شارژ سریع: 2020 در حال حاضر سال daftest گوشی های هوشمند نام

مخلوط های مختلف عددی سیستم, شروع دوباره از ابتدا پریدن به عقب یا رو به جلو توسط چندین نسل? در اینجا 2020 را عج

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 فروردین 1399

مخلوط های مختلف عددی سیستم, شروع دوباره از ابتدا پریدن به عقب یا رو به جلو توسط چندین نسل? در اینجا 2020 را عجیب ترین تلفن نام.

هر جا که می رویم ما را گوشی های هوشمند خود را با ما و در برخی از راه آنها تقریبا تبدیل به یک فرمت از خودمان: آنها وجود دارد هنگامی که ما می خواهیم برای گرفتن عکس با دوستان, پیدا کردن جهت سفارش غذا و تماشای تلویزیون را نشان می دهد بازی بازی های تلفن همراه و یا ارسال پیام است.

اما حتی اگر مارک می خواهید ما را به احساس و محبت برای دستگاه های تلفن همراه است که ما صرف مقدار بسیار زیادی از زندگی ما با گاهی اوقات سنگین و یا صاف کردن, عجیب قریب, نام آنها را سخت دوست دارم.

زمانی که لاف زدن در مورد آخرین گوشی شما نمی خواهید به استفراغ یک سوپ از حروف و اعداد با هیچ رابطه ای به هر شناخته شده در زبان است. شما نیز نمی خواهید به صدا مانند یک overenthusiastic اما insensate اجرایی بازاریابی با به همان اندازه غیر قابل درک مایرز-بریگز نمره stickied خود را در پروفایل LinkedIn.

در عین حال برخی از تولید کنندگان هنوز در تلاش برای توجه به این درس با وجود میلیون ها صرف بازاریابی در هر سال – و بنابراین در اینجا یک دور تا از بزرگترین اشتباهات در نامگذاری از بکهام, خانواده, ساخته شده است این تصمیم سرنوشت ساز برای تولید مثل.

اپل

با ارزش ترین در جهان فن آوری, نام تجاری atoned برای برخی از اشتباهات قبر در سال گذشته به لطف آی فون جدید 11 محدوده. در چند سال گذشته ما تا به حال برای تحمل و جنایت علیه نامها از جمله پرش آی فون 9 در مجموع با استفاده از اعداد رومی به صورت ویژه anniversary edition iPhone X (که تا حدودی کمتر ceremoniously اوراق پس از تنها یک سال); اصرار دارد که بر اساس اعداد رومی بود که تلفظ "ده" نه "سابق" – یک قانون اطاعت دقیقا هیچ کس (خوشبختانه با توجه به این که آیفون XS Max را تلفظ شبیه به "تنیس"); و انتشار آیفون XR که در آن R رسما برای ایستاده بود... هیچ چیز.

iPhone XR

آیفون XR: "هیچ کس نمی داند آنچه در آن به معنی, اما آن را تحریک آمیز... می شود مردم رفتن"

اما این دستگاه که در حال حاضر در مناظر آیفون SE. به همین دلیل از شما درخواست می شود من رجزخوانی در مورد یک یابم گوشی منتشر شد سه سال پیش ؟ پاسخ ساده این است, من نمی; این است که در واقع مجموعه دستگاه برای تبدیل شدن به جدیدترین عضو خانواده آیفون هنگامی که آن را راه اندازی در عرض چند هفته. در عین حال مصرف آن را به همان نام قبلی گوشی که فقط رفته فروش – و برای اینکه چیزها حتی بیشتر گیج کننده این مجموعه به استفاده از این پوسته به عنوان آی فون 8 (که هنوز است در فروش).

iPhone SE low power, low battery, charge, charging

آی فون اصلی SE, ویژه بیشتر

در ذهن خود پایین تر مشخصات, حروف "SE" (ایستاده "نسخه ویژه") باعث می شود من تعجب می کنم که آیا آن را به نام مشتاق اما تشویق معلم مدرسه ابتدایی. هنوز حداقل آن ایستاده برای چیزی در این زمان. برخی از مفسران انتظار می رود این دستگاه برای پر کردن خالی "آی فون 9" شیار در نهایت اما به نظر می رسد مانند آن دستگاه خواهد بود برای همیشه از دست داد در بعد جایگزین همراه با خالیست آیفون 2.

مرتبط: بهترین اپل

سامسونگ

سامسونگ سیستم نامگذاری شده است دقیق و پر زحمت تاسیس بیش از ده سال در حال اجرا از سامسونگ Galaxy S به Samsung Galaxy S10 در حالی که این شرکت سیمانی شهرت خود را به عنوان رئیس Android رقیب برای اپل همه را در اپل. پس از آن یک بیت از تعجب است که با نام تجاری و سپس شروع به پریدن کرد به جلو با ده مدل به انتشار Samsung Galaxy S20 – به ظاهر بدون هیچ دلیلی. مدت کوتاهی پس از آشکار تغییر توییتر tipster یخ جهان اقدام به توضیح تفکر پشت آن در زیر توییت:

...پس به من گفت: به ظاهر بدون هیچ دلیلی.

Samsung Galaxy S20 فوق العاده: فوق العاده با نام فوق العاده از طبیعت

از راه های دیگر هر چند این خط ارائه شده بهبود. آن را حداقل روشن که در آن دستگاه های ایستاده در محدوده با Samsung Galaxy S20 فوق العاده بودن بالای درخت و Samsung Galaxy S20 به عنوان مدل پایه.

قبلا ما تا به حال سامسونگ Galaxy S10e به عنوان پایین ترین مدل در سری. در نگاه اول ممکن است صرفا شده اند و تلاش برای جلوگیری از تماس با دستگاه "Lite" – که اتفاقا قافیه با کمتر چاپلوس Anglo-Saxon شرح یک کم انجام دستگاه. اما این استراتژی تضعیف زمانی که – تقریبا یک سال کامل پس از بقیه سری راه اندازی و صرف هفته قبل از نسخه های جدید – که بدون توضیح-با عنوان Samsung Galaxy S10 Lite ساخته شده اولین آن تحمل تقریبا هیچ شباهتی به آنچه به بقیه گوشی ها در آن خانواده است.

مرتبط با: بهترین گوشی های سامسونگ

Huawei

تازه کردن خط تولید است که Huawei بالا-تنظیمات premium دستگاه گل سرسبد. در علاوه بر این به Huawei P40 نرم افزار ما یک مدل جدید به نام "Pro Plus". شما می خواهم فکر می کنم که بالا پرواز شرکت مدیران ممکن است آشنا با مواد طراحی شده برای نگه داشتن شما بیدار اما بدیهی نیست. این نام پس از نام تجاری از کپسول کافئین (و من بسیار شک دارم که عمدی اشاره ای به آن استثنایی اواخر شب عکاسی تخصص). در صورتی که شما نگرانم سری low-spec مدل اتفاق می افتد به نام Huawei P40 به جای Huawei P40 والیوم.

Huawei P40 Pro Plus

Huawei P40 Pro Plus: Wakey wakey

این شرکت دیگر گل سرسبد نام تجاری است و همسر. در حالی که البته این است که به خوبی معنای آن را به نظر می رسد مانند آنها در حال تلاش به ما بگویید که آنها می خواهند به یک دوست برای اولین بار یک گوشی هوشمند دوم (...احتمالا یک سرگرم سوم). اما به طور کلی Huawei انجام می دهد به خوبی وقتی که می آید به نام های: صعودی با نظم در طول سال, و آن را همیشه روشن آنچه در بالا-تنظیمات مدل است.

سونی

پسر این یکی یک زیبایی. برای یک زن و شوهر از سال های سونی قراردادهای نامگذاری شد ترکیبی عجیب و غریب از حروف (به XZ سری سری XA – که در آن به طور مستقیم, کمترین حرف در الفبای مربوط با کمترین در محدوده. Duh.), اما حداقل این اعداد ترتیبی هنوز هم حس: Sony Xperia XZ2 به دنبال Sony Xperia XZ1 و به نوبه خود به دنبال Sony Xperia XZ3. بنابراین دور بنابراین کافی است.

سپس با نام تجاری راه اندازی جدید در سیستم نامگذاری – همراه با این به همان اندازه عجیب و غریب طراحی به آهنگسازی دستگاه خود را به یک 21:9 aspect ratio – آغاز شده و از ابتدا همه را دوباره و دوباره با Sony Xperia 1 گل سرسبد. حتی بیشتر پرسش برانگیزی بود و در راه اندازی بعدی به Sony Xperia 5 که به خوبی نیست و Sony Xperia 10 است که حتی بیشتر پایین سلسله مراتب. بنابراین ما علاقه مند به دیدن چه نام خواهد بود با توجه به عاقبت هنگامی که نام تجاری به نظر می رسید که نقاشی خود را به یک گوشه ("Xperia 2" قطعا نشان می دهد کیفیت پایین تر با توجه به تاسیس کنوانسیون).

sony xperia 1 ii

Sony Xperia 1 دوم: آنچه را که رومی ها تا کنون انجام داده IV ما ؟

حتی بدترین ترس ما به حال آماده ما با نام تجاری به ترکیب عربی اعداد و اعداد رومی به ما زیبا Sony Xperia 1 دوم. این کلمات از جوانه زدن نشان می دهد علامت Corrigan, است محدود به علت "یک interdenominational خماری از برخی از نوع". گفت: نام خود را با صدای بلند حتی به اثر بوکس پانچ ترکیبی که شاید مناسب پاداش برای هر کدام اجرایی بازاریابی با ایده آمد.

چه چیزی در یک نام است ؟

فراتر از poking سرگرم کننده در بسیار موفق چند میلیارد دلاری برندهای برای خود من تفریحی طول نامحدود قرنطینه وجود دارد بیشتر با فشار دادن دلیل که چرا این گوشی های هوشمند نام مهم هستند – برندها باید آن را روشن به مشتریان آنچه را که آنها در حال پرداخت برای آنچه در آینده ارتقا است. این کار باید به نفع هر دو شرکت و مشتری.

در یک دنیای ایده آل من می خواهم برای دیدن تولید کنندگان گوشی های هوشمند را پس از تخیلی قهرمان بوکس جورج فورمن وقتی که می آید به نامگذاری کنوانسیون. سابق سنگین وزن قهرمان دارای پنج پسر که نام آنها به عنوان خوانده شده مانند یک rollcall از ریجنسی پادشاهان: جورج Jr, George III George IV, George V و جورج ششم.

اما غفلت از آن می تواند ما حداقل توافق می کنید به چوب به یک عددی سیستم و مطمئن شوید که حروف و کلمات در واقع به معنای چیزی ملموس برای تلفن?

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب