گارد عمده سوال در مورد برنامه ریزی برای پرواز هلیکوپتر ارتش کم و بیش DC معترضان

واشنگتن گارد ملی و عمده در روز سه شنبه ارائه شده نمایندگان مجلس نظر خود را از بحث استفاده از هلیکوپتر های نظا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 مرداد 1399

واشنگتن گارد ملی و عمده در روز سه شنبه ارائه شده نمایندگان مجلس نظر خود را از بحث استفاده از هلیکوپتر های نظامی که گفته می شود پرواز کرد خطرناکی پایین بیش از جمعیت معترضان ژوئن 1.

پنتاگون هنوز به انتشار یافته های تحقیقات راه اندازی شد پس از ارتش UH-60 Black Hawk و آه-72Lakota هلیکوپتر با پزشکی نشانه گذاری به پرواز در آمد پایین به اندازه کافی به لگد کردن باقی مانده به روی تظاهرکنندگان بودند که با هجوم به منطقه 7 بعد از ظهر حکومت نظامی, فیلم گرفته شده توسط آن را بر روی زمین نشان می دهد.

جزئیات بعدی: قانونگذاران جلو پنجره گارد افسر ادعای پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد در DC معترضان

قانونگذاران از خانه کمیته منابع طبیعی مورد سوال سی گارد ملی مسلح ، آدم DeMarco در مورد هلیکوپتر حادثه در طول یک جلسه به بحث در مورد وقایع اطراف ژوئن 1 عملیات پاکسازی که درگیر متحده آمریکا, پارک پلیس, راه اندازی گاز اشک آور و فلفل توپ در جمعیت تظاهرکنندگان حدود 25 دقیقه قبل از 7 بعد از ظهر حکومت نظامی.

"آیا شما می دانید هر چیزی در مورد ارتش هلیکوپتر معلق در هوا کم و بیش واشنگتن مربوط به این رویداد در تاریخ 1 ژوئن پرسید:" Rep. آلن Lowenthal, D-کالیفرنیا.

DeMarco گفت که او "مطلع پارک پلیس که وجود دارد [خواهد] بود پایین پرواز هلیکوپتر نظامی در منطقه ما از عملیات."

"مدت کوتاهی پس از آن مشاهده کردم اولین UH-60 Black Hawk هلیکوپتر پرواز شمالی از سمت من بود که در آن نقطه 16 و من خیابان," او اضافه شده است. "من مشاهده هلیکوپتر تا به حال هیچ متمایز نشانه گذاری بر روی آن; اما درها باز بود وقتی که من ساخته شده است که مشاهده. من پس از آن فرض بر آن بود که امور عمومی هلیکوپتر رفتن در اطراف گرفتن عکس از پاسخ ما در حمایت از ایالات متحده, پارک پلیس."

بعد از آن شب "من پس از آن شنیده انتقال رادیویی رادیو -- این سی گارد ملی ارتباطات داخلی شبکه -- که وجود دارد کم پرواز هلیکوپتر در مجاورت خیابان 15 و F خیابان است که در نزدیکی چینی" DeMarco گفت. "این انتقال بود که من دریافت شد که پایین پرواز هلیکوپتر و آن را ساخت اسپری فلفل از سی مترو اداره پلیس بی اثر است.

"من نگه داشته از شنیدن این رادیو. ... من پس از آن نام بیش از سی زراد خانه مرکز عملیات و صحبت به یک افسر وجود دارد و از او خواست اگر او تا به حال هر گونه اطلاعات به عنوان به آنچه که اتفاق می افتد," او اضافه شده است.

DeMarco گفت: او افسر گفت: در مورد "گزارش است که من تا به حال شنیده ام. او سپس در ارتباط برقرار کردن با کسی که در مرکز عملیات و من گوشی را گذاشت و آن آخرین چیزی بود که من شنیده ام از آن."

در ژوئن 7, ارتش, منشی, رایان مک کارتی به خبرنگاران گفت که او مجاز به استفاده از هلیکوپتر به "مشاهده و گزارش" در تظاهرات در شهر, اما نمی خواهد اظهار نظر بیشتر در حالی که این حادثه در دست بررسی است.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال ویلیام واکر فرمانده سی گارد ملی به خبرنگاران گفت: در همان نشست خبری که "هیچ سفارش" داده شده برای هلیکوپتر به پرواز کم "جمعیت را پراکنده کنند."

DeMarco گفت: قانونگذاران "بعد از آن گزارش نشان می دهد که یکی از این هلیکوپتر پرواز در مجاورت خیابان 15 و F خیابان تا به حال پزشکی صلیب سرخ در تعیین آن است."

"آیا هلیکوپتر زمانی که آنها پرواز کم است, این است که یک تهدید و ارعاب مانور?" Lowenthal پرسید.

DeMarco گفت: او یک خلبان "و من تجربه حمل و نقل هوایی بسیار محدود است بنابراین من نمی تواند صحبت می کنند به تاکتیک ها تکنیک ها و روش ما دارایی های حمل و نقل هوایی و خلبانان."

Rep. پل Gosar R-آریزونا خواسته DeMarco که آیا آن را حس برای استفاده از هلیکوپتر برای مشاهده اهداف است.

"آیا می شود که یک هوشمند و هوشمند نرم افزار برای پیدا کردن چگونه همه چیز در حال حرکت از آسمان است؟" Gosar پرسید. "از آنجا که شما نوع کور بر روی زمین شما نیست؟"

DeMarco توافق کردند که "استفاده از حمل و نقل هوایی دارایی های هوایی مشاهدات خواهد به شما یک لنز های مختلف به دنبال در این ماموریت است."

اما او نمی موافقم که Gosar تحت فشار قرار دادند و او را در دو نوبت به می گویند "این خواهد آن را بیشتر موثر است."

"وجود دارد هیچ چیز موثر تر از روی زمین حقیقت از این حادثه فرماندهان و یا فرماندهان" DeMarco گفت.

Gosar مخالفت کرد. "Oh no, no, no, no. شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما همه چیز اتفاق می افتد به عنوان آنها در حال کار هستند و شما نمی توانید ببینید که از چشم انداز خود را بر روی زمین" او گفت:, و اضافه کرد که ممکن است به یک 360 درجه میدان دید بر روی زمین است.

"شما نمی دانید که چه جلو در حال حرکت است, چه, جلو, عقب نشینی است. شما نمی دانید که هر یک از آن; است که چرا نیروی هوایی منظورم ترافیک هوایی بسیار خوب است. منظورم این است که ما آن را برای استفاده در زندگی روزمره در شهرستانها برای کنترل ترافیک ما نه؟" Gosar ادامه داد.

DeMarco گفت که او تا به حال به "احترام مخالفم."

"از زمان من در خارج از کشور در مناطق جنگی وجود دارد هیچ چیز مهم تر از این سنسور بر روی زمین است که زنان و مردان جوان ما در مدرسه" گفت: DeMarco جانباز جنگی در عراق است.

تشکر. همین Beyer, D-ویرجینیا گفت DeMarco که خود را بالا تشکیل دهنده شکایت هلیکوپتر سر و صدا.

"من در تلاش برای فکر می کنم در 70 سال زندگی من در داخل و اطراف واشنگتن -- این inaugurations ... مقدار زیادی و تعداد زیادی و تعداد زیادی از راهپیمایی و تظاهرات از هر زمان دیگر بینام پایین پرواز هلیکوپتر استفاده شد" Beyer گفت. "شما می توانید به یاد داشته باشید هر زمان دیگر?"

"نه آقا" DeMarco پاسخ داده است.

"نه می تواند به من" Beyer گفت: "به همین دلیل است که من فکر می کنم این خیلی ناراحت کننده بود به طوری که بسیاری از مردم به این چیزها که ... پیشنهاد کرد که ما در افغانستان به جای مرکز شهر واشنگتن دی سی"

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط: هزاران نفر از نیروهای گارد جلو و از DC به تظاهرات مسالمت آمیز ادامه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب