFES محل.

اکثر AAFES مکان در ایالات متحده انتظار می رود که این لباس جدید در ماه دسامبر با توجه به انتشار. فروشگاه در آلاسکا و اروپا و ژاپن و کره جنوبی همراه با گارد ملی و رزرو لباس نظامی, مکان باید عرضه لباس در فوریه 2021.

“سربازان در حال لذت بردن از این لباس جدید, و آنها مشتاق به بیرون رفتن و گرفتن آن را” لی گفت. “ما نمی توانیم آن را به آنها به اندازه کافی سریع.”

PEO سرباز مقامات در حال حاضر در حال انجام محدود کاربر تست و ارزیابی است که میله میله به گذشته ممکن است از طریق 2021 لی گفت.

به عنوان سرباز بیشتر بازخورد جمع آوری شده است برنامه طرح منجر به ایجاد تغییرات به “به جای انواع مختلف بدن و یا بهبود محصول و طول عمر” با توجه به انتشار.

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط: جدید ارتش سبز یکنواخت به زودی در دسترس خواهد بود برای سربازان برای خرید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>