ژنرال ارتش به رهبری 'عملیات با سرعت پیچ و تاب' تلاش برای به دست آوردن COVID-19 واکسن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه گفت که امیدوار است یک COVID-19 واکسن در دسترس خواهد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه گفت که امیدوار است یک COVID-19 واکسن در دسترس خواهد بود در پایان سال و اعلام کرد او در انتصاب سابق دارویی اجرایی برای آن تلاش.

"ما به دنبال رسیدن آن تا پایان سال, اگر ما می توانیم شاید قبل از ناروا" دانست و گفت: تحویل یک به روز رسانی در مسابقه برای واکسن.

"ما فکر می کنم ما در حال رفتن به برخی از نتایج بسیار خوبی در آینده بسیار به سرعت" او به خبرنگاران گفت: در باغ گل رز کاخ سفید.

جدول زمانی پیش بینی شده با مغلوب ساختن پیشی جستن است خوش بینانه تر از آنچه در اروپا پیش بینی.

سازمان پزشکی اروپا گفت: این واکسن می تواند در زمان یک سال تحت یک "سناریوی خوش بینانه است."

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را تعیین Moncef Slaoui رئیس سابق GSK واکسن و چهار ستاره ارتش گوستاو Perna به رهبری "عملیات با سرعت پیچ و تاب."

"من دولت ارائه حدود 10 میلیارد دلار برای حمایت از تحقیقات پزشکی تلاش بدون موازی" گفت: مقایسه این تلاش با پروژه منهتن در طول جنگ جهانی 2 که منجر به توسعه سلاح های هسته ای.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که هنگامی که یک واکسن آماده بود نظامی خواهد بود داوطلب خدمت سربازی به توزیع آن -- و برانگیخته روح همکاری جهانی.

"ما در حال کار همراه با بسیاری از کشورهای مختلف و دوباره ما هیچ نفس" او گفت:.

"هر کس آن را می شود ما فکر می کنم این فوق العاده است, ما در حال رفتن به محل کار با آنها و آنها در حال رفتن به محل کار با ما. اگر ما آن را دریافت خواهیم کار با آنها."

دانشمندان هشدار داده اند که این امکان وجود دارد که با وجود تلاشهای جهانی ممکن است که یک واکسن موثر شد -- و یا این که برخی از واکسن می تواند نتیجه معکوس و مردم را بیشتر و نه کمتر مستعد ابتلا به عفونت است.

تهمت نیز به دنبال خلق و خوی انتظارات.

"آن است که نه تنها واکسن بر اساس" او گفت:.

"چیزهای دیگر هرگز واکسن و آنها از بین برود. بنابراین من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم این است که همه وابسته به یک واکسن اما یک واکسن می تواند یک چیز فوق العاده ای."

دانشمندان هرگز قبلا توسعه یافته موفق واکسن برای هر نوع از کروناویروس که باعث عفونت انسان است.

تلاش شد که در جریان برابر سارس coronavirus بودند متوقف اوایل به دلیل بیماری که موجود بود پس از آلوده کردن حدود 8000 مردم باید قضاوت سود به دنبال.

واکسن وجود دارد, برای حیوانات coronaviruses برای مثال یک نوع از کروناویروس که باعث عفونت جوجه -- و این است که مورد استفاده توسط کشاورزان است.

اما آن را نیز می کشد یک درصد خاصی از جوجه و چنین نتیجه می شود قابل قبول در انسان است.

اين مقاله از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب