گارد ساحلی آکادمی کلاس 2020 گفت: همه گیر خواهد شد و آنها را آماده به رهبران

گارد ساحلی آکادمی بزرگترین و متنوع ترین کلاس فارغ التحصیل شنبه شروع حرفه خود را به عنوان افسران جدید در گارد ساحلی در یک اقدام بی سابقه به ایالات متحده و بسیاری از نقاط جهان همچنان به دست و پنجه نرم کردن با رمان coronavirus همه گیر و آن تحول از زندگی روزمره.

ترم بهار برای 248 اعضای کلاس از سال 2020 به پایان رسید “و در روی میز آشپزخانه و یا در روی نیمکت در اتاق خانواده” گفت: سرپرست عقب Adm. بیل کلی پرداختن به دانشجویان در طول مجازی شروع مراسم برای اولین بار در آکادمی.

دانشجویان چپ دانشگاه برای رخصتی بهار, مارس 9 و هرگز بازنگشت. با وجود این غیر معمول و ناگهانی پایان خود را به آکادمی مشاغل که منجر به “فرصت های از دست رفته و از دست رفته حوادث” کلاس در بر داشت خلاق و نوآورانه راه هایی برای ادامه تحصیل خود را در حالی که همچنین منجر بقیه بدن دانش آموز, کلی گفت.

“شما این کار را بدون در نظر گرفتن که در آن شما بودند و خود را در چه شرایطی بودند. شما را در بر داشت یک راه برای آن را به کار,” او گفت:. “شما حالت ارتجاعی و فداکاری بی سابقه است و از آنجا که این, شما ممکن است آماده ترین ensigns ما تا کنون فارغ التحصیل شد.”

پرچمدار لوگان مورن از نورویچ گفت که در راه اتصالات که او و همکلاسی های خود را “بیرون رفت از آکادمی بسیار ناخواسته راه” را به عنوان بسیاری از مشاغل خود را در گارد ساحلی را شامل “تلاش برای حرکت به آنچه که ما نمی پلان.”

در 30 روز یا زودتر در برخی از موارد جدید ensigns خواهد رسید در اولین وظیفه ایستگاه.

مورن را گزارش ژوئن 15 به برش سنکا در حال حاضر مستقر در بوستون به عنوان یک عرشه تماشای افسر.

آخرین رویداد تاریخی به تاثیر این آکادمی فارغ التحصیلی جنگ جهانی دوم بود گفت: فرمانده گارد ساحلی Adm. کارل شولتز که منجر به در کلاس های 1942 تا سال 1947 فارغ التحصیلی اوایل به طوری که آنها بلافاصله می تواند استقرار در حمایت از تلاش های جنگی.

جهان بینی خود را و رهبری فلسفه شکل گرفت که “برخورد قدرتهای بزرگ و جنگ نهفته است که هر ملتی بر روی زمین فقط به عنوان مسیر حرفه ای خود را به عنوان افسران خواهد بود به شکل فعلی COVID-19 همه گیر ترین متعاقب بحران بهداشتی در جمعی ما خاطرات” شولتز گفت.

در حالی که آنها نمی توانید به نشستن شانه به شانه در دانشکده افسری یادبود حوزه مجازی شروع فراهم کلاس 2020 شانس خود را برای دریافت پیامهای تبریک از مشاهیر مانند Al Roker از “نمایش امروز” و بازیگر کوین کاستنر و عالی رتبه مقامات نظامی مانند ژنرال ارتش ، علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش که در غیر این صورت نمی توانست بخشی از این مراسم است.

غایب معمول پمپ و شرایط کلاس ساخته شده لحظه ای ویژه را در راه خود را با کمک از عزیزان.

پرچمدار کلر هرلی را به او لباس سفید پوستان بعد از نام او نامیده می شد در طول livestreamed رویداد و هنگامی که او راه می رفت خارج از خانه اش در دویل جاده در واترفورد او استقبال شد توسط ده ها تن از همسایگان که تماشا کرده ام او رشد در طول سال در پایان او را جلوی خانه با بادکنک و شامپاین.

هرلی که فارغ التحصیل نزدیک به 40 سال به بعد پس از اولین زنان فارغ التحصیل از آکادمی بخشی از بزرگترین گروه از زنان به تحصیلات تکمیلی در آکادمی ، او گفت که او مشتاق به شروع زندگی حرفه ای خود را که چند ماه گذشته را به او آموخت “شما باید آماده و سازگار است.”

“گارد ساحلی متنوع است, ماموریت, مجموعه, و شما باید آماده به انجام آنچه گارد ساحلی از شما می پرسد” گفت: Hurley که رهبری به فلوریدا شروع به کار در بندر بازرسی بخش برای گارد ساحلی بخش میامی.

که یک پیام تکراری توسط سخنران اصلی اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ که خطاب به دانشجویان در ضبط پیام های ویدئویی. با اشاره به گارد ساحلی شعار “semper paratus” یا همیشه آماده گفت: ensigns باید آماده به محوری به رهبری یک موقعیت که در آن آنها را مجبور به اقدام قاطع و اتهام شرایط آنها نمی بینم آینده.

“چند تن از همکاران خود را به احتمال زیاد انتظار می رود در پاسخ به چالش های جهانی همه گیر اما آنها دیده می شود قابل توجه موفقیت چرا که آنها آمادگی خود را برای غیر منتظره” گرگ گفت. “رفتن به جلو, شما باید یاد بگیرند که از نمونه های خود را بنابراین شما می توانید پاسخ را به بعد ملی و یا جهانی بحران.”

در حالی که فارغ التحصیلان از دیگر ایالات متحده خدمات آکادمی رفتن به بیشتر آموزش پرچمدار کیت Ashbey Waterford گفت: گارد ساحلی منحصر به فرد است که در آنها مستقیما به ناوگان.

Ashbey اولین ماموریت است در برش کاتلین مور مستقر در کلید غرب فلوریدا.

با وجود این همه گیر Ashbey گفت که او و همکلاسی هایش “هنوز هم باید یک کار انجام دهید و ما بعد تماشا کنید.”

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط جولیا برگمن از روز لندن خرده. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 روز لندن خرده.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>