سازمان ملل متحد می گوید هزاران نفر از ضد پاکستان شبه نظامیان در افغانستان

اسلام آباد (AP) — U. N. گزارش می گوید بیش از 6000 پاکستان شورشیان بیشتر متعلق به غیر قانونی تحریک طالبان پاکس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 مرداد 1399

اسلام آباد (AP) — U. N. گزارش می گوید بیش از 6000 پاکستان شورشیان بیشتر متعلق به غیر قانونی تحریک طالبان پاکستان (TTP) گروه حمله به پاکستان نظامی و غیر نظامی اهداف پنهان شده در افغانستان است.

گزارش منتشر شده در این هفته گفت: این سازمان در ارتباط با افغانستان مبتنی بر "دولت اسلامی" وابسته و برخی از اعضای آن حتی پیوست است که مقر آن در شرق افغانستان ،

دولت افغانستان پاسخ نمی دهند به آسوشیتد پرس درخواست یکشنبه برای نظر.

در این گزارش گفته است که در افغانستان به عنوان شناخته شده است در استان خراسان رضوی شده است ضربه سخت توسط نیروهای امنیتی افغان و همچنین ایالات متحده و نیروهای ناتو و حتی در مواردی توسط طالبان. گزارش تهيه شده توسط U. N. تحلیلی و نظارت بر تحریم تیم که آهنگ های گروه های تروریستی در سراسر جهان است.

این گزارش تخمین زده شده عضویت دولت اسلامی وابسته در افغانستان در 2,200 و در حالی که رهبری آن بوده است و تخلیه آن هنوز شمارش در میان رهبران آن یک ملی سوریه گفت: ابو محمد امام خراسانی.

این گزارش همچنین گفت: نظارت بر تیم تا به حال دریافت اطلاعات است که دو مقام ارشد دولت اسلامی فرماندهان ابو Qutaibah و ابو هاجر al-عراقی به تازگی وارد افغانستان از خاورمیانه است.

"اگر چه در سرزمینی عقب نشینی (دولت اسلامی) باقی می ماند و قادر به حمل بالا-پروفایل حملات در نقاط مختلف کشور از جمله کابل ، همچنین با هدف جذب جنگجویان طالبان که مخالف توافق با ایالات متحده گفت:" این گزارش با اشاره به یک توافق صلح امضا شده با طالبان در ماه فوریه است.

که معامله ای که زده بود به اجازه آمریکا برای پایان دادن به آن 19 سال دخالت در افغانستان نیز در تماس با طالبان برای تضمین خاک خود را نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط گروه های تروریستی است. این معامله همچنین انتظار می رود برای تضمین طالبان همه از مشارکت در مبارزه با دولت اسلامی است.

دوم و شاید مهم ترین بخش از این توافق خواستار مذاکرات بین طالبان و کابل و رهبری سیاسی.

اواخر روز شنبه وزارت امور خارجه ایالات متحده با صدور بیانیه ای گفت: آن فرستاده صلح زلمای خلیل زاد بود دوباره رفت طریق این منطقه به دنبال پرش شروع این مذاکرات شده اند که بارها و بارها به تعویق افتاد و به هر دو طرف داد و بیداد بیش از یک زندانی انتشار برنامه.

ایالات متحده در مورد حمایت قرارداد خواستار دولت افغانستان برای آزادی 5,000 افگنان و طالبان به رایگان 1,000 دولت و پرسنل نظامی به عنوان یک اصطلاح خوب خواهد ژست نشست. تا به حال دولت به دلیل خودداری از انتشار نزدیک به 600 طالبان زندانی در آن بالا مشخصات مجرمان و ارائه شده به رایگان جایگزین. طالبان خودداری کرده است.

"احزاب در حال نزدیک تر از همیشه برای شروع از داخل افغانستان مذاکرات کلید گام بعدی برای پایان دادن به افغانستان 40 سال جنگ طولانی" گفت: وزارت امور خارجه ایالات متحده در بیانیه ای. "اگر چه پیشرفت های قابل توجهی شده است در زندانی مبادلات این موضوع نیاز به تلاش اضافی به طور کامل حل و فصل."

طالبان سیاسی سخنگوی اوایل این هفته گفت که آماده مذاکره با کابل را رهبران سیاسی اسلامی پس از تعطیلات عید ul Adha است که در پایان ماه ارائه زندانی آزادی تکمیل شده است.

یک نگرانی بزرگ برای پاکستان است و با حضور در افغانستان از نظامیان ویژه مرتبط با تحریک طالبان پاکستان و یا جماعت-al Ahrar یا Lashkar-e-اسلام و همچنین به عنوان کسانی که با ارتش آزادی بخش بلوچستان گرفته شده مسئولیت برای مشخصات بالا حملات این ماه در جنوب استان سند و همچنین در جنوب غربی استان بلوچستان. چندین پاکستان پرسنل نظامی کشته شده اند در این ماه در جنوب غربی استان بلوچستان در نبرد با شورشیان.

تحریک طالبان پاکستان در زمان مسئولیت یکی از وحشتناک ترین حملات در پاکستان در سال 2014 زمانی که یک ارتش پاکستان به مدرسه مورد حمله قرار گرفت و 140 کشته شدند. اکثر دانش آموزان بودند و برخی از آنها به عنوان جوان به عنوان 5.

"تعداد کل پاکستان جنگجویان تروریست خارجی در افغانستان به عنوان یک تهدید برای هر دو کشور تخمین زده شده است که در بین 6,000 6,500 و بسیاری از آنها با تحریک طالبان پاکستان" گفت: این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط KATHY GANNON از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن