گارد آزمون با استفاده از هیدروژن پراکسید Foggers به الودگی سیستم های تهویه مطبوع

پس از گروهبان دوم ، کریس Hamrick استفاده می شود نوار مهر و موم درب به یک اتاق کنفرانس در چوبی ویلیامز مرکز عملیات در Yeager فرودگاه گروهبان. 1st Class برایان Tomasek شنود گذاشته از یک دستور در یک صفحه کلید فعال چمباتمه زدن و سنگین به دنبال دستگاه به نام aerosolized پراکسید هیدروژن واحد در حال استراحت بر روی زمین در داخل.

در چند ثانیه aHP واحد شروع به منتشر می کنند جریان از مه که نقل مکان کرد به آرامی از طریق اتاق در نهایت تشکیل یک ابر ضخیم.

برای انسان “آن را بی خطر و غیر سمی” Tomasek گفت: به عنوان غبار شروع به ضخیم شدن داخل اتاق. این یک حکم اعدام, اما برای ویروس ها و هاگ باکتری ها و قارچ ها و توبرکلوزی در معرض آن است.

با تشکر از نوآورانه جدید زدايي برنامه های کاربردی توسعه یافته توسط غرب ویرجینیا سربازان گارد ملی چهار aHP واحدهای خریداری شده در اوایل روز از coronavirus بیماری همه گیر در حال اثبات ارزش خود را در کاهش گسترش آن در حالی که کشش مالیات دهندگان دلار است.

نوآوری در حال حاضر در حال اجرا نگه داشته اند چهار aHP واحد نیز رزرو شده است. سه نفر بیشتر در مورد سفارش.

روز جمعه سه سربازان گارد در چارلستون فرودگاه به عنوان بخشی از یک تیم کاوش راه به طور موثر استفاده از aHPs به الودگی سیستم های تهویه مطبوع در ساختمان. مرکز عملیات مورد استفاده توسط واحدهای نظامی در ماموریت های آموزش صحنه از یاگر بود خالی جمعه و آن را جذاب سایت آزمون. هفته آینده دفاتر خالی در نزدیکی اداره هوانوردی فدرال ساختمان استفاده خواهد شد.

“ما در حال تلاش برای پیدا کردن چه مقدار پراکسید هیدروژن مورد نیاز است برای چه مدت می تواند موثر باشد در های مختلف سیستم های تهویه مطبوع” سروان. دوایت Siemiaczko گفت.

داشتن این دانش در دست قبل از اینکه وظیفه decontaminating یک ساختمان خواهد صرفه جویی در وقت و احتمالا زندگی او اضافه شده است.

AHP سیستم به طور معمول کوچکتر از WVNG واحد و در عمل ثابت مکان معمولا در بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی که در آن آنها استفاده می شود برای ضد عفونی کردن تجهیزات پزشکی و ابزار جراحی. قابل حمل طبیعت و بالاتر اسپری ظرفیت گارد aHP واحد را ساخته اند آن را ممکن است به استفاده از آنها در انواع مختلف از راه های جدید است.

پیشتر در ماه مثلا WVNG پرسنل شروع با استفاده از aHP واحد به اصول بهداشتی عمل کردن الودگی و ایجاد امکان استفاده مجدد از N95 ماسک محافظ — استاندارد طلا در صورت دنده محافظ برای خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. ماسک قرار داده شده در قفسه در داخل یک تریلر با یک aHP واحد و تریلر درب بسته و مهر و موم شده.

یک سرباز با استفاده از یک صفحه کلید عمل aHP از راه دور پمپ هیدروژن پراکسید مه به تریلر می رسد تا زمانی مورد نظر با غلظت 7 درصد است. بعد مه برگزار می شود در این تریلر برای یک دوره مورد نیاز را به طور موثر ضدعفونی دستکش با اضافی مه در پمپ به عنوان مورد نیاز برای حفظ مناسب ویروس-قتل غلظت. سرانجام تریلر مجاز به هوا.

پیگیری آزمایشات نشان داده اند که این ماسک را می توان مورد استفاده مجدد به عنوان بسیاری از 20 بار با استفاده از 45 دقیقه ای روند Siemiaczko گفت. نزدیک به 1000 ماسک رفته اند از طریق ضد عفونی روند تا کنون.

دو هفته پیش در یک استفاده نشده آشیانه در Yeager فرودگاه WVNG به بهره برداری یکی دیگر از نرم افزار جدید خود را برای aHP دنده. وجود واحد های قرار داده شد در داخل آمبولانس و ماشین پلیس و اتوبوس های عمومی که ممکن است در معرض به افرادی که تا به حال قرارداد و یا حمل coronavirus.

تا کنون سربازان گارد ملی را بررسی و decontaminated بیش از 114 اضطراری عمومی و استفاده از وسایل نقلیه در Yeager و در هانتینگتون با استفاده از سه فاز روند.

این مقاله نوشته شده توسط ریک Steelhammer از چارلستون W. Va. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 چارلستون W. Va.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurma