سربازان کشته در تیراندازی در گرند فرک پایگاه نیروی هوایی شناسایی

Grand Forks پایگاه نیروی هوایی را فراهم کرده است رتبه و نام دو خلبان کشته در تیراندازی مرگبار در اوایل این هف

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 15 خرداد 1399

Grand Forks پایگاه نیروی هوایی را فراهم کرده است رتبه و نام دو خلبان کشته در تیراندازی مرگبار در اوایل این هفته. Airman کلاس اول ناتاشا Aposhian, 21 و Airman کلاس اول جولیان Carlos Torres, 20, هر دو کشته در حادثه.

Aposhian بود که اختصاص داده شده به 319th تدارکات آمادگی اسکادران درگذشت تیراندازی مربوط به زخم حدود 4:30 صبح دوشنبه, ژوئن 1 در خوابگاه. تورس منتقل شد به یک بیمارستان محلی که در آن او از آسیب های خود را در مدت کوتاهی پس از ورود با توجه به یک بعد از ظهر چهارشنبه خرداد 3, رهایی از 319th شناسایی بال.

با توجه به جاری طبیعت, بررسی, جزئیات بیشتر منتشر شده در مورد این حادثه. پیش از آن در هفته هرالد -- پس از صحبت Aposhian خانواده -- شناسایی ، خانواده گفت هرالد دختر خود را یک قربانی خشونت خانگی است.

Aposhian یک آریزونا بومی اختصاص داده بود به چنگال پایگاه نیروی هوایی در ماه آوریل پس از تکمیل آموزش های پایه و مشغول به کار به عنوان یک هواپیما فروشگاه قطعات شاگرد. تورس تگزاس بومی اختصاص داده بود به پایه در دسامبر 2019 و کار نصب و راه ورود به کنترل و امنیت داخلی پاسخ عضو تیم. چنگال بزرگ پایه اول تکلیف برای هر دو, با توجه به آزادی و نه به حال مستقر شده اند.

انتشار برآورد شده است که این تحقیقات ادامه خواهد داد برای حداقل چند هفته. پس از حادثه 21 نیروی هوایی منتقل شدند از این خوابگاه که در آن تیراندازی صورت گرفت و یک فاجعه بهداشت روانی تیم بسیج به ارائه پشتیبانی برای نیروی هوایی.

"وجود خواهد داشت یک طیف گسترده ای از پاسخ به یک رویداد مثل این" سلامت روان پرواز فرمانده مسلح ، Lateasa نی-جکسون در بیانیه ای گفت. "این ممکن است باعث برخی دیگر از خاطرات منفی و یا ضرب در زندگی دیگر عوامل استرس زا است. سلامت روان در دسترس است به صورت غیر مستند مشاوره و پشتیبانی برای ما در نیروی هوایی در پریشانی."

این تحقیقات که توسط رهبری نیروی هوایی دفتر ویژه تحقیقات با کمک از چنگال بزرگ شهرستان کلانتر دفتر.

این مقاله نوشته شده توسط هانا شرلی از چنگال بزرگ هرالد بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 چنگال بزرگ هرالد. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب