5 بهترین وجین ابزار گزینه برای باغبان | باب ویلا

علف های هرز بخشی از هر چشم انداز نفوذ تخت چمن و حتی ظروف مانند فتوسنتز ارتش خم در تصرف قلمرو خود را. بهترین وجین ابزار را در برخورد با این مکرر مهاجمان به عنوان ساده و راحت به عنوان امکان پذیر است.

The Best Weeding Tool Options

علف کش رایج در کنترل علف های هرز, اما آنها مطرح خطرات جدی است. این مواد شیمیایی می تواند صافی از خاک و پیدا کردن راه خود را به آب آشامیدنی و یا به داخل رودخانه ها و برکه ها که در آن آنها سم زندگی آبزیان است. آتش زدن علف های هرز یکی دیگر از گزینه — اما قطعا توصیه می شود در مناطق خشک مستعد به آتش سوزی. از همه گزینه های وجین دستی است که تا کنون امن ترین و سازگار با محیط زیست.

علف های هرز باید یک راه چه به ظاهر یک شبه و ساده ترین راه برای خلاص شدن از زمانی که آنها جوان است. هر چند برخی از علف های هرز آزادی بدون مبارزه دیگران شما را آرزو می کنم شما تا به حال یک مته دستی مخصوص سوراخ کردن. برای همه حذف علف هرز و زمان مهم است و بهتر است انجام می شود پس از یک بارندگی زمانی که خاک نرمتر است و بیشتر مایل به انتشار ریشه.

بهترین وجین ابزار خواهد بود برای استفاده راحت و محکم به اندازه کافی برای غلبه حتی سخت ترین ریشه عمودی اصلی. پیش رو, ما, راهنمایی برای انتخاب ابزار است که به بهترین وجه مناسب نیازهای شما و ما علاقه در میان بهترین وجین ابزار گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد.

  1. بهترین کلی: Cobrahead اصلی Weeder/کشتکار
  2. نوآورانه ترین: باغ جانوران پستاندار شبیه راسو گام و پیچ و تاب
  3. بهترین باغ چاقو: Fiskars لب گرفتن باغ چاقو
  4. بهترین باغ کج بیل زدن: Flexrake حولا-Ho Weeder
  5. بیشتر ارگونومیک: شعاع 102 دست Weeder

The Best Weeding Tool Options

کلید خرید ملاحظات

رسیدگی ظهر

برای حق رسیدگی ظهر در نظر گرفتن منطقه که در آن شما می خواهید کار خود را محدودیت های فیزیکی.

باغ بزرگ تخت و گردشگاهها بهترین weeded از حالت نشسته که طول می کشد استرس خود را به عقب و کمک می کند تا شما بیشترین میزان کار انجام شده با حداقل تلاش. به خصوص اگر بد زانو یا لگن آن را دشوار است به زانو زدن و به راحتی انتخاب کنید یک رفتار درست weeder. برخی از ویژگی های است که اجازه می دهد شما را بکشد علف های هرز و دور انداختن آن تا کنون که بدون نیاز به خم شدن.

تخت مطرح شده فضاهای تنگ و مفاصل سالم منجر به کوتاه به کار گرفته weeders است که به شما اجازه دریافت از نزدیک و شخصی. برخی از وجین ابزار شامل ارگونومیک گرفتن نگه می دارد که دست و مچ دست را در همان زاویه بین بردن فشار بر روی مفاصل از طولانی مدت تکراری استفاده کنید.

نوع سر

  • برش و برش: اگر چه نه همیشه مفید عمیقا ریشه علف های هرز ابزار برش مانند چاقو و داس در نظر گرفته شده برای بیشتر ریشه های فیبری مانند کسانی که از crabgrass و خزنده چارلی که نزدیک به سطح خاک. چاقو برش دور تمام قطعات از علف هرز آلوده چمن در حالی که دستگاه برش مانند رکاب به سبک هس سطح خاک با یک فشار/جلو حرکت هستند و بهترین راه حل برای از بین بردن سرعت کوچکتر علف های هرز و یا کسانی که در کشت تخت که در آن باغبان به راحتی می توانید کار خاک است. چاقو نیز برای انصراف از علف های هرز از پیاده رو ترک و بفرس.
  • حفر و سفت: Taprooted علف های هرز مانند قاصدک ها نیاز به یک ابزار است که می تواند نفوذ به خاک عمیق به اندازه کافی برای بیرون راندن کل ریشه. حفاری ابزار مانند سنتی چنگال-زبان fishtail طراحی شده بودند برای این سخت به حذف علف های هرز. Snakehead و نیزه نقطه راهنمایی نیز سقوط در این دسته است. گراب هس سخت ترین از این گروه و موثر در بزرگ علف های هرز در خاک سنگین که تنها یک مقدار خوبی از نیروی فیزیکی می توانید درایو های تیز تیغه های عمیق به اندازه کافی برای بلند کردن علف های هرز. کوتاه به کار گرفته سفت هس عالی برای از بین بردن زیادی علف های هرز است که نیاز به دقت بیشتر مانند در اطراف پایه چندساله و درختچه. بهترین حفر ابزار برای خاک رس خاک سنج اغلب از فولاد ساخته شده به طوری که آنها نمی خواهد خم شدن و یا شکستن در خاک متراکم تر.
  • جمعآوری: ایده آل برای کشت گل و باغ سبزی که در آن خاک سست است و آسان به کار جمعآوری weeders مانند رکاب هس چنگال و ترکیبی کشتکار ترکیب حفاری و جمعآوری ابزار در یک سر را بلند خوشه های کم عمق و ریشه علف های هرز. این ابزار کار با یک فشار/جلو و اقدام دستکاری سطح خاک و dislodging کوچکتر علف های هرز است که شما می توانید جمع آوری و دور بیندازید و یا ترک در محل به تجزیه و تغذیه خاک. در نظر گرفتن یک دسته بلند جمعآوری weeder برای از بین بردن علف های هرز در اطراف بوته ها و یک نسخه کوتاه برای تخت مطرح شده و فضاهای تنگ.

دوام

عمیقا ریشه علف های هرز نیاز به یک معامله خوب از کنجکاو و coaxing به آنها را از خاک است. ابزار ساخته شده از پلاستیک یا فلز نرم مانند آلومینیوم هستند بیشتر احتمال دارد به خم شدن و یا شکستن تحت فشار است. آنها ممکن است نفوذ خاک رسی سنگین سطوح و در همه. بهترین وجین ابزار از فولاد ساخته شده است که برای سال گذشته و بدون زنگ زدن یا شکستن. طول عمر نیز بستگی به مراقبت های مناسب, بنابراین مطمئن شوید که به حذف خاک پاک کردن هر گونه باقی مانده و اجازه دهید یک ابزار کاملا خشک پس از استفاده از هر قبل از ذخیره سازی آن است.

ما تراکم بالا

بهترین وجین ابزار خواهد بود برای استفاده راحت و مناسب را به خاک و توانایی های فیزیکی است. اتمام این وجین ابزار است که بالاترین رتبه برای از بین بردن ناخوانده باغ مهمانان.

The Best Weeding Tool Option: Cobrahead Original Weeder/Cultivator

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Cobrahead اصلی Weeder/کشتکار

برای از بین بردن علف های هرز سمج از سنگین خاک Cobrahead weeder دارای یک منحنی فولاد جعلی پایان که قلاب عمیقا در زیر علف های هرز را برداشته و آن را حذف کنید. بیل نوک شبیه به یک مار سر و بزرگ برای انصراف از جوان گياهچه نه به ذکر است برای کاشت ردیف دانه ها و یا خراش در کود. این یک ابزار ساده با راحت چنگال پلاستیکی مناسب برای مقابله با بسیاری از باغ های مرتبط با وظایف.

The Best Weeding Tool Option: Garden Weasel Step and Twist

عکس: amazon.com

2. نوآورانه ترین: باغ جانوران پستاندار شبیه راسو گام و پیچ و تاب

با باغ جانوران پستاندار شبیه راسو گام و پیچ و تاب و شما هرگز مجبور به خم شدن به جلو و یک علف هرز. به سادگی گرفتن دستگیره اعمال فشار را با پا به پدال واقع در بالای تیغه های فولادی و سینک پره به خاک اطراف علف های هرز. پیچ و تاب و دستگیره ها را به چرخش تیغه و سپس بلند کردن ابزار برای استخراج علف های هرز. به انتشار آن از ابزار فشار انگشت شست و انتشار به پاپ علف هرز به یک سطل یا چمن ،

The Best Weeding Tool Option: Fiskars Big Grip Garden Knife

عکس: amazon.com

3. بهترین باغ چاقو: Fiskars لب گرفتن باغ چاقو

نه تنها Fiskars لب گرفتن باغ چاقو یک weeder اما آن را نیز دارای چندین ویژگی های اضافه شده است که آن را به یک ابزار چند منظوره برای تخت مطرح شده و فضاهای کوچکتر با خاک سست. یک بریده نکته در انتهای تیغه نفوذ در خاک برای بلند کردن علف های هرز ریشه و تمام. ساخته شده از زنگ زدگی-مقاوم در برابر آلومینیوم چاقو دارای تیغه تیز در یک طرف برای برش و دندانه دار یکی در طرف دیگر برای برش از طریق سخت ریشه. آن را نیز موثر در برش باز کردن کیسه از خاک بلند کردن نهال برای کاشت و برش ردیف به خاک برای کاشت مستقیم بذر. ضخامت خالی گرفتن حداقل می رساند دست خستگی.

The Best Weeding Tool Option: Flexrake Hula-Ho Weeder

عکس: amazon.com

4. بهترین باغ کج بیل زدن: Flexrake حولا-Ho Weeder

در علاوه بر این به 54 اینچ طولانی و دسته چوبی حولا-Ho ویژگی های یک رکاب به سبک خود جوش تیغه های فولادی که “shimmies” را به عنوان شما فشار و کشش آن در سطح خاک به حذف علف های هرز. آن را نمی عمیقا به خاک بلکه skims سطح برای بیرون راندن کم عمق و ریشه علف های هرز. برای وجین وسعت زیادی از زمین به سرعت وجود دارد هیچ ابزار بهتر است.

The Best Weeding Tool Option: Radius 102 Hand Weeder

عکس: amazon.com

5. بیشتر ارگونومیک: شعاع 102 دست Weeder

دست تایر سرعت و قدرت گرفتن یکی از اولین چیزهایی که به هنگام وجین در انبوه خاک. این دسته منحنی در شعاع weeder نگه می دارد دست خود را تراز وسط قرار دارد و مچ دست به عنوان شما فشار دندانه دار آلومینیوم ابزار بعدی به ریشه و بالا کشیدن علف هرز. استفاده از آن برای از بین بردن ریشه علف های هرز در حال رشد در پایه گیاهان دیگر مانند سبزیجات و درختچه و گوشتخوار ،

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im