شیکاگو مرد پس از دستگیری دریایی دامپزشک ضرب هل در مقابل قطار می دوزند

18-year-old, سمت شمال, مردی که دستگیر شد شب جمعه مشکوک از "مشت زدن و هل دادن" 29-سال-سال-پیر دریایی veteran ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 فروردین 1399

18-year-old, سمت شمال, مردی که دستگیر شد شب جمعه مشکوک از "مشت زدن و هل دادن" 29-سال-سال-پیر دریایی veteran به مسیر یک قطار فرهنگ و هنر او را به قتل روز سه شنبه در حلقه پلیس شیکاگو می گویند.

این مرد را بازداشت گرفته شده در مرکز شمالی محله خانه دریاچه های بزرگ فراری نیروی کار حدود 8:20 p. m. روز شنبه بدون حادثه به گفته پلیس.

او شناسایی شده توسط شاهدان او به عنوان "منگنه و فشار قرار دادند" ممدو Balde به عبور قطار فرهنگ و هنر و او کشته شد, با توجه به گزارش پلیس.

بازداشت شد مرد اول و پلیس اعلام نشده هر گونه اتهام.

شنبه شب حدود 5 بعد از ظهر Balde بود که در انتظار یک قطار در جکسون خط قرمز توقف هنگامی که سه نفر شروع به بحث با او به گفته پلیس در زمان.

نظارت تصویری ظاهرا نشان می دهد Balde راه رفتن به دور از تقابل زمانی که یکی از سه زد تا تحت فشار قرار دادند و او را از پلت فرم و به یک قطار در حال حرکت او را به قتل. او 29.

"او نمی خواست برای مبارزه با" پدر Al Balde گفت: به او گفته شد توسط افسران که دیدم این ویدئو. "بله من دیوانه که درست است. ... این مرد به زندگی خود را برای کشور خود و سه نفر پرتاب او را در قطار."

پلیس شیکاگو می گویند Balde کاهش یافت و بین دو اتومبیل از یک قطار بود که کشیدن دور از ایستگاه و کشیده بود و به مرگ او. کالبد شکافی روز بعد مشخص Balde درگذشت آسیب های متعدد او دریافت کرد که او تحت فشار قرار دادند به یک قطار در حال حرکت با توجه به Cook County, دفتر معاینات پزشکی است. مرگ او حکم قتل.

قبلا گفته پلیس آنها را شناسایی و سه نفر از علاقه و حداقل یکی از آنها درگیر شده بود در جنایت در شیکاگو منطقه مرکز شهر با توجه به اجرای قانون منبع.

جکسون پلت فرم و مجاور رفت و آمد تونل شده اند صحنه از چندین حملات خشونت آمیز به تازگی از جمله کشنده تیراندازی و سلاح سرد در اوایل این سال است. افزایش خشونت منجر به افزایش حضور پلیس در ایستگاه فرهنگ و هنر.

این حمله بود و در میان هشت قتل ثبت شده در شیکاگو یکشنبه, مرگبارترین خشونت در این شهر دیده می شود در یک روز نزدیک به دو سال است.

Balde مادرش را از دست داده به وبا در زمانی که او 3, نقل مکان کرد و از غرب آفریقا زمانی که او 9 پیوست تفنگداران دریایی زمانی که او 18 و در خدمت دو تور در افغانستان است.

"او به من گفت که آنها (تفنگداران دریایی) ساخته شده او را یک انسان" آل Balde گفت. "او هرگز به من به نام آقا و هنگامی که او آمد به خانه او به من به نام آقا."

پس از دوم تور به پایان رسید در سال 2015 ممدو Balde دچار PTSD پدرش گفت. "این دیوانه بیش از وجود دارد," او گفت:. "او به من گفت بسیاری است. او به من گفت چیزهایی که تا به حال خالی از سکنه است."

این مقاله نوشته شده توسط رزماری Sobol از شیکاگو تریبون و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 شیکاگو تریبیون. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب