مواد اسفنجی خود را مهم تر از شما فکر می کنم

شما به احتمال زیاد در حال حاضر می دانیم که شما اسفنجی یک مخزن از انواع آلودگی است که اجازه دادن به یکی از معطل

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 اردیبهشت 1399

شما به احتمال زیاد در حال حاضر می دانیم که شما اسفنجی یک مخزن از انواع آلودگی است که اجازه دادن به یکی از معطل شدن بیش از حد طولانی با سینک آشپزخانه می تواند انجام بیش از آسیب خوب. اگر شما مانند بسیاری از شما یک راه حل در حول خود را با اسفنج به طور منظم—حتی به عنوان اغلب به عنوان یک بار در هفته. متناوب, شما ممکن است مطابق با اصول بهداشتی آنها را با بازدیدکننده داشته است به مایکروویو و فراق راه هر ماه یا دو.

اگر شما مانند بسیاری از شما احتمالا گرفته نشده زمان به در نظر گرفتن مواد اسفنجی خود را به دلیل اجازه دهید صادقانه آن را با یک اسفنج. اما واقعیت این است که به طور منظم دفع مصنوعی اسفنج می توانید یک عدد حقیقی در محیط گرفتگی محل های دفن زباله و حتی انتشار مواد شیمیایی مضر. البته این می رود برای هر آشپزخانه محصول وجود دارد اما ما چند جایگزین به عنوان اغلب به عنوان که کمتر از قابل اعتماد اسفنج.

بنابراین جایگزین چیست ؟ تجارت در مواد مصنوعی (مانند پلاستیک) برای زیست تخریب پذیر یا compostable آنهایی که (مانند گیاهان) و خرید محصولات است که ساخته شده است به آخرین. اما ما آن را دریافت کنید: همیشه یک انتخاب واضح است. و از آنجا که ما شده ایم wading را از طریق آن همه ما توسعه یک نام تجاری جدید پنج دو محصول اجازه دهید ما سعی کنید برای کمک به شما در افتراق بین این کشورهای عضو اکو دوستانه گزینه های.

برای شروع با: اگر مواد زیست تخریب پذیر, آن را قادر به به طور طبیعی کاهش در طول زمان—اما گاهی اوقات که می تواند یک زمان بسیار طولانی است. وقتی که می آید به محصولات برای خانه خود را به کمیسیون تجارت فدرال—یک سازمان حمایت از مصرف کنندگان از گمراه کننده "سبز" بازاریابی—نیاز است که این محصولات قادر به تجزیه ظرف یک سال. محصولات که با این معیار معمولا ساخته شده از منابع طبیعی که قابل بازیافت و استفاده مجدد مانند کنف و آلی بامبو.

قابل توجه زیست تخریب پذیر است که یک چتر مدت برای compostable بنابراین مهم است به یاد داشته باشید که در حالی که همه compostable محصولات زیست تخریب پذیر, نه همه محصولات زیست تخریب پذیر هستند و compostable.

Compostable محصولات نیاز به یک محیط خاص (سلام سطل کمپوست) به منظور تبدیل شدن به کمپوست قابل استفاده. شکستن آنها را در یک سرعت سریع تر از محصولات زیست تخریب پذیر; منظور از کمیسیون تجارت فدرال به تصویب compostable برچسب آنها باید قادر به تجزیه در همان نرخ به عنوان هر ماده گیاهی است که در نهایت آن را احاطه کرده است در یک توده کمپوست (که شامل گیاهی تکه).

وقتی که آمد آن زمان به توسعه پنج دو جدید compostable اسفنج پارچه بالا درخواست که از شما Food52 جامعه بود و برای استفاده مجدد اسفنج. این تیم صورت گرفت که ایده و آن را تشدید مبادله سنتی اسفنجی برای همه-اسفنج طبیعی پارچه. Kristina Wasserman, مدیر پنج دو نکته اشاره می کند که این مواد به طور انحصاری گیاهی—آنها 70% سلولز و 30% پنبه—و جوهر مبتنی بر آب; کسانی که محکم الیاف طبیعی نیز اجازه می دهد تا پارچه به نگه دارید تا 16 برابر وزن خود را در آب بدون هیچ گونه شکستگی.

یکی دیگر از پایدار یکی از ویژگی های ؟ آنها به عنوان هر دو ظرف اسفنج و دستمال مرطوب سطح! "این چنین آسان تعویض برای خود نوعی اسفنج است که اغلب از پلاستیک ساخته شده و پرتاب بارها و بارها—و یا حوله کاغذی که دیگر compostable پس از آنها بوده ام dirtied با روغن و یا تمیز کردن وسایل می گوید:" واسرمن. دو برابر در استفاده باعث می شود برای راحتی بیشتر, بله, اما آن را نیز کاهش را در تعداد تمیز کردن محصولات ما خود را—و پس از آن خود را تعویض (این می تواند ماشین شسته تا 300 بار!).

در حالی که عمر خود را در اسفنج ممکن است به عنوان بالا از ذهن می گویند مشکل از تک استفاده از پلاستیک و یا مواد غذایی و زباله های آن را قطعا ارزشمند داشته باشیم دفعه بعد شما به جای آن: انتخاب مواد طبیعی است که آرام روی سیاره ما می تواند به مراتب تاثیر بیشتری از شما ممکن است متوجه شده اند.

آیا شما به عنوان هیجان زده به دریافت دست خود را بر روی این معجزه کارگران به عنوان ما هستند ؟ به ما بگویید که در زیر!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن