بهترین Galaxy S20, S20 Plus و S20 فوق العاده معاملات: سامسونگ S20 سری است که در اینجا و ما گردآوری بهترین معاملات در سراسر هر سه از دستگاه های گل سرسبد.

سامسونگ S20 سری های Galaxy S20, S20 Plus و S20 Ultra رونمایی شد در ماه فوریه. از آن پس ما دیده ایم, Huawei, وان پلاس و حتی اپل پرتاب کارت به حلقه با دو سابق مارک های چینی راه اندازی آن شاخص ارائه شده برای سال. در حال حاضر که شما را دیده ام رقابت هر چند تا به حال یک بیت از زمان به فکر می کنم آن را به احتمال زیاد شما در حل و فصل که در آن شما در حال رفتن به بهترین جایگاه خود را سخت به دست آورده پول نقد این گوشی چرخه که آیا شما در حال نگه داشتن همه چیز مقرون به صرفه با کمی بیشتر را S20 رفتن به طور کامل از ویژگی های بسته بندی شده با S20 فوق العاده و یا نشستن در جایی در وسط با S20 Plus.

هر کدام Samsung Galaxy S20 مدل برای شما انجام داده ایم legwork برای پیدا کردن بهترین سیم کارت رایگان و قرارداد ارائه می دهد در حال حاضر در دسترس برای شما. البته در بالا از آن ما سعی کرده ایم به در نظر گرفتن آنچه که شما ممکن است بخواهید از تعرفه خود با مجموعه ای از داده های بزرگ دوز قرارداد به از را انتخاب کنید به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که تعرفه های ارزان تر پایان این طیف با کاهش کمک هزینه داده. با نامحدود دقیقه و متون استاندارد در سراسر اکثر گوشی قراردادهای این روزها ما اعتماد به نفس شما پیدا Samsung Galaxy S20 قرارداد معامله را برای شما در زیر.

همه قیمت ها شد و درست در زمان انتشار هستند اما موضوع را تغییر دهید.

بهترین Galaxy S20 معاملات

در حال حاضر وقتی که می آید به گرفتن مقدار زیادی از اطلاعات ما رفتن به این است که قطعا یکی از سه تلفن همراه را 100GB برنامه ارائه بیش از اطلاعات کافی به شما را ببینید ماه به ماه بهره از شبکه دو نمونه پوشش و امکانات بالا. چرا که نه فرو رفتن در این کهکشان S20 قرارداد ارائه می دهد که 100GB از داده های نامحدود دقیقه و متون و همچنین سه رفتن شراب خواری از ویژگی های اجازه می دهد شما را به استفاده از امثال اسنپ چت اپل موزیک و Netflix با هیچ گزندی به کمک هزینه خود را – به عنوان اگر شما حتی نیاز است که باد با hench 100GB به شراب خواری و جریان از طریق.

البته با Samsung Galaxy S20 شما می توانید انتخاب کنید به پرداخت بیشتر برای 5G برای اتصال سریع ترین نسل پنجم تلفن همراه اتصال. نگه داشتن قیمت پایین در 5G قرارداد توسط امید بستن برای داده های کمتر با این EE 30GB برنامه ای که به شما می دهد هنوز سالم ماهانه مبلغ. البته این به این معنی شما را از بهره مند 5G سرعت تمام برای فقط £49 یک ماه و یک £89 پرداخت در صف مقابل هنگامی که ما با استفاده از کد تخفیف TRUSTED10 به اصلاح £10 ،

مرتبط با: Samsung Galaxy S20 vs Galaxy S10

بهترین Galaxy S20 Plus معاملات

معمولا ‘Plus’ نام مورد نشان می دهد بزرگترین flagships. اما در این سال کهکشان S20 Plus با کف دست زدن در وسط S20 سری. که نمی توان آن 6.2 اینچ 120 هرتز پنل OLED هیچ کمتر از یک لذت چند, و ما تصور بسیاری از S20 Plus صاحبان در حال رفتن به بسیاری از بزرگ آن فرم فاکتور توسط جریان یک نقطه از Netflix بکشد و یا حتی دیزنی به علاوه. همین دلیل است که این ارزش فوق العاده سه تعرفه یکی نیست به خر خر کردن در لود شده با 100GB داده است. بهترین بخش ؟ هیچ هزینه در صف مقابل به صحبت می کنند و پرداخت های ماهانه از تنها £57 برای این حق بیمه گل سرسبد.

اگر 100GB به نظر می رسد کمی غیر ضروری 60GB است که هنوز هم به احتمال زیاد بیشتر از شما تا به حال نیاز هر ماه موجود در این EE قرارداد است که همچنین می آید با همه ضروری شبکه قدرت پردازش. لذت بردن از شش ماه از موسیقی اپل به صورت رایگان و همچنین سه ماه از BT Sport و بیشتر از همه برای £54 ماه است.

مرتبط با: Samsung Galaxy S20 در مقابل S20 Plus

بهترین Galaxy S20 فوق العاده معاملات

می خواهید که همان 100GB درمان اما با S20 فوق العاده? ما شما را سرزنش نیست اجتناب از کسانی که شیب هزینه های چشمگیر یک بار دیگر این تعرفه می آید به £66 یک ماه فقط تحت یک tenner بیش از همان S20 Plus معامله با تشکر از همه مقرون به صرفه تلفن همراه.

اگر شما به طور مداوم بر روی تلفن خود را و ترس حتی که 100GB ممکن است به اندازه کافی Vodafone نامحدود برنامه های فوق العاده ارائه سریعترین موجود سرعت دانلود در نسل پنجم تلفن همراه اتصال – که فانتزی بحث برای 5G. وقتی که می آید به S20 فوق العاده آسمان واقعا احساس می کند مانند محدود کردن پس چرا باید یک تعرفه به بازی ؟ به خصوص در حال حاضر در صف مقابل هزینه کاهش یافته است و از £49.99 برای فقط £9.99. سریع عمل می کنند و دست خود را بر روی یکی از پیشرفته ترین شاخص در بازار است.

مرتبط با: Samsung Galaxy S20 فوق العاده در مقابل آی فون 11 Pro


برای بیشتر شگفت انگیز ارائه می دهد, ما را دنبال کنید @TrustedDealsUK

ما ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما با کلیک بر روی یک معامله و خرید یک آیتم. به همین دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما به خوبی مطلع و خوشحال با خرید خود را به طوری که شما همچنان به تکیه بر ما برای خرید و مشاوره نیاز دارد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im