بهترین رزیدنت ایول همیشه در خط بعدی برای بازسازی – گزارش

از ز redos نگاه مجموعه به ادامه گزارش ادعا کپکام است به بازسازی Resident Evil 4 – یکی از مهمترین و بسیار مورد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 فروردین 1399

از ز redos نگاه مجموعه به ادامه گزارش ادعا کپکام است به بازسازی Resident Evil 4 – یکی از مهمترین و بسیار مورد توجه بازی در 24 ساله وحشت حق رای دادن.

با Resident Evil 3 بازسازی فقط از دروازه VGC را اندی رابینسون به ارمغان می آورد کلمه از 'چندگانه توسعه منابع' که Resident Evil 4 در حال حاضر به طور کامل (re)تولید. این منابع می گویند این بازی است که انتظار می رود برای رسیدن به یک زن و شوهر از سال از هم اکنون در برخی از نقطه در طول 2022. که نشان می دهد یک راه اندازی بر روی کنسول های نسل بعدی اما امیدوارم PS4, Xbox One و سوئیچ می توانید برخی از عشق بیش از حد.

با توجه به گزارش های M-دو استودیو واگذار توسعه که رهبری Tatsuya Minami – قبلا از PlatinumGames. M-دو که در Resident Evil 3 می تواند پیوست توسط کپکام کارکنان و دیگر استودیو های پنوماتیک در منابع است.

مرتبط: Resident Evil 3 نقد و بررسی

نسخه اصلی از این بازی در سال 2005 برای گیمکیوب نینتندو و سونی PS2 و Wii نینتندو و مسلما ترین جشن در سری. بازی مجموعه ای از تن برای نسل جدید سوم شخص اکشن با یک دیدگاه قرار داده شده است که دوربین فقط بر روی شانه. بازی را دیدم یک چشم انداز مثبت در همه اکشن مجموعه قطعات و کمتر متکی از قبلی اقساط در بقای عناصر. دشمنان بودند کمی دقیق تر و به بازی اضافه شده زمینه محیط های مبتنی بر فعال است که بازیکنان را به ارتباط برقرار کردن با محیط اطراف خود.

اخبار بازسازی مطمئن است به لذت سپاه از طرفداران در حال حاضر با بهره گیری از Resident Evil 2 و Resident Evil 3 در نسل فعلی سیستم عامل است. کپکام تا به حال موفقیت مخلوط با بازسازی تا کنون با 2019 را در Resident Evil 2 تفریح درآمد 4.5/5 ستاره نقد و بررسی از خود ما جید شاه که به نام ترجمه "تازه و هیجان انگیز و کاملا وحشتناک به بازی."

جید کمتر مشتاق در مورد اخیر ز 3 نسخه آن را "ناامیدی خدشه دار بیش از حد مختصر مبارزات انتخاباتی و پس از این چند نفره." اجازه می دهد که امیدواریم Resident Evil 4 می توانید همه چیز در مسیر بازگشت در سال 2022. آن را مطمئن شوید که تا حد زیادی به زندگی است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن