گارد ساحلی آکادمی گسله در پاسخ به نژادی حوادث

گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا آکادمی موفق به درستی رسیدگی به شکایات نژادی و آزار و اذیت از جمله استفاده از ن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 21 خرداد 1399

گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا آکادمی موفق به درستی رسیدگی به شکایات نژادی و آزار و اذیت از جمله استفاده از نژادی تهمت توسط دانشجویان با توجه به وزارت امنیت داخلی بازرس کل.

آکادمی در New London, کانکتیکات, گفت: آن را می پذیرد توصیه های بازرس کل گزارش و متعهد به "به دنبال بهبود سیاست ها و روش های حاکم بر پاسخ و بررسی تمام اتهامات آزار و اذیت و سوء رفتار."

شکایت بررسی توسط بازرس کل دفتر شامل قسمت که در آن دانشجویان با استفاده نژادی القاب مطرح شده با یک مؤتلفه پرچم و تماشا و خندید و در یک blackface تصویری در یک منطقه رایج است.

16 اتهامات مسابقه مبتنی بر آزار و اذیت در آکادمی بین 2013 و 2018 شناسایی شده توسط بازرس کل آکادمی نتوانست به درستی بررسی و رسیدگی به 11 از آنها در این گزارش گفت:.

"به طور خاص دانشجویان ادعا نژادی تهمت نادان نظرات و موارد بی احترامی مشترک بودند در محوطه دانشگاه و زمانی که گزارش به رهبری گرفته نمی شد به طور جدی" با توجه به گزارش مورخ 3 ژوئن.

این گزارش همچنین نشان داد که رفتارهای آزار باقی بماند در آکادمی و دانشجویان تحت-گزارش موارد آزار و اذیت در بخشی به دلیل "نگرانی در مورد عواقب منفی برای گزارش اتهامات."

نقد و بررسی آغاز شد و در ژوئن سال 2018 پس از چند دانشجوی نگرانی در مورد نژادپرست جوک و نابرابری در نظم و انضباط و دولت را از دست داده و برخی از آنچه را دیدم به عنوان نژادی خصومت.

گارد ساحلی آکادمی گفت: این توافق برای اجرای تغییرات از جمله آموزش اجباری برای آکادمی پرسنل و دانشجویان درگیر در موارد آزار و اذیت و یا نفرت, آموزش اجباری به دانشجویان در مورد نحوه تشخیص اذیت و آزار و رفتار و بررسی و مستند سازی هر گونه آزار و اذیت مربوط به نژاد یا قومیت.

"گارد ساحلی و آکادمی ها ثابت قدم و پایدار در تعهد خود را برای ساخت یک محیط جامع رایگان از آزار و اذیت و این گسترش به بالاترین سطح از خدمات ما" آکادمی در بیانیه ای گفت.

یکی از این ملت کوچکترین سرویس دانشکده گارد ساحلی آکادمی نظارت امنیت داخلی بر خلاف دیگران مانند ارتش ایالات متحده آکادمی و آکادمی نیروی دریایی که در حال اجرا توسط وزارت دفاع. آن ثبت نام بیش از 1000 دانشجوی که حضور در مدرسه کمک درسی رایگان و تحصیلات تکمیلی به عنوان افسر با مدرک کارشناسی و نیاز به صرف پنج سال خدمات.

حوادث مستند در این گزارش شامل سال سوم دانشکده افسری بارها و بارها با استفاده از N-کلمه نسبت به یک سال اول دانشکده افسری در مارس 2016 در طول یک مکالمه حتی پس از سال اول دانشکده افسری سعی کردم به راه رفتن به دور. سال سوم دانشکده افسری شد و نظم ندارد و یا دستور به شرکت در رابطه با بازسازی بر اساس این گزارش و آن را به ذکر خود را در مقام انجام ثبت.

در یک مورد دیگر یک افسر شرکت با استفاده از همان لقب در یک جلسه مطبوعاتی در نظر گرفته شده برای برقراری ارتباط به دانشجویان است که آنها نمی باید استفاده از آن کلمه. در آن زمان این آکادمی گفت: آن را تلاش برای تضعیف استفاده از همان کلمه در میان دانشجویان بودند که با استفاده از آن به طور گسترده ای در داخل دانشگاه خوابگاه در سلام و در زبان عامیانه اشاره به موسیقی است.

این افسر که نشان داد که استفاده از این کلمه در بخشی از یک "شوک و ترس" استراتژی به دانشجویان, توجه, بود, مشاوره و آموزش داده می شود بر اساس این گزارش که به گفته آکادمی باید بیشتر به طور کامل مطلع آن حقوق مدنی کارکنان از آن حادثه.

در کنگره ایالات متحده جو کورتنی یک دموکرات که نشان دهنده جدید لندن و نشسته در کمیته نیروهای مسلح مجلس گفت: گزارش آخرین در یک سری از جلسات و تحقیقات برای پیدا کردن الگوهای مشابه از جمله "آب و هوا که دلسرد گزارش نژادی حوادث یا قلدری."

"این یک مشکل اساسی است که مانع از هدف فراگیر آکادمی که می توانید به بهترین و درخشان ترین' آمریکا صرف نظر از نژاد و جنسیت و یا پس زمینه های قومی," او گفت:. "این گزارش مجموعه یک نقشه راه برای رسیدن به شمول با توصیه های خاص که اجرای کنگره پیگیری خواهد شد."

دسامبر 2018 گزارش توسط بازرس اداره اثبات اتهامات که یک ستوان فرمانده در آکادمی بود انتقام در برابر پس از ساخت تبعیض و آزار و اذیت شکایت علیه او مافوق. گارد ساحلی گفت: این اجرا چند تغییرات پس از آن گزارش از جمله آموزش های اضافی برای سرپرستان و مدیران در تبعیض و آزار و اذیت و قلدری سیاست.

این مقاله در نوشته شده بود توسط پت یتن-ROBB از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن