عرشه مقابل پاسیو: کدام حق است و فضای بیرون از منزل را برای شما ؟

عرشه مقابل پاسیو: 9 تفاوت بزرگ میان آزاد شده ها – باب ویلا

به دنبال به صنوبر تا فضای خود را در فضای این تابستان ؟ در اینجا تفاوت های اصلی بین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع در مقابل پتیس به شما کمک کند تعیین کند که کدام گزینه مناسب شیوه زندگی خود را و بودجه.

Deck vs. Patio: Choose the Right Outdoor Space for You

عکس: depositphotos.com

هر دو عرشه و patios گزینه های عالی برای زندگی. این باز-فاصله هوایی فراهم کردن زمینه مناسب برای سرگرم کننده و آرامش بخش با دوستان و خانواده در حالی که با بهره گیری از خارج از منزل.

شما ممکن است تعجب که چگونه این دو فضای زندگی در مناطق متفاوت است. در حالی که عرشه و patios به طور معمول مورد استفاده برای اهداف مشابه این تفاوت اساسی است که عرشه ها مطرح شده در حالی که پتیس در تراز با زمین است. نیز وجود دارد برخی از تفاوت در مصالح ساختمانی و هزینه ساخت. در ادامه به کسب اطلاعات در مورد تفاوت های اصلی بین یک طبقه در مقابل پاسیو و ببینید که کدام یک برای خانه شما مناسب است.

عرشه مخصوص ماشینها ممنوع می توانید با ارائه یک نمایش بزرگ در حالی که پتیس تمایل به ارائه بیشتر و حفظ حریم خصوصی.

Deck vs. Patio: Decks Provide View

عکس: depositphotos.com

دیدگاه خود را از عرشه یا پاسیو بستگی دارد خانه خود را محل و محیط اطراف. اما عرشه معمولا ارائه بهتر انداز از پاسیو با توجه به ارتفاع خود را. از یک عرشه شما قادر خواهید بود به نگاه کردن بر روی حیاط خلوت خود را و ببینید بیشتر به افق—به خصوص جذاب انتخاب اگر شما زندگی می کنند در نزدیکی آب. در حالی که با یک پاسیو با توجه به آنچه در اطراف ملک خود را, شما ممکن است گیر خیره در بازگشت خود به خانه همسایه. اما پتیس ساخته شده است نزدیک به صفحه اصلی و پایین به زمین می تواند ارائه دهد حفظ حریم خصوصی بیشتر از یک عرشه به خصوص اگر آنها محصور شده با دیوار و یا سقف.

برخی از عرشه نیاز به مجوز ساخت و بازرسی در حالی که پتیس به طور معمول نیست.

مجوز و بازرسی اغلب مورد نیاز هنگامی که ساختمان یک طبقه زیرا آنها متصل به صفحه اصلی و تاثیر بیرونی آن ساختار و ظاهر است. این مهم است برای به دست آوردن مجوز مناسب قبل از شروع ساخت عرشه خود را. شما همچنین ممکن است نیاز به بازرسی در طول فرآیند برای اطمینان از عرشه خود را ساخته شده است به کد و با تمام الزامات مورد نیاز خود را بیابید. این کمک خواهد کرد که ایجاد یک فضای امن. اگر شما به دنبال این دستورالعمل شما می تواند در نهایت پرداخت جریمه و یا نیاز به خلاص شدن از عرشه خود را به طور کامل.

پاسیو ساده برای ساخت و معمولا نیاز به مجوز و یا بازرسی از آنجا که آنها به طور مستقیم بر روی زمین و تحت تاثیر قرار نمی ساختار خانه. اما این همیشه یک ایده خوب برای بررسی خود را با شهر قبل از اینکه شما شروع به ساخت پاسیو خود را به اطمینان حاصل شود که شما نمی نیاز به هر گونه مجوز.

Deck vs. Patio: Patio Costs Less

عکس: depositphotos.com

پتیس به طور کلی هزینه کمتر به ساخت بیش از عرشه انجام دهد.

در هنگام ایجاد یک بودجه جدید ایوان و یا عرشه مطمئن شوید که به در نظر گرفتن اندازه و محل این فضای زندگی در فضای باز که این موارد می تواند همه تاثیر هزینه.

ساخت پاسیو است که اغلب بیشتر گزینه مقرون به صرفه با توجه به عوامل مختلف. پاسیو شامل مقرون به صرفه تر مواد مانند مهر بتن یا سنگ به عنوان مخالف به چوب و یا آجر است که مشترک برای عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. پتیس نیز نیاز به نیروی کار کمتر و تعمیر و نگهداری است که می تواند کمک به نگه داشتن هزینه های پایین.

پس پتیس به طور کلی نیازی به مجوز و یا بازرسی آنها می تواند به شما صرفه جویی در پول به عنوان به خوبی. برای مقرون به صرفه ترین راه حل خود را ساخت پاسیو به عنوان یک آخر هفته, پروژه DIY.

Deck vs. Patio: Decks Can Be Built on Uneven Terrain

عکس: depositphotos.com

عرشه مخصوص ماشینها ممنوع ساخته می شود بر روی زمین ناهموار که در آن پاسیو نامناسب.

اگر چه ساختمان یک طبقه است و بیشتر کار فشرده و اغلب شامل استخدام حرفه ای عرشه بهتر مناسب برای زمین ناهموار. پس پتیس ساخته شده به طور مستقیم بر روی زمین آنها نیاز به زمین مسطح زیر. این می تواند گاهی اوقات نیاز به اضافی دبستان کار به خصوص اگر شما در یک منطقه پر از تپه.

قبل از تصمیم گیری در ساختمان عرشه یا پاسیو آن را یک ایده خوب برای ارزیابی فضای که در آن شما می خواهید برای ایجاد و اندازه گیری درجه از زمین برای تعیین اگر آن را صاف یا نه. این ممکن است کمک به روند تصمیم گیری خود را.

عرشه باید محدودیت وزن.

وزن مهم است در نظر گرفتن عامل مطرح عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. یک خوبی ساخته عرشه باید یک پایه محکم برای حمایت از وزن مبلمان و مهمانان. اما هنوز هم وجود دارد برخی از محدودیت به دلیل افزایش ارتفاع است. این دلیل دیگری است که چرا این بسیار مهم است برای دریافت حق مجوز و بازرسی در طول روند ساخت.

تعیین آنچه شما می خواهید برای قرار دادن بر روی عرشه خود را و مطمئن شوید که همه چیز متناسب در وزن مورد نیاز است. سنگین تر موارد مانند وان داغ ممکن است بهتر مناسب برای پاسیو آنجایی که آنها از تخت به زمین و لازم نیست که همان محدودیت وزن به عنوان عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

Deck vs. Patio: Patios are Easier to Maintain

عکس: depositphotos.com

پاسیو آسان تر برای حفظ از چوب طبیعی عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

چوب طبیعی عرشه زیبا هستند اما نیاز به مقدار زیادی از تعمیر و نگهداری. آنها اغلب نیاز به restained یا repainted مهر و موم شده و قدرت شسته هر سال برای حفظ یکپارچگی چوب. برای یک نگاه مشابه که با دوام تر است, شما می توانید انتخاب کردن برای یک چوب مواد کامپوزیت.

اگر شما به دنبال یک فضای زندگی در فضای باز است که حتی ساده تر برای حفظ و می تواند به مقاومت در برابر ساییدگی و پارگی, patios جایگزین بسیار خوبی برای عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. نگهداری برای پتیس است که کمتر از گران قیمت و وقت گیر به این دلیل که مواد آنها معمولا ساخته شده مانند بتن و سنگ نیاز نیست تا آنجا نگهداری به عنوان چوب. این که آیا شما انتخاب می کنید یک عرشه یا پاسیو مواد شما انتخاب می کنید تاثیر زمان و پول شما مجبور به صرف در تعمیر و نگهداری.

پتیس باید عمر طولانی تر از چوب طبیعی عرشه مخصوص ماشینها ممنوع اما مستعد ابتلا به ترک ها و لکه ها.

پاسیو طولانی مدت از چوب طبیعی عرشه که مفید است اگر شما به دنبال یک راه حل دراز مدت است که آسان تر به حفظ. اما آنها هنوز هم می تواند مستعد ابتلا به ترک خوردگی و لکه های که نیاز به جزئی نگهداری.

شما دریافت نخواهد شد کاملا به عنوان بسیاری از سال از چوب طبیعی عرشه چرا که آنها کمتر با دوام تر از پتیس اما آنها می توانند برای مدت زمان طولانی گذشته با مراقبت مناسب. تعمیر و نگهداری روزمره می تواند به گسترش طول عمر از هر دو عرشه و patios.

عرشه مواد به طور طبیعی جذب و حفظ حرارت کمتر.

این هیچ سرگرم کننده برای راه رفتن بر روی عرشه در یک روز گرم تابستان و تاول پای خود را. همین دلیل است که شما باید انتخاب کنید یک ماده که به طور طبیعی جذب و حفظ حرارت کمتر مانند آلومینیوم Ipe یا بتن می باشد. این عرشه کفپوش گزینه کمک خواهد کرد که نگه داشتن زمین خنک تر و راحت تر برای پا.

اگر شما می خواهید به چوب با چوب, نگاه, واقعی عرشه چوب به طور معمول سردتر از مصنوعی چوب عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. اما این بستگی به نام تجاری. آگاه باشید که رنگ تیره کامپوزیت عرشه طبقه می تواند بسیار داغ است. مهم نیست که مواد شما را انتخاب کنید را برای خود طبقه جدید و سبک رنگ را جذب حرارت کمتر.

Deck vs. Patio: Decks Have Higher Resale Value

عکس: depositphotos.com

عرشه را بالاتر از ارزش فروش مجدد از پتیس.

عرشه نیاز به یک بزرگتر سرمایه گذاری اولیه اما باید بالاتر از ارزش فروش مجدد از پتیس. این مطرح سازه می تواند به افزایش ارزش خانه خود را و یک نقطه فروش برای خریداران بالقوه—به خصوص در آب و هوای گرم که در آن زندگی هنجار است.

اگر شما به دنبال به فروش خانه خود را در چند سال آینده و می خواهید خود را به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه گذاری (ROI) با یک ساختار ساختمان یک طبقه ممکن است یک هوشمند راه برای رفتن است. فقط مطمئن شوید که شما را وادار به لذت بردن از جدید خود را به عرشه قبل از قرار دادن خانه خود را در بازار.

در حالی که کمتر از گران قیمت برای ساخت پاسیو باید پایین تر از ارزش فروش مجدد. قبل از انتخاب یک طبقه در مقابل پاسیو در نظر بگیرید زمانی که شما قصد فروش خانه خود را. این کمک خواهد کرد که شما تعادل برآورد هزینه با پتانسیل ROI.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>