7 میلیارد دلار قرارداد برای مدیریت نظامی حرکت, خارج, در میان بررسی

قرارداد برون سپاری مدیریت همه نظامی حرکت می کند به یک شرکت شده است به عقب کشیده برای نقد و بررسی توسط U. s. T

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 22 خرداد 1399

قرارداد برون سپاری مدیریت همه نظامی حرکت می کند به یک شرکت شده است به عقب کشیده برای نقد و بررسی توسط U. s. Transportation Command گفته به Military.com در روز چهارشنبه.

دلار 7.2 میلیارد دلار قرارداد سه ساله اهدا شد مارس 30 به آمریکا رول کردن حامل Group Inc. (ARC) مستقر در نیوآرک نیوجرسی. در اصل مجموعه ای برای شروع ماه گذشته قرارداد منتقل مسئولیت قوس برای مدیریت خانواده در سراسر جهان حمل و نقل کالا توسط 2022 آغاز نه ماه آن و سیستم handoff.

جزئیات بعدی: ایران حمایت کرده است از به چالش کشیدن ما پس از سلیمانی کشتن عمومی می گوید:

اما به جای TRANSCOM در ژوئن 9, اطلاع دولت پاسخگویی از درخواست اقدام اصلاحی در قرارداد یک تصمیم اولین گزارش نظامی نیوز. گائو نظارت دولت قرارداد اعتراضات و اختلافات.

"یک حزب علاقه مند ارائه شده در ایالات متحده TRANSCOM با اطلاعاتی که آنها باور دارند که باید در نظر گرفته شده است در جهانی کالاهای خانگی قرارداد جایزه تصمیم گیری است. ایالات متحده TRANSCOM در نظر دارد به اقدامات اصلاحی در نظر گرفتن این اطلاعات جدید جمع آوری حقایق و انجام یک بررسی از جایزه" یک TRANSCOM رسمی در بیانیه ای گفت.

اگر درخواست به گائو تایید شده است "USTRANSCOM را بررسی کل ارزیابی رکورد شامل بررسی گزارش اتهامات همراه با جمع آوری اضافی حقایق است. ما پیش بینی اقدامات اصلاحی به طور کامل در هفته آینده" آنها گفت.

مقامات با ARC گفت: آنها انتظار دارند TRANSCOM به ارائه یک قرارداد جدید تصمیم گیری است.

"ایالات متحده Transportation Command (USTRANSCOM) تصمیم گرفته است به اقدام اصلاحی در پاسخ به اعتراضات قرارداد اعطا زیر درخواست هیچ. HTC711-19-R-R004," ARC سخنگوی چارلز Diorio در بیانیه ای گفت به Military.com.

"اقدام اصلاحی رخ می دهد در تعداد قابل توجهی از گائو تظاهرات که در آن یک سازمان را تعیین می کند که آن را می خواهم برای رسیدگی به مسائل بالقوه در ثبت و یا مطرح شد. USTRANSCOM را دوباره ارزیابی پیشنهادات و ارائه یک جایزه جدید تصمیم گیری است."

این قرارداد در حال حاضر به تاخیر افتاده است حداقل 100 روز به عنوان گائو کار کرده و به نقد و بررسی قرارداد اعتراضات واصل در اواخر ماه گذشته توسط دو شرکت که از دست داده بود جایزه, خانه امن, داد, LLC و متصل Global Solutions, LLC.

"این یک روند استاندارد در دسترس از طریق دولت ایالات متحده دفتر پاسخگویی به اطمینان حاصل شود TRANSCOM به دنبال شرایط درخواست و قابل اجرا کسب و مقررات" Diorio گفت: این تظاهرات در انتشار اخبار ارسال شده به قوس وب سایت مارس 28. "با دولت قرارداد است و نه غیر منتظره که ناموفق مناقصه در اعتراض به جایزه. ما هیچ دلیلی برای این باور است که در اعتراض به روند تغییر خواهد کرد و نتیجه نهایی این جایزه است."

ARC قرارداد جایزه اولین بار است که پنتاگون برون سپاری کالاهای خانگی و تحویل سیستم مدیریت.

وسیله نقلیه شخصی حمل و نقل در حال حاضر برون سپاری به یک پیمانکار خصوصی بین المللی خودرو تدارکات (IAL). اما که تا 2014 قرارداد هر دو موجب اعتراض عمومی و کنگره موشکافی زمانی که اعضای سرویس گزارش را به اتومبیل خود شده بود آسیب دیده یا از بین رفته تحويل. حدود 70 درصد از وسایل نقلیه IAL وظیفه بود با حمل و نقل بیش 2014 اوج حرکت سیستم در نظر گرفته شد اواخر با توجه به TRANSCOM مقامات.

-- امی Bushatz را می توان در رسید amy.bushatz@military.com.

مرتبط با: خانواده های نظامی ساخت تابستانی عدد حرکت را مجبور به پیروی از این قوانین سختگیرانه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن