دروغ و دروغ درباره بین بگ

دومین چیزی که امام درک نموده بودند ترسیم از حکومت اسلامی بودند که با تیوری ولایت فقیه عنوان کردند . چیزی که م

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

دومین چیزی که امام درک نموده بودند ترسیم از حکومت اسلامی بودند که با تیوری ولایت فقیه عنوان کردند . چیزی که مبارزین اسلامی اکثراً یا فاقد آن بودند و یا اینکه اسلام مبتنی بر حکومت را قبول نداشتند و هنوزهم ندارند! به هر صورت دفاع از مبارزین اسلامی و سرنوشت آنها در تاریخ اسلام بخصوص کشورهای اسلامی منجمله افغانستان مصیبت زده به این معنی نبوده و نیست که جنایت های مر تکب شده آنها را زیر نام و یا گروه و یا دسته ویا حکومت و همچنان مبارزه و جهاد نادیده گرفته و توجیه نماییم. از همان تاریخ گرسنگی، ویرانی و نا امنی، بی ثباتی ما مساوی به سیری ، آبادانی، امنیت پاکستان بنا گذاشته شد و تا امروز ادامه دارد. اما متحجران وبی خردان در راس آن بقایای ا بوسفیانها و ابوجهل ها وابولهب ها ومعاویه و یذید همراه با تفاله های یهود ومشرکین وکفاراز ابتداء تا امروز همواره از گسترش آن در پوشش تشدید مخالفت بین امام علی وخلفاء و قرائت های فقهی و اصولی وکلامی بنام مذهب را دامن زده و با تشدید اختلافات بین خلفا و خاندان پیامبر حمایت از خلفاء را بهانه ساخته و با عنوان کردن قرائت ابوحنیفه علی الرحمه یه عنوان مذهب اختلافات را تشدید نموده و برای دور کردن اسلام از مسلمین به تشدید بر داشتهای مذهبی و یافقهی پرداخته اند بگ.نه که خلفای اسلامی را را منصوی به مذاهبی می کنند که در عصر وزنان شان مذهبی وجود نداشت.!

بارها گفته شده است یکی از مهم ترین ویژگی ها رعایت کردن اصل ارگونومی است. که با رعایت کردن این نکات می توانید بهترین مبل شنی موجود در بازار برای خود خریداری کنید و سال ها از آن استفاده کنید. شما خریداران عزیز ، بهتر است تمام توجه خود را بر روی قیمت این نوع مبلمان معطوف نکنید و به احساس راحتی و همچنین زیبایی و از همه مهمتر کیفیت دوخت و تولید توجه کنید. همه موارد ذکر شده در این مقاله به عنوان عوامل م theثر بر قیمت بین کیسه ها در نظر گرفته می شوند. به هرصورت واقعیت تاریخی مسلمین پس از رحلت پیامبر اسلام نشان میدهد که اکثر مسلمانان حاکم به استثنای خلفاء پس ار رحلت رسول اکرم از اندیشه مبتنی بر نظام عملی اسلام ، عملاً صرف نظر کرده تا آنجا که از اندیشه اسلام مبتنی براسلام رسول الله به جز ائمه معصومین علیهما سلام و تعداد انگشت شماری متباقی همه گی صرف نظر کردند!

از آن تاریخ تا هم اکنون بجز اسلام زمان خلفاء متباقی هم قدرت اجرایی و هم بستر دینی زیر نظر اسلام معاویه و ابوسفیان اداره میشود واز اسلام رسول خدا وسیره آن مبارک خبری نیست. اگر چنانچه در تاریخ اسلام انعطافی و یا جنگی از جانب معصومین وبعضی از بزرگان صورت گرفته است چیزی جز بخاطر حفظ اسلام نبوده است. واگر چنانچه قرائتی از اسلام عملی توسط امام علی(ع) و فرزنداتش بعنوان تداوم سیره رسول الله (ص) تاکید نشده بود و یا فرمایشات و عملکرد معصومین علیهما سلام بخصوص قیام آشکار و شعار شفاف و روشن امام حسین (ع) مبنی بر احیای سیره وروش جدش رسول خدا و پدرش علی مرتضی نبودی از اسلام جز نامی باقی نمی ماند. مخالفت علیه امان الله خان به بهانه کشف حجاب چنانچه از چاپ شعار سکه (حبیب الله خادم دین رسول الله) پیداست که اسلام وشعار اسلامی فقط وسیله برای شکست امان الله خان و روی کار کردن حبیب الله کلکانی بوده است. بیشتر آنها از فوم حافظه خرد شده یا دانههای ریز (و سفید رنگ) پرکننده به نام پلی استایرن یا EPS برای پر کردن داخل استفاده میکنند. درست بعداز اختراع پلاستیک ها بود که طیف وسیعی از پارچه های پلی استر و نایلون پرشده با مهره های پلی استایرن برای ساخت بین بگ ها مورد استفاده قرار گرفتند.

از جمله طرح های مورد اقبال در بازار کشورمان می توان به بین بگ های مدل گلابی و یا شمعی اشاره داشت. بنابراین در مورد انتخاب رنگ بین بگ باید به این نکته توجه کنیم که یا باید رنگ بین بگ را متناسب با رنگ کلی دکوراسیون انتخاب کرد و یا اقدام به انتخاب رنگ متضاد یا مکمل نماییم. حکمتیار باسابقه مخالفت علیه داودخان که رقیب اصلی پاکستان بود بیشتر از سایر مجاهدین مورد تفقد استخبارات پاکستان و کشورهای همسو با پاکستان و آمریکا قرار گرفت! به هر منظوری که بود که پاکستان نسبت سایر کشورهای اسلامی مرکز تصمیم گیری جهاد و مجاهدین افغان قرار گرفت! خانه های افغان شوروی در پاکستان نه تنها پاکستان که آمریکا را نیز وحشت زده ساخته بود، آنها بدون باور واعتقاد به جهاد و اسلام مجاهدین را استقبال نموده تا جلب نظر آنها را کسب نمایند. اما فریب مزدوران و سر سپرده گانی را خوردند که ارباب شان از قدرت وابوهت و هیبت آنها بینی برخاک ذلت مالیدند.

Conte​nt was cre᠎ated with the ​help of GSA  C​onte nt G enerator DEMO .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن