بوئینگ ارائه اولین وفادار Wingman' هواپیماهای بدون سرنشین نمونه برای تست

نیروی هوایی سلطنتی استرالیا به اولین بوئینگ ساخته شده هواپیمای بدون سرنشین جت ترکیبی نمونه که با استفاده از ه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 اردیبهشت 1399

نیروی هوایی سلطنتی استرالیا به اولین بوئینگ ساخته شده هواپیمای بدون سرنشین جت ترکیبی نمونه که با استفاده از هوش مصنوعی برای انجام هوش نظارت و شناسایی ماموریت برای تامین خلبانان جنگنده با اطلاعات بیشتری در طول جنگ است.

این شرکت تحویل داده و اول آن "وفادار wingman" نمونه اولیه به استرالیا این هفته آن است که انتظار می رود مورد استفاده قرار گیرد در پشت سر هم با چهارم و نسل پنجم جنگنده ها در میدان جنگ, مقامات گفت: در یک نسخه.

همچنین اولین هواپیما "به طراحی و تولید شده در استرالیا در بیش از 50 سال" بوئینگ گفت که این شرکت "بزرگترین سرمایه گذاری در یک هواپیماهای بدون سرنشین در خارج از ایالات متحده است."

مرتبط با: بوئینگ رونمایی جنگنده بدون سرنشین است که می تواند بازی Wingman برای سرنشین جت

"این واقعا یک لحظه تاریخی برای کشور ما و برای دفاع استرالیا نوآوری" گفت: نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون. "وفادار Wingman خواهد محوری به بررسی انتقادی قابلیت های نیروی هوایی ما نیاز به محافظت از ملت ما و متحدان آن به آینده است."

تحویل در سیدنی برای اولین بار از سه نفر به استرالیا وفادار Wingman توسعه پیشرفته برنامه های, مقامات گفت.

این هواپیما که بوئینگ است که شرکت در حال توسعه با دولت استرالیا رونمایی شد در Avalon نمایشگاه هوایی سال گذشته است. استرالیا سرمایه گذاری حدود 40 میلیون دلار به برنامه سی ان ان گزارش شده است.

جت است 38 فوت و می تواند پرواز بیش از 2000 مایل دریایی با توجه به آن واقعیت ورق.

آن را با استفاده از هوش مصنوعی "برای پرواز به طور مستقل و یا در حمایت از هواپیمای سرنشین دار در حالی که حفظ فاصله ایمن بین هواپیما های دیگر این واقعیت ورق متحده است. اولین نمونه ساخته شده با استفاده از دیجیتال مهندسی مفاهیم توسعه دهندگان اجازه می دهد برای شبیه سازی قطعات از طریق مدل های کامپیوتری با توجه به شرکت.

"ما افتخار می کنیم به این گام مهم رو به جلو با نیروی هوایی سلطنتی استرالیا و نشان می دهد پتانسیل برای هوشمند بدون سرنشین teaming تا به عنوان یک نیروی چند برابر" گفت: کریستین رابرتسون معاون رئیس جمهور و مدیر کل از سیستم های مستقل برای بوئینگ دفاع فضایی و امنیتی است.

"ما به دنبال به جلو به گرفتن این هواپیما به پرواز تست و اثبات کردن بدون سرنشین teaming مفهوم" رابرتسون گفت. هواپیماهای بدون سرنشین جت را در حال حاضر شروع به تست زمین پس از اولین پرواز بعد از این سال.

"ما متحدان جهانی با همان کسانی که ماموریت نیاز دارد به همین دلیل است که این برنامه بسیار مهم برای پیشبرد توسعه بوئینگ Airpower Teaming سیستم," او گفت:.

مفهوم شبیه به یک جریان نظامی ایالات متحده در تلاش است.

نیروی هوایی ایالات متحده کار کرده است به منظور توسعه خود را "وفادار Wingman" برنامه های بدون سرنشین جنگنده که فکر می کنم می تواند مستقل فرستاده شده در کنار F-35 Joint Strike Fighters برای مثال برای دیده بانی خاک دشمن پیش از اعتصاب و یا برای جمع آوری اینتل برای این هواپیما سازند.

در ماه ژانویه نیروی هوایی انجام پرواز آزمایشی از XQ-58A Valkyrie هواپیماهای بدون سرنشین در یوما زمین آزمایش و اثبات آریزونا در نظر گرفتن وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین ساخته شده توسط Kratos, دفاع, به ارتفاعات بالاتر از قبلی شد.

هواپیماهای بدون سرنشین بخشی از نیروی هوایی کم هزینه Attritable اعتصاب, تظاهرات, برنامه, تلاش برای توسعه بدون سرنشین, حمله هواپیماهای که در نظر گرفته شده و قابل استفاده مجدد بود اما به اندازه کافی ارزان است که می توان آنها را نابود و بدون هزینه قابل توجهی.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: تفنگداران دریایی می خواستم یک دانشگاه به مطالعه Co-ed بوت کمپ. هیچ یک از اعمال

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب