سطح کتاب 3 را می توان نشان داد خیلی زود و به نظر می رسد تلویزیون قدرتمند

سطح کتاب 3 طراحی است تا کنون نزدیک و وجود دارد مقدار زیادی از علت شور و هیجان از جمله یک پتانسیل عظیم الجثه گر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 اردیبهشت 1399

سطح کتاب 3 طراحی است تا کنون نزدیک و وجود دارد مقدار زیادی از علت شور و هیجان از جمله یک پتانسیل عظیم الجثه گرافیک ارتقا دهید.

ما در حال انتظار مایکروسافت به برگزاری مجازی جلسه برای هر دو سطح جدید کتاب 3 و سطح به 2 مدتی بیش از چند هفته آینده بنابراین واقعا وجود دارد نباید به صبر طولانی.

سطح کتاب همواره مشخصات نیروگاه مایکروسافت سطح محدوده و آن را به نظر می رسد هیچ تفاوتی با سوم تکرار. مدل های جدید به نظر می رسد مجموعه ای برای دریافت اینتل آخرین 10th Gen Comet لیک پردازنده کنار تا 1TB از ذخیره سازی SSD و تا 32GB رم.

در حالی که کسانی که مشخصات خود را چیزی به خر خر کردن در این خبر می آید در قالب چه کارت گرافیکی خواهد بود پردازنده. سطح کتاب 3 گزارش شده است به عنوان گزینه ای برای یک کارت گرافیک Nvidia Quadro کارت. این Quadro GPU Nvidia خالق گل سرسبد و سیمان می تواند سطح کتاب 3 هدف از هدف قرار دادن پایان خلاق بازار با این دستگاه.

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر شایعات و گمانه زنی ها در اطراف سطح جدید کتاب, بنابراین ما آن را همه با هم در یکی از آسان برای به عنوان خوانده شده بررسی مورد اعتماد راهنمای جایی که ما مرتب کردن بر اساس زمزمه های بی اساس به اطلاعات از منابع قابل اعتماد. برای مطالعه بیشتر در برای جزئیات بیشتر.

ما را بررسی کنید: سطح 2 نقد و بررسی کتاب

Surface Book 2

سطح کتاب 2

سطح کتاب 3 تاریخ انتشار – هنگامی که آن بیرون می آید ؟

سطح کتاب 3 خواهد رسید در فروشگاه ها در ماه ژوئن به گفته Mary Jo Foley از ZDnet.

پس از او یکی از قابل اطمینان ترین منابع اخبار مایکروسافت آن را بسیار محتمل است که این June تاریخ انتشار دقیق است اگر چه ممکن است این Covid-19 شیوع بیماری می تواند تاخیر در حمل و نقل.

سطح کتاب 3 قیمت – چقدر هزینه خواهد داشت ؟

سطح کتاب 3 را شروع قیمت از €1006.94 با توجه به خرده فروشی مثال نشت گزارش WinFuture.

خرده فروشی لیست نیز نشان می دهد وجود خواهد داشت متعدد, تنظیمات فزاینده تمام راه را تا به عظیم €4255.43.

وجود دارد هیچ کلمه ای در انگلستان قیمت گذاری و در عین حال هر چند, بنابراین ما به احتمال زیاد باید صبر کنید تا زمانی که رسمی آشکار است.

مرتبط با: رفتن سطح 2

سطح کتاب 3 مشخصات – چگونه قدرتمند است ؟

سطح کتاب گزارش شده که از ویژگی های اینتل Comet لیک پردازنده و ارائه گزینه Nvidia قدرتمند Quadro gpu ها.

به بیرون درز خرده فروشی مثال نشان داد دو Intel آمده دریاچه گزینه های: Intel Core i5-10210U / i7-10510U. این لپ تاپ بسیار قدرتمند پردازنده های که در آخرین نسل اینتل تراشه. مایکروسافت در حال ساخت تا 32GB رم در دسترس بیش از حد است که رک و پوست کنده زشت و ناپسند.

پردازنده Intel Core i5-10210U / i7-10510U
رم 8GB / 16GB / 32GB
GPU تا به Nvidia Quadro
SSD 256GB / 512GB / 1TB

جالب ترین از همه این است که گنجاندن یک کارت گرافیک Nvidia Quadro GPU است که staggeringly قدرتمند و یک گزینه ایده آل برای حرفه ای ها که اغلب در انجام فشرده کارهای خلاق مانند 3D مدل سازی انیمیشن و طراحی بازی. تنها گران ترین تنظیمات را از ویژگی های این کارت گرافیک هر چند با مایکروسافت ارائه طیف وسیعی از مدل های.

2-در-1 لپ تاپ نیز از ویژگی های سخاوتمندانه SSD ظرفیت بالا رفتن تمام راه را تا 1TB. شروع مدل را تنها با یک 256GB SSD هر چند که بسیار ناچیز. که نباید یک موضوع را برای مرورگرهای وب گاه به گاه و یا کسانی که با استفاده از ابر هر چند.

سطح کتاب طراحی 3 – چه آن را مانند نگاه ؟

در حالی که آن را به نظر می رسد همه تغییر در داخل برای سطح جدید کتاب وجود دارد کمی کلمه در مورد اینکه آیا این دستگاه جدید را نگاه متفاوت به آنچه که قبل از رفته است – با مقدار کمی از حدس و گمان با اشاره به طراحی باقی مانده همان قبلی دو تکرار.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب