مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او شنیده 'جالب' همه چیز در مورد رزول

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او شنیده ام برخی از چیزهای جالب در مورد رزول اما او نمی های ح

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او شنیده ام برخی از چیزهای جالب در مورد رزول اما او نمی های حتی با فرزند ارشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظر پنج شنبه در یک روز پدر با مضمون مصاحبه با پسر خود همین Trump Jr., میزبانی توسط رئیس جمهور انتخاب مجدد مبارزه است. همین جونیور زخم خود مصاحبه به شوخی درخواست پدر/رئیس جمهور اگر او تا به حال به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد راسول نیومکزیکو, شهرستان شناخته شده برای نزدیکی آن به مسلما معروف ترین بشقاب پرنده رویداد — "و اجازه دهید ما می دانیم آنچه که واقعا در رفتن است."

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: "من نمی خواهد با شما صحبت کنم در مورد آنچه که من در مورد آن می دانیم اما آن را بسیار جالب است."

در سال 1947 یک چوپان کشف unidentifiable باقی مانده در گوسفندان چراگاه خارج رزول. نیروی هوایی افغانستان به یک سقوط بالن آب و هوا, اما منتقدان سوال که آیا آن را در واقع در فرازمینی بشقاب پرنده است. در دهه های بعد ارتش آمریکا اذعان کرد که باقی مانده مربوط به محرمانه اتمی پروژه. هنوز UFO نظریه را شکوفا کرده است.

رئیس جمهور در گذشته صحبت کرده است skeptically در مورد امکان وجود دارد که چیزی در خارج وجود دارد. سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او موفق به دریافت جلسه کوتاه در رویت بشقاب پرنده ها, اما نیز ارائه داد: "مردم می گویند آنها در حال دیدن بشقاب پرنده. آیا من به آن اعتقاد دارید ؟ به خصوص نیست."

پس از پدرش ارائه شده است که او شنیده ام برخی از "جالب" همه چیز در مورد رزول تهمت جونیور خواسته رئیس جمهور ممکن است تنزل رتبه دادن که اطلاعات به روزی داشته باشد.

"من باید به فکر می کنم که یک" رئیس جمهور پاسخ داد.

تهمت نیز آشکار است که او به تماشای "یک زن و شوهر" از قسمت Netflix بکشد "ببر پادشاه است." یوسف Maldonado-پاساژ شناخته شده به عنوان جو عجیب و غریب, ستاره محبوب docuseries است خدمت به 22 سال حبس و پس از او به اعدام محکوم شده برای استخدام یک ضربه به قتل یک رقیب حیوانات-فعال حقوق.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مارس نشست خبری او نا آشنا با "ببر پادشاه" وقتی پرسیده شد که در مورد همین جونیور به شوخی گفت: در یک نمایش رادیویی بود که او لابی رئیس جمهور برای عفو Maldonado-گذشت.

رئیس جمهور در روز پنج شنبه نگفت که او با توجه به عفو کرد اما صدا شیفته Maldonado-گذشت.

"که کاملا عجیب و غریب معامله در رفتن" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "من به شما بگویم که یک مرد عجیب و غریب و بسیاری از مردم عجیب و غریب در اطراف او."

این مقاله در نوشته شده بود توسط عامر مانند از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب