در جلسه نظامی و آزار و نگرانی در مورد سوء استفاده جنسی در گارد ساحلی در حال پخش

واشنگتن -- کنگره شنوایی چهارشنبه در آزار و اذیت جنسی, حمله و قلدری در ارتش برگزار شد در پی قتل در تگزاس از یک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 مرداد 1399

واشنگتن -- کنگره شنوایی چهارشنبه در آزار و اذیت جنسی, حمله و قلدری در ارتش برگزار شد در پی قتل در تگزاس از یک زن سرباز آنه چگونه وزارت دفاع و گارد ساحلی در ادامه به شکست برای محافظت از زنان خدمات اعضا از سوء استفاده -- اغلب با مافوق-به رغم decadelong تلاش برای رسیدگی به این مشکل است.

"در یک موسسه است که به خود می بالد در انسجام به ترک هیچ سرباز پشت ما هستند و شکست" کنگره جکی Speier, D-کالیفرنیا که سر پرسنل نظامی فرعی از کمیته نیروهای مسلح مجلس گفت: در شروع عاطفی شنوایی او به ریاست.

Speier شده است جنگهای صلیبی برای مسائل زنان در ارتش و تلاش کنیم که همزمان با گزارش مک کلاچی در سال 2011 و 2013 به ویژه موضوع تجاوز به عنف در ارتش -- منجر به تغییرات در نیروهای مسلح و درمان شکایت شده است.

اما مشکل این است رفته دور و Speier به نام شنوایی برای مشکلات برجسته در نور مارس 22 قتل ونسا Guillen, a 20-year-old ارتش متخصص که مستقر در فورت هود در تگزاس است. او تا به حال گله و شکایت از آزار و اذیت جنسی توسط یک گروهبان بود که آزار دیگران قبل از کشته شدن توسط یک شخص enlistee که بعدها خودش را کشته بود پس از تجزیه بقایای آنها واقع شده است.

"هیچ Mas" کاروان از تگزاس است که با توجه به وارد در پایتخت کشور در روز پنج شنبه که در آن یک تظاهرات برنامه ریزی شده است به افتخار Guillen و به تماس ها برای سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت. هشتگهای نابود و لگدمال شده است تا در حمایت از او و در برابر آزار و اذیت مانند #IamVanessaGuillen و #JusticeforVanessaGuillen.

در Speier افتتاحیه سخنان روز شنبه, Speier همچنین با اشاره اخیر مک کلاچی-میامی هرالد سری "سکوت نه بیشتر" که دقیق تلافی گزارش حوادث آزار و اذیت جنسی و رفتار نامناسب.

"گارد ساحلی است که در خارج از این کمیته صلاحیت اما فرهنگی پوسیدگی همان است" گفت: Speier, با استناد به ده ها تن از زنانی که پا به جلو به داستان خود را پس از سری مداوم شروع به در حال اجرا در جولای 13.

که در سری مک کلاچی و هرالد ارائه یک نظرسنجی برای گارد ساحلی پرسنل در گذشته و حال برای رسیدن و داستان های خود را یا با نام خود متصل شده و یا ناشناس. بیش از 55 نفر به نظرسنجی در چند هفته اول با چند رسیدن در خصوص ایجاد ایمیل برای گفتن از سوء استفاده و تلافی. مکاتبات آمد از فعلی و گذشته خدمات اعضا گفت که از تجاوز به عنف و آزار و سوء استفاده کلامی و بی انضباطی.

برخی از حوادث اتفاق افتاده در دریا دیگران بر روی پایه و یا تکالیف. برخی از مطامع دو دهه برخی از آنها ماه پیش. آنها به یک موضوع مشترک _ اقدامی تلافی جویانه پس از آنها شکایت کرده است.

Speier همچنین با اشاره ناشناس تصاویر دریافت شده توسط مک کلاچی که نشان داد پرسنل بودند به نام به دفتر از مافوق برای ارسال حمایتی پیام. یکی دیگر از تصویر به نظر می رسد برای هشدار دادن به خدمات اعضای الیزابت در شهر کارولینای شمالی که در آن دو تا از این داستان ها در این مجموعه راه اندازی شد.

"مهم نیست که چه شما نظر و یا موضع است در این مقالات لطفا, لطفا مطمئن شوید که شما و خدمه خود را خودداری از هر گونه نظرات است که می تواند بی اعتبار شما و یا گارد ساحلی گفت:" داخلی پیام های ارسال شده به داوطلب خدمت سربازی رهبران. "ظاهرا برخی از مردم ارسال شده است برخی بسیار بد و نامناسب چیز و MCPOCG را گرفته است توجه کنید."

که دفتر Master Chief Petty Officer از گارد ترین افسر ارشد در گارد ساحلی ستاد مرکزی و اصلی مشاور فرمانده. این پست در حال حاضر برگزار شد MCPOCG Jason M. Vanderhaden.

داخلی پیام به پایان رسید یک نکته مثبت داد و گفت که اگر هیچ چیز دیگری "مقالات ممکن است باز کردن گفت و گو در مورد مشکل جدی از تجاوز جنسی و راه های جلوگیری از آن."

این مک کلاچی-هرالد بررسی پاسخ های قابل توجه هستند چرا که آنها به دنبال یک دسامبر شنوایی توسط مجلس دولت نظارت کمیته به اقدامات تلافی جویانه در برابر اساتید معتبر و گارد ساحلی در آکادمی New London, کانکتیکات, که تا به حال در مورد شکایت آزار و اذیت جنسی. که کنگره پانل با انتشار گزارشی با عنوان "ایستادن کشتی" که در نتیجه آزار و اذیت مشکلات بودند نه محدود به آکادمی اما در سراسر این سرویس است.

گارد ساحلی جلب خشم کنگره که Adm. کارل شولتز, فرمانده, حضور نداشت و با ارسال یک underling, میلر ، مایکل مک آلیستر به گرما از قانونگذاران. مک آلیستر گفت: او می دانست که هیچ مشکل گسترده سوء استفاده جنسی یا آزار و اذیت در گارد ساحلی و گفت: او می خواست به شنیدن از کسانی که فکر می کردم در غیر این صورت.

در ماه ژانویه سال پس از شنیدن مک آلیستر فرستاده servicewide یادآوری به گارد ساحلی پرسنل و گفت: آزار و اذیت جنسی را تحمل نخواهد شد. وجود دارد پیشنهاد لوایح در مجلس نمایندگان و سنا را بیشتر در اختیار خارج از گارد یا نیروهای مسلح تحقیقی روند و خنثی احزاب زمینه موارد که در آن وجود دارد شکایت از آزار و اذیت یا سوء استفاده.

در طول چهار جلسه Speier و دیگر اعضای ایثار #MeToo جنبش در کمک به تشویق زنان در نیروهای مسلح.

"برای بیش از حد طولانی آنها زندگی کرده اند و رنج می برد و در سکوت. سکوت توسط یک فرهنگ است که نمی اعتماد زنان که سوالات شایستگی خود را که مشکوک است از انگیزه های خود را که آنها را درک به عنوان ضعیف و غیر قابل اعتماد" گفت: بازتاب یک سرخوردگی بیش از انفعال. "من صرف 10 سال در این کار من را ندارد هر گونه غرور و افتخار در اعداد بالا رفتن یا پایین به دلیل رک و پوست کنده هیچ چیز تغییر کرده است. برای همه ما انجام داده اند و نه بسیار تغییر کرده است. ما نمی آن ثابت شده است."

این نماینده کنگره تکرار شد با تشکر. ترنت کلی یک جمهوریخواه می سی سی پی که با اشاره او شاهد آزار و اذیت در طول نظامی خود را حرفه ای.

"آزار و اذیت جنسی مانند هر گونه بهره برداری و یا بدرفتاری را تضعیف می کند و بیحرمت فداکاری آنها را برای هر یک از ما در این کشور است," او گفت:, و اضافه کرد که "آزار و اذیت جنسی demeans از هر قربانی است."

این مقاله نوشته شده است توسط Kevin G. از سالن های ویژه برای مک کلاچی واشنگتن اداره شد و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق صنعت شیرجه ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@industrydive.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ویژه برای مک کلاچی واشنگتن اداره است. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب