رئیس جمهور تهمت سفارشات نیروی دریایی به قتل ایرانی, قایق است که آزار و اذیت ما و عروق

فرمانده کل قوا صادر کرده استارک هشدار به ایران یک هفته پس از 11 ایرانی قایق swarmed آمریکا کشتی های عامل در خ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 اردیبهشت 1399

فرمانده کل قوا صادر کرده استارک هشدار به ایران یک هفته پس از 11 ایرانی قایق swarmed آمریکا کشتی های عامل در خاورمیانه است.

"من دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح روز چهارشنبه.

نیروی دریایی در هفته گذشته منتشر شد عکس و یک ویدیو نشان دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی' نیروی دریایی ساخت چه خدمات به عنوان تکرار "خطرناک و آزار رویکردهای" در نزدیکی ایالات متحده آمریکا کشتی در آبهای بین المللی. قایق swarmed نیروی دریایی و گارد ساحلی و کشتی برای یک ساعت.

مرتبط با: ازدحام قایق ایرانی مورد آزار و اذیت ما کشتی ها در خلیج فارس و نیروی دریایی می گوید:

این حادثه خوب گزارش شده اما ذکر شد صبح روز چهارشنبه در "فاکس و دوستان" که میزبان بودند بحث جدید ایران ادعا می کنند که آن را راه اندازی یک ماهواره نظامی به مدار. مغلوب ساختن پیشی جستن شناخته شده است به سازمان دیده بان و پاسخ به مسائل ذکر شده "فاکس و دوستان".

مقامات نیروی دریایی در هفته گذشته گفت: ایران سریع قایق اقدامات تهاجمی "افزایش خطر اشتباه و برخورد است." قایق در حال سفر بودند در سرعت های بالا و نزدیک به چهار کشتی های نیروی دریایی و یک جفت گارد ساحلی برش.

ایران قایق آمد عرض 10 متری از گارد ساحلی جزیره-کلاس برش مائوئی و در 50 متری از اعزامی موبایل پایه B. Lewis دستگاه کشش, مقامات گفت. که با وجود تکرار رادیو هشدارها و انفجار از کشتی شاخ.

مقامات نیروی دریایی هشدار داد که خود را فرمانده افسران "حفظ ذاتی حق به عمل در دفاع از خود."

تنش ها بالا باقی می ماند بین ایالات متحده و ایران. تا زمانی که در اوایل این ماه نیروی دریایی ایالات متحده تا به حال دو هواپیما حامل اعتصاب گروه در منطقه به خلق و خوی ایرانی تجاوز. یکی از کسانی که اعتصاب گروه باقی مانده است.

کسانی که تنشها به خصوص افزایش در ماه ژانویه پس از یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در عراق منجر به کشته شدن یک ایرانی برجسته نظامی ژنرال قاسم سلیمانی. ایران انتقام راه اندازی موشک های بالستیک در ایالات متحده آمریکا نیروهای نظامی مکان در عراق و خروج بیش از 100 سرویس کاربران با آسیب های مغزی.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

بیشتر بخوانید: ایران گارد می گوید آن را راه اندازی ماهواره در میان ما تنش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن