دریایی سپاه آغاز می شود خاموش کردن تمام تانک گردان

پایان دریایی سپاه' مخزن ماموریت رسما آغاز شده است. تفنگداران دریایی با 1 گردان تانک به تازگی آخرین واحد خود ر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 مرداد 1399

پایان دریایی سپاه' مخزن ماموریت رسما آغاز شده است.

تفنگداران دریایی با 1 گردان تانک به تازگی آخرین واحد خود را در مخازن ترک توئنتی ناین پالمز کالیفرنیا. عکس های گرفته شده از این رویداد نشان می دهد تفنگداران دریایی در اطراف یک اندازه مسطح به عنوان مخازن لود شد بر روی وسیله نقلیه و محور دور.

جزئیات بعدی: میرامار مستقر در دریایی حمل و نقل هوایی واحد غیر فعال به عنوان سپاه کوچکتر می شود

کمتر از دو هفته بعد شركت آلفا 4 گردان تانک برگزار شد غیر فعال کردن مراسم در کمپ پندلتن کالیفرنیا. این واحد برای اولین بار از چندین شرکت با 4 تانک رو deactivations این تابستان ، راجر Hollenbeck سخنگوی نیروهای دریایی رزرو گفت.

این تغییرات بخشی از یک مهاجم طرح دریایی سپاه' top general مجموعه در محل در اوایل این سال به نام نیروی طراحی 2030. طرح رهبران می گویند را تنظیم Marines برای آینده دعوا, دفاع از کشتی در حالی که در دریا و عامل در شدت مورد بحث و مجادله نقاط در نزدیکی ساحل.

به آماده شود برای کسانی که ماموریت فرمانده ژنرال دیوید برگر گفت: نیروی دریایی باید کوچکتر بهتر. که شامل برش تمام تانک گردان و خلاص شدن از وسایل نقلیه.

دریایی ایالات متحده سروان. چندلر براون اجرایی برای شرکت آلفا 4 گردان تانک 4 Marine Division, Marine Forces Reserve, با رنگ گارد در طول این شرکت غیر فعال کردن مراسم در سپاه تفنگداران دریایی Base Camp Pendleton, کالیفرنیا, جولای 18, 2020 (تفنگداران دریایی ایالات متحده/سرجوخه مارتین پری ، اندرو کورتز)

"به یاد داشته باشید که تانک های ما فقط سلاح های" سروان. علامت rothrock را از دست فرمانده آلفا شرکت 4 مخزن گردان گفت: هنگامی که واحد غیر فعال در روز جمعه. "[مخازن] اسب سواري, سلاح, سیستم, اما با این وجود فقط تجهیزات. شما فردی تفنگداران دریایی بودند و همیشه کلید موفقیت این شرکت."

استاد بازنشسته Sgt. جی Corroccia تا به حال یک پیام مشابه برای اعضای 1st مخازن است که به عنوان واحد از وسایل نقلیه دور نورد در اوایل این ماه.

"نگاهی به استانداردها و غرور شما تا به حال در اینجا و درخواست آن را به هر آنچه که شما انجام," او گفت:. "آیا شما اقامت در سپاه تفنگداران دریایی و یا شما هیچ کس می تواند به گردان تانک از شما دور است."

بیش از 1300 تفنگداران دریایی خود را در مشاغل تحت تاثیر نیروی طراحی 2030. مقامات اعلام کرد در ماه مه که چهار نظامی شغلی تخصص خواهد بود برش به دلیل تغییرات و چندین بیشتر خواهد خود را ببینید شمش کاهش می یابد.

دریایی سپاه رزرو Hollenbeck گفت: ایجاد یک تیم برای کمک به ارائه هر گونه تفنگداران دریایی تحت تاثیر قرار توسط واحد deactivations و یا تغییرات دیگر اطلاعات در مورد گزینه های حرفه ای. این گزینه ها عبارتند از جانبی حرکت می کند به زمینه های دیگر و یا انتقال به نظامی دیگر شاخه.

همه 4th مخازن' شش شرکت همراه با آن گردان ستاد در حال انتظار برای غیر فعال کردن پایان 2021, Hollenbeck گفت.

مخزن گردان نه تنها واحدهای غیرفعال به دلیل نیروی طراحی 2030. مبارزه با چندین تدارکات هنگ مهندس پشتیبانی گردان و دریایی بال پشتیبانی گروه نیز سربار رنگ خود را در غیر فعال کردن مراسم این تابستان.

سرهنگ ژنرال اریک اسمیت رئیس دریایی سپاه مبارزه با توسعه فرمان نظارت بسیاری از نیروی طراحی 2030 تغییرات. مخازن ترک دریایی سپاه اسمیت گفت: Military.com در ماه مه می تواند فروخته شده به ارتش های خارجی و یا به ارتش. دریایی سپاه همچنین می تواند خود را به فروش قطعات و یا فروشگاه های وسایل نقلیه, او گفت:.

اسمیت افزود که سپاه تفنگداران دریایی' تصمیم به حرکت به جلو بدون مخازن نمیبرد اهمیت خود را در ماموریت های گذشته.

"آنها از ارزش منظورم ارزش بزرگ در گذشته" او گفت:. "من استفاده می شود آنها را در داخل و اطراف رمادی و در داخل و اطراف فلوجه و [در عراق]. آنها به پرداخت حق عضویت خود را در خون است. اینها دریایی رزمندگان از جنگ کره تا به حال.

"این درست است که برای آینده مبارزه [مخازن] هستند کمتر ارزش تر از چیزهایی است که ما باید بیشتر مانند دوربرد با دقت آتش" اسمیت گفت.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مرتبط: دریایی سپاه را تعطیل کاهش 7 خزه به عنوان نیروی آماده برای تغییر

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن