بهترین تاکو برای دارندگان تاکو شب

نگه داشتن خود را تاکو پر کردن در پوسته به عنوان شما پخت کوره و خدمت به وعده های غذایی خود را با این مفید می ا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 22 تیر 1399

نگه داشتن خود را تاکو پر کردن در پوسته به عنوان شما پخت کوره و خدمت به وعده های غذایی خود را با این مفید می ایستد.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Taco Holder Options

عکس: depositphotos.com

Tacos درمان به عنوان یک میان وعده یا وعده غذایی جشن. از نرم ساخته شده و یا پوسته سخت و پر شده با گوشت و پنیر و سبزیجات, tacos کل یک وعده غذایی متعادل. بزرگترین چالش در هنگام ساخت و tacos نگه داشتن پر کردن داخل تاکو تا آن مصرف شده است. نرم پوسته رکود به سمت و سخت پوسته نکته بیش از, که در نتیجه در تمام خوشمزه اتصالات بیرون میریزد. تاکو دارندگان در اینجا به صرفه جویی در روز. طراحی شده برای نگه داشتن خود را tacos راست در حالی که پر, پخت کباب, و, خدمت, تاکو دارندگان اجازه می دهد به طبخ و خدمت tacos خوشمزه با پر کردن در محل.

وجود دارد بسیاری از روش های برای پخت و پز tacos بنابراین تاکو دارندگان متفاوت در مواد و شکل و تعداد tacos پشتیبانی می کند و وزن. برخی از آنها فلزی است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد در فر برای برگزاری tacos در حالی که آنها پخت سنگ حتی در کوره به خوبی دودی و طعم در حالی که پنیر ذوب می شود. دیگران BPA-free پلاستیکی برای میز خدمات و یا پر کردن اما نمی مناسب برای پخت و پز. هر چه خود را تاکو سبک در نظر گرفتن این عوامل را در نظر خواهد به شما کمک کند را انتخاب کنید از برخی از بهترین تاکو دارندگان موجود است.

ما تراکم بالا

The Best Taco Holder Option: Kibaga Taco Holders

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Kibaga تاکو دارنده مجموعه ای از 4

این Kibaga تاکو دارنده است تحت طراحی قطعه فولاد ضد زنگ است که دارای سه tacos, اما این بسته می رسد با مجموعه ای از چهار غرفه بنابراین شما آماده به 12 tacos حق دور. این Kibaga دارندگان منحصر به فرد خم لبه در هر پایان است که در خدمت به عنوان یک دسته ارائه امن تر گرفتن در هنگام انتقال دارنده را به داخل یا خارج از فر. سنگین وزن فولاد, امنیت نرم و یا سخت تاکو پوسته در حالت نشسته برای پر کردن آسان. دارنده ماشین ظرفشویی امن است برای پاکسازی آسان. این Kibaga تاکو دارنده محکم ساخت و ساز مفید رسیدگی شکل و قیمت مناسب برای مجموعه ای از چهار باعث می شود آن را یک مدعی بالا.

The Best Taco Holder Option: Bioexcel Stainless Steel Taco Holder

عکس: amazon.com

بهترین مجموعه کوچک: Bioexcel 2 بسته از فولاد ضد زنگ تاکو نگهدارنده سینی

این Bioexcel تاکو دارنده باعث می شود آن را آسان به کوره tacos بدون ریختن پر کردن در کوره خود را. ساخته شده از فولاد ضد زنگ و برگزاری سه tacos هر یک از این قیمت مناسب مجموعه ای از دو دارندگان خود را نگه می دارد tacos درست در کوره کانتر یا میز. خطوط تمیز به Bioexcel نگاه معاصر برای خدمت بلکه انتقال حرارت از کوره یا اجاق گاز به طور مساوی به طرف tacos حتی برای browning. ماشین ظرفشویی امن این دارندگان تمیز کردن به راحتی و آماده خواهد شد برای آینده تاکو ماجراجویی زحمت.

The Best Taco Holder Option: Aichoof Taco Holder

عکس: amazon.com

بهترین مجموعه بزرگ: Aichoof تاکو دارنده پایه مجموعه ای از 6

این Aichoof مجموعه اضافه خواهد شد برخی از سرگرم کننده به تاکو جدول. این Aichoof تاکو دارنده مجموعه ای را فراهم می کند شش رنگارنگ BPA-free پلاستیک می ایستد بنابراین شما می توانید خط تا پوسته خود را پر کنید. این دارندگان پشتیبانی از چهار tacos هر (24 در مجموع) به طوری که آنها ایده آل برای خدمت در احزاب است. دهانه به اندازه قبول پوسته سخت گسترده تر ایستاده پوسته و پوسته نرم tacos, اما همچنین نگه burritos بسته در حالی که حمل و نقل آنها را به خدمت می کنند. این Aichoof دارندگان ماشین ظرفشویی امن و پشته برای ذخیره سازی آسان.

The Best Taco Holder Option: Homey Product Original Taco Holders

عکس: amazon.com

نوآورانه ترین: راحت واسوده محصول مجموعه ای از 12 تاکو دارندگان

راحت واسوده محصول تاکو دارندگان متفاوت از دیگران در بازار: هر دارنده در بسته 12 دارای یک تاکو. این رنگ روشن بدون BPA پلی پروپیلن خطوط قوسی به ایمن پشتیبانی و خدمت به یک نرم افزاری یا سخت تاکو, پوسته, آن است که آیا, گرد, مربع یا هر شکل دیگر برای پر کردن آسان. باز پایین به معنی فقط در مورد هر تاکو-مانند متناسب با محصول از جمله ساندویچ, هات داگ و چرخ. چرا که دارندگان پلاستیکی آنها را فر یا گریل, امن, اما بر خلاف بسیاری از دارندگان دیگر در بازار آنها مایکروویو امن است. در مقابل دارندگان نیز فریزر امن است. دارندگان نیز امن با غذاهای گرم و امن ماشین ظرفشویی برای پاک کردن آسان. سینی پشته به فروشگاه های فشرده در یک کشو.

The Best Taco Holder Option: Fiesta Kitchen Taco Holder Set

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن خود را: Fiesta آشپزخانه تاکو دارنده پایه مجموعه ای از 6

فیستا آشپزخانه تاکو دارنده مجموعه آماده است برای یک جمعیت یا یک حزب. آن را به قیمت مشابه مجموعه که جای کمتری tacos, بنابراین اگر شما نیاز به ایجاد یک عظیم 18 tacos در یک زمان این است که یک جامد ارزش خرید. فیستا آشپزخانه دارنده ساخته شده است از مواد غذایی درجه از فولاد ضد زنگ است و غیر قابل زنگ زدن و همچنین فر و گریل امن است. که جراحی است که به شکل مناسب grippable لبه برای امن تر ، فولاد دو طرف همچنین ارائه عالی انتقال حرارت برای toasting حتی خود تاکو شل و پر کردن. اگر شما در خدمت تعداد زیادی از tacos, burritos و یا ساندویچ به طور منظم این مجموعه ایده آل است.

The Best Taco Holder Option: Ovation Home Taco Holder

عکس: amazon.com

همچنین در نظر بگیرید: اوه شادی و سرور عمومی خانه تاکو دارندگان 4 بسته

آه شادی و سرور عمومی خانه تاکو دارنده مجموعه ای است که یک خورده از فولاد ضد زنگ صفحه گرامافون است که فراهم می کند پشتیبانی برای سه tacos. این مجموعه همراه با چهار دارندگان بنابراین شما آماده برای تغذیه تمام خانواده خود را. پشته از جراحی نگه دارید نرم و سخت پوسته tacos درست برای پر کردن آسان انتقال به فر یا گریل برای تزریق سریع گرما و عطر و طعم و سپس حرکت به طور مستقیم به جدول برای خدمت. طرف ارائه حتی گرمایش و براق فولاد نقره ای به نظر می رسد مدرن و صنعتی در بوفه خود را. تشویق می کردند دارنده همچنین شامل یک کتاب دستور العمل برای کمک به گسترش خود را تاکو-ساخت افق.

The Best Taco Holder Option: Midelo Taco Holder Stands

عکس: amazon.com

ذکر شریف: Midelo 4 پک سنگین تاکو دارنده می ایستد

این Midelo تاکو دارنده مجموعه ای شامل چهار سنگین جراحی تاکو دارندگان هر یک از آن پشتیبانی از سه tacos. خم در فلز بالا به اندازه کافی برای نگه داشتن به طور کامل پر نرم و یا سخت تاکو بدون نگرانی از ریختن مواد. مانند صدف پخته شده? فر-امن Midelo شما پوشانده شده است. ترجیح می دهند دودی طعم کبابی تاکو? Midelo شما وجود دارد بیش از حد با آن کوره-امن میباشد. سنگین و ماشین ظرفشویی امن Midelo مجموعه حتی شامل پر کردن قاشق به آن را آسان تر و سریع تر به نشستن و نیش به خود ترد تاکو.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن