فورت براگ خانواده ها وارد کلاس اقدام شکایت علیه ارسال مسکن ارائه دهنده

سه فورت براگ خانواده ها باید ثبت یک کلاس اقدام شکایت در برابر نصب و راه اندازی مسکن شریک و ادعا خود را در پست

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 تیر 1399

سه فورت براگ خانواده ها باید ثبت یک کلاس اقدام شکایت در برابر نصب و راه اندازی مسکن شریک و ادعا خود را در پست خانه های قالب سرب بر اساس رنگ و چوب پوسیدگی.

64-صفحه شکایت ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شرقی کارولینای شمالی در روز پنج شنبه.

گروهبان دوم ، شین صفحه Spc. Spenser Ganske و گروهبان. 1st Class کریستوفر ویلکس در حال شاکیان در مورد نمایندگی رالی مبتنی بر Penry و Reimann حقوقی و کارولینای جنوبی-بر اساس بائر و مترو شرکت حقوقی دادگاه اسناد وزارت امور خارجه.

اسناد می گویند دقیق تعداد شاکیان ناشناخته است اما می تواند وجود داشته باشد "هزاران نفر از اعضای" در پیشنهادی کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام.

شکایت علیه Corvias; موسس آن جان Picerene; Heather فولر Corvias' مدیر عملیات در فورت براگ و Corvias' وابسته.

Corvias فورت براگ مسکن مدیر.

"ما در حال آگاه از طرح دعوی در دادگاه است که واصل شد اما آن را منعکس نمی کند جزئیات دقیق گفت مریم Humphreys یک مدیر با Corvias. "ما قصد داریم به اختلاف آنچه توضیح داده شده است."

شاکیان درخواست یک محاکمه با حضور هیئت منصفه و و خسارت بیش از 5 میلیون دلار.

میان ادعای شکایت مدعی متهمان اجاره خانه با مشکلات شناخته شده است که ناشی از "عدم موثر رطوبت و تهویه موانع بین خارجی روکش فلزی و دیوار حفره در همه خانه ها."

مشکلات گفته باعث کپک چوب پوسیدگی و شرایط دیگر که در معرض تهدید سلامت و ایمنی از شاکیان به کارگران گفته می شود دستور به پنهان کردن نقص از مستاجران شکایت متحده است.

شکایت مدعی است که زمانی که Corvias وارد شده به آن اجاره با فورت براگ در سال 2003 نمایندگان آن آگاه بودند از محیط زیست پایه نظرسنجی از رنگ سرب در سال 1993.

اطلاعات در مورد سرب و بر اساس رنگ و خطرات آن ارائه نشده است به ساکنان این شکایت مدعی.

شکایت مدعی متهمان نقض قرارداد تعهدات جنس بنجل تعمیرات ساخته شده بودند به خانه های گمراه کننده پرونده نگه داشته بودند و مستأجر بودند با تهدید خسارت تنبیهی اگر آنها حاضر به امضای جدید اجاره.

صفحه زندگی می کردند در فورت براگ ارسال مسکن پس از ماه اوت سال 2016. Ganske زندگی کرده در پست از سپتامبر. Wilkie زندگی کرده در پست از مارس 2017.

شکایت مدعی متهمان جمع آوری "بسیاری از میلیون ها نفر در هزینه های" برای ساخت و ساز و توسعه و مدیریت خانه و با تعمیر و نگهداری هزینه های تحت پوشش مستاجرها' پایه کمک هزینه مسکن.

"اسناد و مدارک نشان می دهد که متهمان دریافت آهن چادری اطمینان از سود در حالی که کلاس شاکیان زندگی در زاغه شرایط مانند" شکایت مدعی.

شکایت می گوید صفحه اول متوجه آب آسیب به خانه خود را در سپتامبر سال 2016 با Corvias کارگران گفته نقاشی بیش از آسیب "به جای تعمیر آن شود."

در زیر ماه, خانه بود, آلوده با مورچه ها و ترک ها به نظر می رسد در دیوار گرمایش و تهویه مطبوع سیستم تهویه شکست خورده و اکثر تماس برای تعمیر شد و "دیر و ناکافی" شکایت متحده است.

شکایت مدعی قالب پیدا شد در سال 2018 و 2019 صفحه دریافت یک ایمیل از Corvias درخواست او برای تمدید اجاره نامه خود را و یا که او را به صورت 100 دلار در هزینه های ماهانه خود را با وجود اجاره نامه اصلی که نیاز به تجدید.

زمانی که Wilkies و خانواده اش نقل مکان به خانه خود آنها متوجه cracked آجر در نمای یک تضعیف طبقه در داخل و مشکلات لوله کشی.

شکایت یادداشت های یک لغو سفارش کار برای تعمیرات سقف نامناسب کار و نم حمام توالت باعث آسیب بیشتر به یک در حال حاضر تضعیف شده است.

در دسامبر 2019 در سقف و در داخل سقف فرو ریخت و به عنوان یک کارگر از طریق کاهش یافت.

شکایت مدعی نگهداری کارگران گفت: Wilkies آنها نمی تواند وعده های دیگر خانه نمی خواهد که مشابه مشکلات تعمیر و نگهداری.

او واصل 33 دستور کار با Corvias.

هنگامی که در حال حرکت در سنجاب زندگی در اتاق زیر شیروانی از Ganske را با ادرار از طریق خیساندن اتاق نشیمن سقف شکایت می گوید.

آب آموزش ایجاد قالب برای رشد در قاب پنجره خود را, اتاق خواب.

وجود دارد زیادی ترک در سقف که تمدید کردن دیوار, فرش کثیف با زیر ناخن و رسانه های الکتریکی در حمام, کار نمی کند, شکایت متحده است.

خانواده ارائه دستور کار اما دریافت یک پاسخ برای ماه تا Corvias نمایندگان گفت: خانواده در مارس 2019 که خود را از دستور کار حذف شد.

Ganske را پیدا گرمایش و تهویه سیستم نشت و تحت پوشش در قالب با آب در گنجه و ترمیم کننده با استفاده از خلاء برای حذف آب و شکایت مدعی.

با بیشتر قالب های موجود در خانه Ganske ثبت یک شکایت رسمی با فرمان او.

Corvias ارسال یک پیمانکار برای حذف قالب که نشان داد Ganske همسر اتاق زیر شیروانی در آب غوطه ور شده و گفته می شود به او گفت که او می خواهم دیده می شود مشکلات مشابه در دیگر خانه بود و اجازه به ساکنان قالب شد و در حال حاضر شکایت متحده است.

فولر به Ganske خانه و خانواده گفت که هیچ نقص و Corvias دیگر انجام قالب آزمون در فورت براگ خانه های, شکایت مدعی.

"Ganske خواسته بود نقل مکان به خانه دیگر اما فولر گفت: هزینه های اضافی اعمال می شود که Ganskes نمی تواند استطاعت" شکایت مدعی.

این مقاله نوشته شده توسط راشل رایلی از فایت ناظر N. C. بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 فایت ناظر N. C.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن