Airman متهم در قتل افسر فدرال در کالیفرنیا

اوکلند کالیفرنیا. — یک گروهبان نیروی هوایی در حال حاضر در زندانی در کمین کشتن California sheriff معاون متهم ش

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 خرداد 1399

اوکلند کالیفرنیا. — یک گروهبان نیروی هوایی در حال حاضر در زندانی در کمین کشتن California sheriff معاون متهم شده بود روز سه شنبه در تیراندازی مرگ فدرال مامور امنیتی در خارج از ایالات متحده دادگاه در اوکلند در طول شب اعتراض های خشونت آمیز ماه گذشته.

گروهبان دوم ، استیون Carrillo شد به اتهام قتل و اقدام به قتل در قتل افسر فدرال دیو پاتریک Underwood, 53. او از زخم گلوله و دیگری فدرال افسر زخمی در درایو توسط تیراندازی در خارج از Ronald V. Dellums ساختمان فدرال در مارس 29.

دو قرارداد ماموران امنیتی مشغول به کار برای امنیت داخلی فدرال خدمات حفاظتی بوده و نظارت نزدیک در اعتراض به مرگ جورج فلوید.

مقامات می گویند Carrillo با استفاده از AR-15-سبک سلاح در تیراندازی. دوم به عنوان راننده ماشین بود به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل و اقدام به قتل است.

کاریلو به طور جداگانه چهره اتهامات عنوان شده علیه دولت در ژوئن 6, تیراندازی مرگبار سانتا کروز شهرستان کلانتر Sgt. دیمون Gutzwiller و زخمی شدن چهار نفر دیگر افسران در Ben Lomond, unincorporated منطقه خارج بيشماري شهرستان سانتا کروز در جنوب سان فرانسیسکو. مقامات می گویند Carrillo یک رهبر از نخبگان نظامی و امنیتی نیروی کمین افسران.

کاریلو است که برگزار می شود و بدون قرار وثیقه در زندان در مونتری کانتی. او انتظار می رود برای ورود به یک درخواست به اتهامات عنوان شده علیه دولت در روز چهارشنبه.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب