10 وبلاگ نویسان مواد غذایی به دنبال

Black Lives Matter. ما در Food52 در حال ویران قتل جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery تونی McDade, Dreasjon

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 خرداد 1399

Black Lives Matter. ما در Food52 در حال ویران قتل جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery تونی McDade, Dreasjon نی و بسیاری دیگر. ما ایستاده در همبستگی با جامعه سیاه پوستان و ما امیدواریم که این پوشش را به عنوان یک خدمت مفید و مهم منابع بیشتر به antiracism کار در جامعه ما است.


"این است که می گویند که زنان از رنگ هستند و درخواست برای دعوت به یک صندلی در پشت میز. ما در حال ساخت خود ما صفحات و ما در حال گرفتن حق ما نقاط میان هر کس دیگری."

Korsha Wilson

این خط از ویلسون 2017 قطعه برای معاون به نام به ذهن یک شرکت ارزش: "ما صرفه جویی در همه از یک صندلی است." این زمستان گذشته ما را به صرف برخی از زمان به عنوان یک تیم بازبینی و تغییر نام ما اصول راهنما. اما شاید در راه همان است که مخفف "دی" می تواند احساس اشتباه unsuitably کوچک وجود دارد اهمیت در نظر گرفتن یک لحظه به باز کردن که وعده ما به عنوان یک شرکت است. به عبارت دیگر—پس از همه نشسته است چه اتفاقی می افتد ؟

در اینجا یک لیست از 10 وبلاگ نویسان غذایی را دنبال کنید. در واقعی مدرن روز-شکن-مد این وبلاگ نویسان انجام همه چیزو انجام آن غیرممکن هست. نه تنها به شما در پیدا کردن بی پایان پایگاه داده های قابل اعتماد العمل, اما آنهایی که گیاهخوار هستند و نه گیاهی سنتی و نوآورانه و تحریک آمیز سیاسی, خشم, پر, شاد, ویژگی های سرگرم کننده. در بالای این زیبایی مدل دهید عکس و جذاب میزبانی ویدئوها. در بالای آن, بسیاری نیز تولید پادکست و فرهنگی نقد نوشتن آشپزی و مواد غذایی, تاریخچه آشپزی در خط و برای کسانی که در نیاز هنر و غذا-هنر و نگاهی هم به توضیح دهید که چگونه همه چیز می تواند باید انجام شود بهتر است. ما در حال افتخار به اشتراک گذاری یک جدول; ما در اینجا به گوش دادن.

این است که در همه دیده می شود به عنوان یک لیست جامع ما نگاه به جلو به شنیدن در مورد وبلاگ نویسان مورد علاقه خود را در بخش نظرات زیر.


1. Jenné کلیبورن از سیب زمینی شیرین و روح

چرا سیب زمینی شیرین ؟ Claiborne می نویسد: "به عنوان یک ضربه زننده و بچه های آنها یکی از معدود غذاهای سالم من می خوردن. قندی زمینی هندی شیرین, پای سیب زمینی و خوب ol' سیب زمینی شیرین پخته شده; وقتی که من فکر می کنم غذای روح این به ذهن می آیند. در حال حاضر به عنوان یک گیاهخوار, آشپز, سیب زمینی شیرین هنوز هم مواد غذایی مورد علاقه من و یکی از لذت بخش ترین و با روح مواد تشکیل دهنده." نگران نباشید—سیب زمینی شیرین دارای روح سالم نه تنها tuber محور; این وبلاگ پر است از غذاهای پر جنب و جوش (یک مهره غرب آفریقا بادام زمینی, خورش, Miso و انبه, سالاد کلم پیچ, —OK و yes, شیرین, سیب زمینی, شکلات کلوچه). این هم بسته بندی شده هوشمند, نکات مربوطه که اثبات گیاهی خوردن نیست فقط inspo, اما می تواند یک واقعیت در دسترس برای همه (فکر می کنم: بهترین راه برای ذخیره تولید برای طول عمر; چگونه به فروشگاه وگان با فقط 35 دلار در یک هفته).

2. مایکل Twitty از Afroculinaria

Twitty وبلاگ (و کتاب پخت و پز ژن) با هم بکشید مختلف خود را به ظاهر نامربوط (اما عمیقا در هم پیچیده) علایق: مطالعه و حفاظت از آبا و اجدادی foodways نفوذ خود در creole غذاهای یهودی از مسائل فرهنگی. چه روابط همه آنها را با هم چیزی است که Twitty نظر "هویت" پخت و پز": "هویت پخت و پز نیست در مورد فیوژن; نه آن که ما چگونه ساخت مجتمع هویت و سپس بیان آنها از طریق چگونه ما می خوریم." Afroculinaria یک منبع فوق العاده برای تیز فرهنگی تفسیر مواد غذایی تاریخ و فرهنگ و مصاحبه با همکار رهبران فکری.

از فروشگاه ما

3. Tunde راه نوشتن از لاگوس

پرکار آشپز هنرمند و نویسنده راه با استفاده از "مواد غذایی برای بحث در مورد مهم گه." مسلما از لاگوس است نه یک "وبلاگ" در معنای سنتی کلمه, اما راه های وب سایت و پروژه بزرگتر می کند تقاضا همان نوع از توجه. در "نوشتن" پیدا کردن لینک کلیک کنید برای ستارگان قطعه: "من کوک به بحث در مورد برخی از چیزهایی که ما نمی خواهیم به اذعان" و "قدرت کسانی که به داستان" به نام فقط دو. تحت "مواد غذایی" برگه پیدا کردن اسناد و مدارک از گذشته pop-up تجربی شام راه منجر شده است مانند SAARTJ ("یک پروژه برجسته نژادی ثروت اختلاف ارائه شده توسط مسابقه بر اساس قیمت گذاری محکم به مشتریان"), مرغ گرم گه ("یک پروژه به فروش مرغ گرم در کلاش قیمت به صندوق یک جامعه اعتماد زمین در محله") و عشق را مغلوب ساختن پیشی جستن ("شام سری به جرقه عاشقانه ارتباط میان شهروندان و مهاجران").

4. هارون Hutcherson گرسنه قفس

مسلح با یک لیسانس در سیستم های مهندسی و کارشناسی ارشد در امور مالی Hutcherson در بر داشت خود را به خوبی در مسیر به یک حرفه ای در وال استریت. اما پس از آن او رفت و شروع گرسنه به قفسیک وبلاگ chronicling آشپزخانه خود را آزمایش—و بقیه به عنوان آنها می گویند سابقه است. Hutcherson به زودی پس از ثبت نام در مدرسه آشپزی, خوشحالی تجارت در کت و شلوار خود را برای آشپز سفید پوستان خود اختصاص به وبلاگ تمام وقت. که شور و حال آشکار در خود چشمگیر تنوع از دستور العمل: خود فلفل سیاه کشت بیسکویت کره و آرد فندق شور شکلات تکه کماج دستور فقط دو تا از بسیاری از ما bookmark شده.

5. Jerrelle پسر از شکلات برای ریحان

می گویند دستور دهنده مواد غذایی, سبک, عکاس و نویسنده Jerrelle پسر نشانی از آن همه است شدید کتمان حقیقت. کتاب سیاه پختشد, نامزد دریافت جایزه برای جیمز ریش جایزه در سال 2019; و Jerelle همراه با شریک زندگی خود را اریک, آهنگ و عکس سه دیگر خیره کننده اشپزی از جمله تونی Tipton-مارتین جشن و Maegan قهوه ای راهنمای به aspirational پنیر تابلوهای زیبا تخته. از طریق این همه او هنوز هم حفظ معشوق وبلاگ delighting با خوانندگان غیر منتظره ترکیبات عطر و طعم و تکنیک های: توفو تیرامیسو, جلبک دریایی, غذای مرکب از گوشت وارد, شور کماج.

6. Vallery لمس از Foodie در نیویورک

برنده ABC در حال حاضر-لغو بزرگ آمریکایی پخت نشان می دهدوکیل-تبدیل-وبلاگ نویس لمس است و به سختی از دست رفته به ضرب و شتم. به عنوان Buzzfeed به درستی قرار داده و آن را لمس تبدیل "لیمو به لیمو خوری." مشترکین Foodie در نیویورک می توانید انتظار دستور العمل عجیب تارت توری کوکی ها و قوی لایه کیک (مثل این عسل اسطوخودوس و لیمو ترش, این آرد جو کوکی ها, و این یک کاسه کیک هویج), لمس خود کتاب در تابستان دسر همراه با لینک به لمس متعدد حضور در پادکست (او در حال حاضر میزبان میراث شبکه رادیویی را چرا غذا ؟ با اتان Frisch), TV, آشپزی و دستور غذا آنلاین <url>.

7. Alisha Sommer از Sommersalt

سوخته سبز-بهار طلا پیاز یک بطری درخشان Pinot Gris این furled بنفش لبه یک سر از یاقوت کاهو: مواد غذایی-شراب-و کلمات-علاقه مندان Alisha Sommer جمع آوری تصاویر مانند آثار در خود توصیف شکار برای زیبایی. برای اطلاعات بیشتر از دومی به نوبه خود به او تند و تلخ, روزانه, ورود به سیستم از ده چیزهایی کهدر حال حاضر در آن 1064th قسط (!):

6/2
1. گرما می گرداند.
2. بیشتر و بیشتر بچه حلزون برخی از کمتر از یک اینچ طولانی است. کوچک معجزه.
3. من گوش دادن.
4. من تمام مربع های سیاه و سفید و آن درست به نظر نمی رسد. این درست نیست. من اشتباه نیست.
5. زنجیره طولانی از قطعات پازل هیچ ایده که در آن تعلق دارند. پازل کمک اعصاب به دست چیز دیگری برای انجام این کار را پیمایش.
6. احساس بودن یک خارجی به نظر می رسد هرگز برای از بین برود.
7. من نمی باید از این ظرفیت در حال حاضر.
8. به کسی که متن شما را به صحبت نکرده در 10 سال به طوری که شما می توانید خود را خالی کردن گناه. جسارت. اما تعجب نیست. من فقط امیدوارم که هیچ یک از دیگر سفید مردم از من گذشته به طور ناگهانی احساس نیاز به تماس و متن من.
9. ما می گویند "نه" به کانال یوتیوب. من پیشنهاد ساخت فیلم و به اشتراک گذاری به طور مستقیم با دوستان از طریق مسنجر نرم افزار. او می گوید: there is a 2-minute حد برای فیلم ها. پس ما باید یک مکالمه کوتاه—خوب—سخنرانی در مورد چگونه کار کردن در درون محدودیت هل می دهد خلاقیت خود را.
10. او موعظه خطبه. من امیدوارم که آنهایی که نیاز به گوش دادن در واقع گوش دادن شد.
11. چه مدت می تواند این تاریخ و زمان آخرین ؟ تا زمانی که مردم زمان. در حال حاضر آنها رو تا حد زیادی از آن. و در برخی از راه که زیبایی کیهانی زمان.

8. Dr. A. نسیم هارپر از Sistah وگان

با مدرک دکترا در بحرانی مواد غذایی, جغرافیای, Dr. A. نسیم هارپر وبلاگ Sistah وگانارائه می دهد نه دستور غذاهای وگان اما انتقادی نوشته در interstice از سیاهی, گیاه خواری و فمینیسم. پیدا کردن ابزار برای درون نگری برای صحبت کردن با بچه ها در مورد نژاد پرستی و ضد سیاهی و یک راهنمای در مورد چگونه برای طراحی نیست—مقاوم سازی—تنوع سهام و ورود به یک کسب و کار به نام فقط چند پست.

9. Tanorria Askew از Tanorria جدول

شما ممکن است تشخیص Askew به عنوان 2016 MasterChef شرکت کننده که پخته "بهترین میگو و بلغور" آشپز رمزی تا به حال بود. آنچه اتفاق افتاده در سال های پس از? او در حال حاضر میزبان این کارو ممکن است بی دست و پایک پادکست بررسی امتیاز سفید نژادپرستی نظاممند و ابزار مورد نیاز برای زاد نژادپرستی آینده. او هنوز ترکیب احساسات او برای پخت و پز تنوع و شمول توسط داوطلب و خوشمزه پخت و پز به کسانی که نیاز دارند. و البته او هنوز خواب تا شدید موثر دستور (فقط در این لایه ها!) در وبلاگ خود Tanorria جدول.

10. داریوش ویلیامز از داریوش آشپز

در وبلاگ خود داریوش را ارائه می دهد دستور العمل هایی که نه تنها غذاهای, فرهنگ و ژانرهای (هلو پینه دوز پنیر خامه کیک پوند, آبش تورتلینی اسفناج, اسفناج & کنگر فرنگی, Mac & Cheese, اما می نویسد همه چیز از رستوران, اخبار Infinite, روند, محصولات غذایی جدید به همه گیر ایمنی. این مجموعه ای از مطالب ممکن است گیج کننده به نظر می رسد اما در واقع فقط طبیعی برای داریوش. شور و شوق خود را کنجکاوی سیری ناپذیر برای همه چیز, همه چیز در غذا عفونی است. این تصویری از او در رد کردن یک Infinite هک برای تمیز کردن توت فرنگی به من لبخند:

این به هیچ وجه یک لیست جامع. ما امیدواریم که شما به اشتراک گذاری مورد علاقه خود را سیاه و وبلاگ نویسان مواد غذایی در بخش نظرات زیر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن