یونان را تایید کانادا هلیکوپتر نظامی سقوط کرده است

آتن — یونان نخست وزیر ابراز تسلیت خود را پس از یک هلیکوپتر نظامی ارتش کانادا سقوط کرد و در سواحل یک جزیره یونانی در طول ناتو مانور.

یک یونانی کشته شد در نظر گرفتن بخشی در جستجو برای CH-148 طوفان هلیکوپتر که رفت از دست رفته در شب چهارشنبه مقامات وزارت دفاع گفت. تلاش شد که با هماهنگی مقامات ایتالیایی.

“من از ابراز غم و اندوه من بیش از این سقوط کانادا هلیکوپتر در دریای ایونی شب گذشته” نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis گفت: صحبت کردن در مجلس.

او گفت در تماس با نخست وزیر کانادا جاستین ترودو به بیان خود دولت را تسلیت عرض می کنیم.

هیچ فوری کلمه دقیق تعداد خدمه هلیکوپتر.

نیروهای مسلح کانادا گفت که این هلیکوپتر بوده است “درگیر در یک تصادف” و این که خانواده از دست رفته خدمه شده بود تماس گرفت اما به جزئیات بیشتر.

جستجو که انجام شد غرب از یونان جزیره Kefalonia, که در آن مانورهای برگزار می شد به عنوان بخشی از ناتو نیروی دریایی عملیات اجرا از ناپل, ایتالیا.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>