بدون علامت ریگان اعتصاب گروه ملوانان تست مثبت برای Coronavirus پس از جداسازی

یوکوسوکا پایگاه نیروی دریایی ژاپن -- تعداد نامعلومی از ملوانان از ناو یو اس اس رونالد ریگان اعتصاب گروه آزمای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 اردیبهشت 1399

یوکوسوکا پایگاه نیروی دریایی ژاپن -- تعداد نامعلومی از ملوانان از ناو یو اس اس رونالد ریگان اعتصاب گروه آزمایش مثبت برای coronavirus پس از یک نیروی کار 70-دستور جداسازی دوره یک سخنگوی نیروی دریایی روز سه شنبه گفت.

ملوانان نشان داد هیچ علائم و مورد آزمایش قرار گرفتند بیش از آخر هفته خود را موظف انزوا به پایان رسید گفت: وظیفه نیروی 70 سخنگوی سرهنگ Cmdr. شان Brophy یک ایمیل در روز سه شنبه. کسانی که تست مثبت نیست هیئت مدیره هر کشتی و جدا شد و به جای او گفت:.

تمام خدمه از ریگان و اعتصاب خود را از گروه منزوی و تست شده برای این ویروس قبل از شروع جلوتر از آینده استقرار نیروی کار 70 فرمانده عقب Adm. جورج Wikoff گفت ستاره و راه راه در روز جمعه.

اعتصاب گروه شامل ریگان و همراه با هدایت موشک رزمناو و ناوشکن که استقرار در کنار ناو هواپیمابر.

Wikoff نمی گویند چه مدت ترسیب دوره بود اما نیروی دریایی ارشاد نشان می دهد 21-بعد از محدودیت حرکت برای یک "99% 'پاک' سطح اعتماد به نفس."

کسانی که ملوانان که تست منفی بیش از آخر هفته سوار کشتی های خود را Brophy گفت.

او گفت: ابتلا به موارد مثبت در میان ملوانان که در غیر این صورت به نظر می رسد سالم "نکات مهم چگونه ما اقدامات در حال کار به عنوان آنها طراحی شده بودند."

این جداسازی طرح جلوگیری از ویروس' گسترش غربالگری ملوانان و جداسازی کسانی که آزمایش مثبت Brophy گفت.

ملوانان که تست مثبت شده بود منزوی در ایستگاه هوایی نیروی دریایی آتسوگی و Yokota پایگاه هوایی در ژاپن اما نمی شد در تماس با هر پایه جامعه Brophy گفت. دیگران منزوی در Marine Corps Air Station Iwakuni و در یوکوسوکا.

به ریگان و اعتصاب خود را در گروه به طور معمول گشت غربی اقیانوس آرام از اواخر بهار از طریق اوایل زمستان تحت تعمیر و نگهداری منظم در موقت.

به عنوان آنها به دنده تا برای استقرار دیگر به هند و اقیانوس آرام نیروی دریایی و فرماندهان نیز باید اطمینان حاصل شود بیماری که کنار یکی دیگر از ناو هواپیمابر در اقیانوس آرام در ماه گذشته نمی آید روی ریگان و یا کشتی ها از آن اعتصاب ،

"ما همچنان به یادگیری و تنظیم درآمده اما ملوانان' سلامت است که همیشه اولویت اول ما قبل از رفتن به استقرار" Wikoff گفت. "من نمی خواهد در نظر گرفتن یک ملوان در جریان است در هر یک از کشتی های ما اگر من نگران سلامت خدمه."

چند ریگان ملوانان آزمایش مثبت برای coronavirus قبل از قبل از سوار شدن sequestrations آغاز شد. مقامات اعلام نشده است و چگونه بسیاری از, اما نیویورک تایمز در آوریل 22 گزارش 16 موارد مثبت در ارتباط با حامل.

Wikoff و ریگان فرمانده سروان. پت Hannifin صحبت با ستاره و راه راه در مورد اقدامات احتیاطی گرفته شده برای ریگان و اعتصاب خود را در یک مشترک تلفن مصاحبه جمعه.

"آمریکایی ها در همه جا هستند و در مواجهه با سختی در راه خود را در حال حاضر و در حالی اتفاق می افتد که آنها تعداد ما به تماشای" Hannifin گفت.

در شش هفته گذشته چین فرستاده است یک اعتصاب حامل گروهی از طریق میاکو تنگه در نزدیکی اوکیناوا غرق ویتنامی کشتی ماهیگیری در دریای چین جنوبی مستقر دریایی شبه نظامیان در اطراف رقابت جزایر اسپراتلی و تاسیس جدید "ایستگاه تحقیقات" وجود دارد در مورد مناقشه آتشین صلیب و Subi صخره های وزیر امور خارجه, Mike Pompeo در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

"حتی به عنوان ما مبارزه با شیوع ما باید به یاد داشته باشید که در دراز مدت تهدید برای امنیت مشترک ما ناپدید نمی شود," او گفت:. "در واقع آنها برجسته تر است. پکن منتقل شده است را به استفاده از حواس پرتی."

این amphibious assault ship ناو امریکا و آن اعزامی اعتصاب گروه در حال گشت زنی در دریای چین جنوبی اما هیچ ناو هواپیمابر ایالات متحده در حال گشت زنی در اقیانوس آرام غربی پس از coronavirus در مارس کنار یو اس اس تئودور روزولت. پس از نزدیک به یک چهارم از حامل 4,000-عضو خدمه دارای آزمایش مثبت برای این ویروس و یک سالگی درگذشت.

"ماموریت ما این است که به ارائه که کشنده مبارزه با زور به ملت با هیچ هشدارهای برای زمان های دشوار و یا برای چالش های دشوار و یا شرایط دقیقا کاری است که ما انجام می دهیم" Hannifin گفت. "ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از [coronavirus] و کاهش اثرات است که پردازنده ریگان."

این رویداد بی سابقه ای را مطرح کرد یک چالش منحصر به فرد به اعتصاب گروهی Wikoff گفت ستاره و راه راه در روز جمعه. در نقش خود Wikoff نظارت ریگان اعتصاب و نیروی کار 70 است که نبرد بازوی 7th Fleet.

"کوکی-برش 'در اینجا چیزی است که شما در مورد این پاسخ این است که نه در خارج وجود دارد به عنوان ما همچنان به یادگیری در مورد این ویروس" Wikoff گفت.

"من فکر می کنم آن را به معنای زیادی نه تنها به ما ملوانان ما حمله گروه بلکه برای ملت ما به عنوان یک کل و شرکا و متحدان ما است که ما ریگان بازگشت به دریا و بازگشت و استقرار جایی که او به آن تعلق دارد," او گفت:.

زمانی که آنها اعزام های ریگان و اعتصاب خود را به پیوستن به دیگر 7th ناوگان کشتی است که در دریا از ماه فوریه از جمله هدایت موشک رزمناو USS Antietam و هدایت موشکی ناوشکن USS Mustin و USS McCampbell. ناوشکن USS Barry روز جمعه بخار از طریق 110 مایل گسترده تنگه تایوان که چین انداز به آبهای سرزمینی خود اما آمریکا معتقد بین المللی خواهیم داشت.

Wikoff گفت که او امیدوار است بازگشت ریگان و اعتصاب خود را به دریا ارسال پیام برای ایالات متحده و متحدان و شرکا "که ما در اینجا با آنها به ترویج منافع مشترک."

"جهان باقی مانده است یک فضای رقابتی و رقابت باقی می ماند وجود دارد," او گفت:. "ما همچنان به پرواز بادبان و عمل به قوانین بین المللی اجازه می دهد تا در این تئاتر است."

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب