'بی عاطفه:' نماینده مجلس برنامههای توقف ناگهانی به گارد ملی دستور

زیر فعلی فدرال سفارشات ده ها هزار سرباز گارد ملی مبارزه رمان coronavirus همه گیر خواهد خود را استقرار پایان ی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 اردیبهشت 1399

زیر فعلی فدرال سفارشات ده ها هزار سرباز گارد ملی مبارزه رمان coronavirus همه گیر خواهد خود را استقرار پایان یک روز کوتاه واجد شرایط برای بازنشستگی و مزایای آموزش و پرورش.

منظور از سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای اولین بار گزارش روز سه شنبه توسط سیاسی خواستار یک "سخت توقف" به استقرار در ژوئن 24, یک روز خجالتی 90 روز مورد نیاز برای منافع به افزوده شدن برای بسیاری از بیش از 40 ، 000 به نام در طول بیماری همه گیر.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی F-35 تصادفات در Eglin; خلبان خارج با خیال راحت

در بیانیه ای تایید ژوئن 24 قطع یک گارد ملی دفتر سخنگوی آن بود FEMA در زمان تصمیم گیری است.

"ما همیشه حمایت از سیاست هایی که ارائه سربازان گارد ملی و نیروی هوایی با مزایای که مطابقت با خدمات," او گفت:.

اما "FEMA باعث می شود تصمیم گیری نهایی در مورد طول زمان از اعضای گارد ملی فعال هستند تحت دستور دولت فدرال در حالی که سربازان و سربازان باقی می ماند تحت کنترل عملیاتی از فرمانداران" سخنگوی گفت.

تصمیم نادیده فداکاری از اعضای گارد ملی که در خط مقدم تلاشهای این کشور برای مبارزه با COVID-19 گفت: Rep. حداکثر رز, D-New York, تزئین گارد ملی ارتش کاپیتان که نامیده می شد تا در طول تهدید.

"عمدا پایان دادن به سفارشات یک روز از آخرین مهلت برای سربازان گارد ملی برای دریافت مزایای خود را برای فداکاری قهرمانانه است که تعریف بی عاطفه" گفت: رز یک گیرنده ستاره برنز و بنفش قلب خود را برای خدمت در افغانستان با 1 زرهی.

ارشد FEMA رسمی در مارس 12 سازمانی تماس گفت: پیام رسانی یکپارچه استراتژی نیاز به توضیح قطع بودجه فدرال یک روز کوتاه از نیروهای واجد شرایط برای بازنشستگی و مزایای آموزش و پرورش تحت Post-9/11 GI Bill, سیاسی گزارش شده است.

در بیانیه ای رز گفت: "این تصمیم باید معکوس نه تنها به دلیل آن است که عمیقا unpatriotic بلکه اقتصادی نادرست قرار می دهد و دستاوردهای ما در برابر COVID-19 در خطر ابتلا به برخی از کوتاه مدت احمقانه بودجه حیله."

بیش از 40,000 سرباز به نام برای خدمات در 44 ایالت و سه سرزمین و ناحیه کلمبیا را تشکیل می دهند بزرگترین استقرار اورژانس پس از 51,000 که خدمت در طول طوفان کاترینا در سال 2005.

در بیانیه ای به سیاست بازنشسته ارتش Brig. ژنرال Roy J. رابینسون رئیس گارد ملی انجمن آمریکا (NGAUS) گفت که خروج از اعضای گارد یک روز کوتاه از آستانه ممکن است نظارت.

"اما در پشت ذهن من, من می دانم بهتر است," او گفت:. "آنها در حال درهم کوبیدن اعضای گارد ملی از وضعیت آنها باید."

در مارس 22, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد اعضای گارد در سه متحده -- کالیفرنیا و نیویورک و واشنگتن -- به کار تحت عنوان 32 از ایالات متحده کد اجازه می دهد آنها را به تامین مالی و پرداخت شده توسط دولت فدرال در حالی که مدیریت توسط دولت فرمانداران. سفارش شده و توسعه یافته به کشورهای دیگر.

"ما می خواهیم به پیروزی در این جنگ [در برابر coronavirus] با عنوان چند مرگ و میر ممکن" مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت. "امروز من اعلام اکشن برای کمک به نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن به اطمینان حاصل شود که گارد ملی به طور موثر می تواند پاسخ. گارد ملی این فوق العاده ای هستند مردم است. به طور کامل در حالت آماده باش. آن فعال شده است."

عنوان 32 سفارش شده است از آنجایی که تمدید شد و تمدید دوباره مارس 12 با تاریخ قطع ژوئن 24.

با توجه به NGAUS اوایل مزایای بازنشستگی تحت عنوان 32 وضعیت را ارائه می کنند از اعضای گارد با سه ماه اعتبار برای هر 90 روز خدمت در طول اضطراری فدرال. آن اضافه شده است که GI Bill مزایای ارائه می کنند 40 درصد تخفیف شهریه در یک کالج یا دانشگاه پس از 90 روز از خدمات فدرال.

اکثریت قریب به اتفاق از برآورد 46,000 از اعضای گارد خدمت در سراسر کشور در طول بیماری همه گیر در حال عملیاتی تحت عنوان 32 وضعیت با توجه به NGAUS.

آنها را به تحویل مواد غذایی و لوازم کمک کارکنان مراقبت های بهداشتی, انجام تست های, حمایت های محلی اولین پاسخ دهندگان ضد عفونی مشترک مناطق و در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

همانطور که از دوشنبه در مجموع 1,162 از اعضای گارد تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 تا از 672 در آوریل 20, با توجه به وزارت دفاع.

در پنتاگون جلسات در ماه های مارس و آوریل نیروی هوایی ژنرال جوزف Lengyel, رئیس گارد ملی اداره اشاره کرد که گارد تماس-یو پی اس stateside معمولا مدت کوتاهی پس از واجد شرایط برای بازنشستگی و آموزش و پرورش بهره مند است به طور معمول یک موضوع است.

"FEMA به طور کلی می دهد کوتاه مدت ماموریت تکالیف او گفت:" در مارس 8 پنتاگون جلسه.

وقتی پرسیده شد که چرا FEMA است گسترش ماموریت برای فعال کردن مدرک برای منافع Lengyel گفت: "من واقعا نمی دانم پاسخ به این سوال است."

او افزود: "ما توصیه می شود یک دوره طولانی تر از زمان در آغاز راه است."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: F-22 تصادفات در نزدیکی پایگاه نیروی هوایی Eglin; خلبان خارج با خیال راحت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن