بهترین کوچک اره برای حیاط خود را پروژه های

یاد بگیرند که woodcutting ابزار ساخته شده از برش به صورت لیستی از بهترین های کوچک با اره برقی توصیه. BobVila.

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 مرداد 1399

یاد بگیرند که woodcutting ابزار ساخته شده از برش به صورت لیستی از بهترین های کوچک با اره برقی توصیه.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Small Chainsaw

عکس: depositphotos.com

اگر شما چند درخت در ملک خود, شانس هستند شما در حال رفتن به نیاز به یک اره برقی در برخی از نقطه. این که آیا آن را به دلیل طوفان زدم برخی از شاخه های پایین و یا شما می خواهید به کاهش رشد درخت اجازه می دهد تا یک کمی بیشتر نور خورشید در باغ خود را, داشتن یک اره برقی در دست می تواند کمک کند. اکثر مالکان نمی نیاز به یک متوسط تا سنگین اما به این معنا نیست که شما باید انتخاب کنید فقط هر گونه دیدم. از آنجا که شما در حال فدا کردن اندازه به دنبال بهترین کوچک با اره برقی متناسب با نیاز شما. یعنی ممکن است خرید یک گاز و یا باطری را دیدم و یا حتی طناب دار مدل. جلوتر دیدن برخی از top-rated توصیه هایی است که می تواند کار انجام می شود.

  1. بهترین کلی: Husqvarna 120 Mark II 16 در. گاز برقی
  2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: WORX WG303.1 صفحه زنجیری
  3. سبک وزن ترین: Worx WG322 20V شارژی برقی
  4. بهترین باطری: ماکیتا XCU03PT1 18V X2 (36) IMPRESSION
  5. بهترین برقی: Oregon CS1500 18 در. 15 آمپر طناب دار اره برقی
Best Small Chainsaw

عکس: depositphotos.com

قبل از اینکه شما خرید یک اره برقی

اینکه آیا یا نه یک اره برقی را برای شما کار می کنند و حیاط خود را بستگی دارد که چگونه شما قصد استفاده از آن را و اموال خود را اندازه. اگر هدف شما این است برای برش چوب بزرگتر و قدرتمند با اره برقی بهتر خواهد بود مناسب برای این کار است. اگر شما یک حیاط بزرگ با درختان بالغ, شما ممکن است پیدا کردن یک ثروت باد آورده است که به چالش کشیدن برای برش با اره برقی نوار کوچکتر از 20 اینچ.

اگر باغ خود را کوچک و طرح خود را فقط ضروری نگهداری و سپس یک اره برقی کفایت خواهد کرد. آن را قطع شاخه افتاده به راحتی و یا حذف برخی از خیره بوته بدون موضوع. وجود دارد برخی از چیزهایی که با توجه به ارزش به عنوان خوبی است.

انواع اره کوچک

قبل از تصمیم گیری در یک اره برقی برای نیازهای شما, شما باید بدانید تفاوت بین چند سبک استاندارد. آنها عبارتند از: گاز-مجهز به باطری و طناب دار مدل. هر کدام دارای مزایا و اشکالاتی اما شما پیدا کردن برخی از بهترین های کوچک اره برای نیازهای خود را در این سه دسته.

باطری

باطری اره پیشنهاد بسیار کمی از انعطاف پذیری. آنها کم-تعمیر و نگهداری مانند یک نمونه برقی, اره برقی, اما آنها ارائه حمل گاز را دیدم. امروز گزینه نیز بسیار قدرتمند در عین حال پر سر و صدا کمتر از یک در مقایسه با گاز ، حرکت نزولی این است که باتری برای این اره تمایل به گران, پس نگه داشتن چند در دست می تواند هزینه تا آنجا که دیدم خود را.

باطری اره بهترین راه حل مناسب برای مالکان با کمی بیشتر اموال که تنها قصد استفاده از آنها را دیدم گهگاه. پایین-نیاز به تعمیر و نگهداری و حمل آنها را در میان بهترین های کوچک برقی برای این حالات.

طناب دار برقی

طناب دار اره برقی شده اند در اطراف برای یک مدت زمان طولانی است که به معنی وجود دارد بسیاری از گزینه های زیادی در بازار است. آنها بسیار کمی نیاز به تعمیر و نگهداری به غیر از تمیز کردن سریع و نگهداری نوار-lube سطوح. بسیاری از طناب دار اره برقی رقیب قدرت ارائه شده توسط گاز اره.

این موضوع را با یک طناب دار برقی اره برقی است که شما محدود به جایی که شما می توانید آن را. شما همیشه نیاز به یک سیم رابط در دست ساخت این مدل بهترین-مناسب برای کارگاههای کوچک که اصلا نیاز به مقدار زیادی از مکرر با اره برقی استفاده کنید. اما آنها می توانید مسئولیت رسیدگی به بسیاری از مشاغل مشابه یک گاز دیدم می تواند به عنوان طولانی به عنوان شما را از یک منبع قدرت است.

گاز

گاز اره آنچه اکثر مردم فکر می کنم از زمانی که آنها تصویر یک اره برقی. این با صدای بلند و گاهی دودی ماشین آلات rip از طریق چوب بدون موضوع, اگر آنها به درستی نگهداری می شود.

گاز اره نیاز به مراتب بیشتر هزینه نگهداری کمتر الکتریکی-صفحه اره. کاربران نیاز به حفظ تمیز کردن فیلتر هوا با استفاده از مناسب مخلوط بنزین و روغن و تعویض شمع. آنها همچنین carbureted و نیاز به تنظیم سوخت و هوا مخلوط و پس گاز-مجهز به اره می توان شیک.

اما اگر شما یک ملک بزرگتر و یا برنامه ریزی برای استفاده از اره برقی خود را اغلب یک گاز مدل ممکن است بهترین کوچک برقی برای نیازهای شما.

چه به نظر در هنگام انتخاب بهترین اره برقی کوچک

اره برقی جوانب مثبت می دانم که این ابزار در داخل و خارج است, اما این بدان معنا نیست که هر کس که همان دانش است. در صورتی که شما یک حرفه ای هیزم شکن, در اینجا برخی از ملاحظات مهم برای اندیشیدن قبل از اینکه شما شروع به خرید. نگه داشتن این نکات را در ذهن کمک خواهد کرد که شما تصمیم می گیرید بهترین کوچک برقی برای اموال خود را.

Kickback

اگر شما هرگز اجرا اره برقی قبل از و یا اگر آن را در حالی که شما باید بدانید در مورد خطرات ناشی از پس زدن.

پس زدن می تواند رخ دهد هنگامی که نیمه بالای دیدم نوار پایان باعث می شود تماس با یک تکه از چوب جامد. اگر sawyer ندارد تجربه و یا انتظار نیست آن را دیدم نوار می توانید پشت پا زدن به آنها باعث آسیب جدی است.

در حالی که غوطه برش نوار بینی به ورود به سیستم شناخته شده است روش آن را یک مهارت برای تجربه woodcutters. مگر اینکه شما سال از اره برقی, تجربه, شما باید در نظر بگیرید ترک گارد در انتهای نوار است. شما همچنین باید اجرا پایین-پس زدن زنجیر بر خود دیدم. این نیز مهم است برای همیشه برش با دو دست در یک دیدم در تمام زمانها.

موتور یا حجم موتور

اندازه خود را با اره برقی موتور (الکتریکی در مدل های) و یا موتور (بنزینی اره) تا حد زیادی به کار با قابلیت های آن است. آن را نیز ممکن است تعیین اینکه آیا شما می توانید ارتقاء به یک دیگر نوار و یا چگونه سنگین شما می توانید در نظر بگیرید که دیدم بود.

برای کوچک ترین گاز اره موتور اندازه محدوده بین 30cc و 40cc—قابل قبول حجم موتور برای هر چیزی از 10 یا 12 اینچ نوار تا 16 اینچ. 18 اینچ نوار یک احتمال است اما این که به عنوان بزرگ به عنوان شما باید با یک شاهد در این محدوده است. مطابق این میله به این حجم موتور ارائه خواهد شد مقدار زیادی از قدرت و گشتاور بدون گرفتن بیش از سر خود را بر روی یک درخت بزرگ.

برای اره برقی, شما باید در نظر amperages. یک موتور الکتریکی است amp امتیاز توصیف چقدر قدرت می تواند قبل از داخلی ممکن است شروع به شکستن. اره با 14 امتیاز آمپر بیش از مناسب ترین خانه استفاده می کند.

نوار ظهر

طول یک اره برقی نوار تعیین نوع کار آن را بهترین راه حل مناسب برای, اما وجود دارد برخی از چیزهایی که می دانیم. دیگر میله (24 اینچ و طولانی) ممکن است به نظر می رسد تهدید آمیز اما آنها در واقع آسان به کنترل. بالا دسته اره با میله کوتاه (معمولا 10 اینچ) کوچک هستند و نگاه نزدیک تر است. اما می توان آنها را غیر قابل پیش بینی تر و خطرناک برای سایر. آنها ایده آل برای درخت بالا رفتن arborists.

14 تا 18 اینچ طولانی نوار را دیدم بسیار عالی دیدار-in-the-middle اندازه است که می تواند اکثر صاحب خانه ها-نوع شغل. آنها می توانند سقوط درختان کوچک, باک شاخه های بزرگ و برش چوب بدون موضوع است. این میله نیز آسان برای پیدا کردن اگر شما نیاز به آنها را جایگزین.

وزن

با توجه به قدرت بدنی و وزن را می توان مهم ترین نظر گرفتن همه. اگر شما قادر به رسیدگی دیدم با خیال راحت از آنجا که آن را بیش از حد سنگین, سوخت, منبع یا نوار ظهر به سادگی مهم نیست.

طناب دار اره برقی و باطری اره اغلب سبکترین اره شما می توانید خرید. آنها نمی نیاز به یک مخزن پر از سوخت مخلوط و موتور خود را کوچکتر ساخت آنها سبک تر و ساده تر برای استفاده در انواع حالات.

نگه دارید در ذهن اگر چه که دیدم می تواند بیش از حد نور به عنوان به خوبی. یک دسته را دیدم با مقدار زیادی از قدرت کوتاه و یک موتور نور عمل می کنند غیر قابل پیش بینی اگر آن تجربه برخی از پس زدن. اضافه اینرسی سنگین تر موتور خواهد شد کمک به حداقل رساندن اثرات بازخوردی.

آلودگی صوتی

اگر شما می خواهم برای حفظ یک رابطه شاد با همسایگان خود را, شما باید در نظر بگیرید که چقدر سر و صدای اره برقی می توانید ایجاد کنید. گاز اره را می توان در نزدیکی پر سر و صدا, ساخت woodcutting به عنوان یک بعد از ظهر فعالیت های, وقتی که چند نفر در حال خواب.

حتی برخی از برق و باطری گزینه های کمی با صدای بلند. ناله از موتور الکتریکی و بدون سر و صدا زنجیره ای باعث می شود آن را به عنوان ریپ از طریق چوب ترکیب برای ایجاد برخی از پچ پچ.

چیز دیگری که شما نیاز به درک در مورد سر و صدا است که شما باید همیشه پوشیدن حفاظت شنوایی. وجود دارد مقدار زیادی از کوپلینگ-سبک محافظ در خانه محلی خود را ذخیره و آنها تا حد زیادی به حفظ شنوایی خود را پس از شما به صرف یک روز در پایان اره برقی.

ویژگی های ایمنی

اره می تواند خطرناک وجود دارد این است که هیچ انکار که. وجود دارد برخی از ویژگی های است که بسیاری از اره در حال حاضر است که برای کمک به شما در حفظ و امن است. مهمتر از همه شما باید به دنبال یک اره برقی و با اینرسی زنجیره ای ترمز. این کلاچ به سبک ترمز حس تغییر سریع در اینرسی ناشی از پس زدن و قفل های زنجیره ای برای جلوگیری از آن را از در حال اجرا. شما باید تجربه kickback ترمز درگیر خواهد شد و کمک به شما در حفظ و امن است.

همچنین پایین-kickback زنجیره های نصب شده بر روی اکثر صاحب خانه اره در حال حاضر و آنها را تا حد زیادی به حداقل رساندن اثرات بازخوردی. بدون در نظر گرفتن, شما باید پوشیدن دنده محافظ مناسب از جمله اره برقی, همجنس باز, محکم, چکمه, گوش و چشم, حفاظت, و همچنین به عنوان یک جفت از درستی اتصالات دستکش کار.

ما تراکم بالا

حالا که شما برخی از اطلاعات پس زمینه در مورد آنچه به دنبال در هنگام خرید برای بهترین کوچک برقی برای اموال خود را با این راهنمای کمک خواهد کرد که شما را به برخی از گزینه های عالی. انتخاب با بحرانی ملاحظات و ویژگی های کلیدی این توصیه ها برای برخی از بهترین های کوچک اره ساخته شده از برش.

Best Small Chainsaws Husqvarna

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Husqvarna 120 Mark II 16 اینچ گاز برقی

وقتی که می آید به پیدا کردن بهترین کوچک برقی برای هر پروژه Husqvarna 120 Mark II است آنچه در آن طول می کشد. این اره 1.8 اسب بخار 38cc بنزین موتور دارای قدرت کافی برای شامل 16 اینچ نوار, اما آن را نیز می تواند رسیدگی 18 اینچ نوار مبادله با سهولت. این ویژگی به صورت خودکار تانکر به نگه داشتن نوار و زنجیره ای از بیش از حد. همراه با ضد پس زدن زنجیره ای و زنجیره ای ترمز آن را تقریبا به عنوان سبک وزن به عنوان بسیاری از گزینه های برقی, ساخت آن را یک انتخاب عالی برای صاحب خانه به طور متوسط. همچنین Husqvarna X-س سیستم مدیریت سوخت را افزایش می دهد بهره وری سوخت و کاهش بنزین تولید گازهای گلخانه ای در ساخت این اره به عنوان دوستدار محیط زیست به عنوان یک گاز-طراحی درخت-دستگاه برش می باشد.

Best Small Chainsaw WORK

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: WORX WG303.1 برقی اره برقی

اگر شما یک ملک کوچک با برخی از نسبتا نور chainsawing نیازهای WORX WG303.1 برقی اره برقی یک انتخاب عالی برای بودجه تنگ است. دیدم یک 14.5 آمپر موتور و 16 اینچ نوار که به وسیله آن قادر به قطع درختان کوچک و عالی برای برش چوب. این ویژگی به صورت خودکار تانکر و نفت مخزن پنجره, ساخت نوار روغنکاری یک فرآیند ساده است. آن می آید با یک کم پس زدن زنجیره ای و زنجیره ای ترمز برای کمک به حداقل رساندن شانس خود را برای حوادث. همچنین با استفاده از یک خودکار کشش سیستم که به معنی کمتر کار برای کاربر و آن را گسترش زندگی از نوار و زنجیره ای.

Best Small Chainsaw Worx

عکس: amazon.com

3. سبک وزن ترین: WORX WG322 20V شارژی برقی

اگر شما به طور منظم با اره برقی کاربر, شما احتمالا نمی دانید که چگونه درد پشت خود را می توانید پس از یک روز طولانی در حال اجرا را دیدم. این WORX WG322 کمک می کند تا برای کاهش این مسئله وزن در بیش از شش پوند است. این 10 اینچ دیدم با استفاده از یک 20V باتری برای اجرای زنجیره ای در سرعت های تا 12 و نیم فوت در ثانیه است که مقدار زیادی برای بسیاری از صاحب خانه پروژه ها. این WG322 با استفاده از یک خودکار تانکر به حفظ زنجیره ای و نوار سرد و همچنین WORX خودکار کشش سیستم گسترش زنجیره ای و نوار زندگی است. این کیت همراه با دیدم—یک 20V 2.0 AH باتری و یک شارژر و یک تیغه گارد برای ذخیره سازی امن.

Best Small Chainsaw Makita

عکس: amazon.com

4. بهترین باطری: ماکیتا XCU03PT1 18V X 2 IMPRESSION

باطری اره آمده اند کاملا یک راه طولانی و Makita XCU03PT1 پادشاه دسته هیزم. این 14 اینچ نوار با اره برقی همراه با دو شارژر و چهار 5.0 AH باتری به عنوان شاهد با استفاده از دو باتری در یک زمان. این موتور بدون جاروبک ایجاد مقدار زیادی از قدرت در حالی که همچنین حفظ عمر باتری. ماکیتا متحده که XCU03PT1 است که به عنوان قدرتمند به عنوان یک 32cc موتور بنزینی. که آن را قادر به گرفتن پایین درختان کوچک و برش متراکم چوب مانند بلوط و افرا. زنجیره ای تنظیم ابزار-کمتر نیاز به کاربر به سادگی به نوبه خود دستگیره در کنار دیدم برای تنش مورد نظر. این شهر همچنین دارای یک خودکار تانکر و یک پنجره نمایش به مطمئن شوید که شما به اندازه کافی روغن برای پروژه در دست.

Best Small Chainsaw Oregon

عکس: amazon.com

5. بهترین برقی: Oregon CS1500 18 اینچ 15 آمپر طناب دار اره برقی

برش چوب با کسل کننده دیدم هیچ سرگرم کننده است. اورگان یکی از نوار اره برقی تولید کنندگان در دنیا این را می داند. آنها به ایجاد یک خود جوش برقی اره برقی با مقدار زیادی از قدرت برای کمک به. این CS1500 18 اینچ نوار و خود جوش اهرم که اتومبیل تازه لبه بر روی زنجیره ای برش دندان در سه تا پنج ثانیه است. آن را تا 15 آمپر موتور اتوماتیک تانکر و مخزن نمایش پنجره برای بار lube. همچنین با استفاده از یک ابزار-کمتر زنجیره ای کششی سیستم است که اجازه می دهد تا کاربر را به تنظیم زنجیره ای به تنش مناسب و قفل آن را به محل با سهولت. یکی از بهترین ویژگی های این دیدم که چقدر آرام است در حالی که در حال اجرا است اما هنوز هم با داشتن مقدار زیادی از قدرت به کار انجام می شود.

مزایای استفاده از داشتن یک اره برقی

وجود دارد بسیاری از مزایای داشتن یک اره برقی. ایمن سازی و سهولت استفاده بهتر و قیمت تمام مزایای.

ذخیره سازی کوچک با اره برقی خود را در گاراژ یا کارگاه بسیار آسان تر از یک مطلب قابل توجهی عظیم مدل. گزینه های موجود در این لیست می توانید نشستن بر روی یک قفسه در زیر یک میز کار و یا در هر نقطه که شما باید فضا. بزرگتر اره سخت تر به واقع است و ممکن است بیش از حد سنگین برای برخی از قفسه.

کوچکتر اره به طور کلی آسان تر به استفاده از به عنوان بسیاری از آنها صاحب خانه مدل. این اره باید مقدار زیادی از قدرت و ویژگی های ایمنی اما همچنین سبک تر از بزرگتر اره. شما می توانید با استفاده از اره اساسا برای هر پروژه ای است که می آید تا در زندگی معمولی صاحب خانه است. به علاوه شما نمی خواهد که به تماس و یا پرداخت برای یک حرفه ای است.

داشتن یک کوچکتر اره برقی است که در اغلب مقرون به صرفه تر از بزرگتر را دیدم چرا که آنها معمولا کمتر گران است. از آنجا که بسیاری از برقی یا باطری آنها هزینه ای کمتر برای حفظ به عنوان به خوبی. ساده و زنجیره ای-جوش و یک بطری نوار روغن را حفظ خواهد کرد شما را دیدم در وضعیت در حال اجرا برای سال.

  • کوچکتر اره قادر هستند اما راحت تر به فروشگاه بزرگتر اره.
  • کوچکتر اره هستند راحت تر به استفاده از بزرگتر اره.
  • کوچکتر اره هستند مقرون به صرفه تر از بزرگتر اره.

سوالات متداول در مورد خود را کوچک جدید با اره برقی

شما ممکن است یک اره برقی در ذهن در حال حاضر بسیار عالی است. اما شما همچنین ممکن است برخی از سوالات شما می خواهم جواب داد: قبل از اینکه شما را که دیدم در سبد خرید شما. در اینجا برخی از سوالات متداول در مورد بهترین کوچک اره.

Q. چگونه سبک فراموش اره آمده است ؟

کوچک اره می تواند وزن در هر نقطه بین شش تا 20 پوند است. این بستگی به خود منبع قدرت چگونه بسیاری از باتری استفاده می کنند و ساخت و ساز مواد.

Q. که باعث می شود کوچکترین اره?

Greenworks باعث می شود کوچکترین اره. دوالت همچنین باعث می شود بسیار عالی کوچک باتری گزینه ای است که بسیاری از مالکان ترجیح می دهند.

Q. چه شما می توانید برش با اره برقی?

عوامل بسیاری وجود دارد اما شما می توانید برش جنگل مانند کاج و سرو توس و بلوط با اره برقی.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن